Bochenia Forum

Bochenia => Na Linii Czasu => : Berta January 16, 2012, 13:10:58: Desiderata Alberta Meiera - Zamiast pacierza na dobranoc.
: Berta January 16, 2012, 13:10:58
Treść tej dezyderaty zawiera wskazówki, jak mądrze i uczciwie przeżyć swoje życie, jak być szczęśliwym. Każdy z nas bezustannie winien dbać o swój rozwój, o rozwój swojej świadomości.W tym celu wszelkie przesłania płynące z powyższej dezyderaty, powinny być przez każdego z nas systematycznie wcielane w nasze codzienne życie. A jak to zrobić?
Dobrze byłoby nie rozstawać się na co dzień z tym  tekstem. Tak jak w tytule mojego komentarza, można ten tekst odczytać codziennie wieczorem \" tak jak w piosence - Zamiast
pacierza na dobranoc\"  


: Może przed lub po pacierzu na dobranoc
: Jan January 16, 2012, 14:29:53
Tekst na pozór łatwy, lecz osoby bardziej wtajemniczone wiedzą, że tam jest zawarta cała Mądrość życia i prawa Kreacji Wszechświata. O tym informują wszystkie Księgi Wschodu i starożytne Księgi Hebrajczyków, czy przekazy Anunakich. Warto się zapoznać szerzej z tą literaturą, gdyż nasz pogląd na cel i sens naszego życia ukaże się nam na innym wyższym poziomie. Oczywiście to będzie mały krok ku dalszemu poznaniu, ale od czegoś musimy zacząć.
\"Niech ten, który szuka nie ustaje w poszukiwaniach aż znajdzie. I gdy znajdzie zadrży, a jeśli zadrży będzie się dziwił i będzie panował nad PEŁNIA.\" - ew. św. Tomasza


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.