Bochenia
Bochenia Forum
Wrzesień 22, 2023, 01:39:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Wyślij odpowiedź
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Nazwa wyświetlana:
Email:
Temat:
Ikona wiadomości:
PogrubienieKursywa|
Umieść odnośnikUmieść email|Umieść kodUmieść cytat|
Uśmiech Mrugnięcie Chichot Duży uśmiech Złość Smutny Szok Spoko Co? Z politowaniem Język Zawstydzony Buzia na kłódkę Niezdecydowany Buziak Płacz
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku.
Wpisz litery widoczne na obrazku.
+ Opcje dodatkowe...

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzećPodgląd wątku
Wysłane: Styczeń 10, 2017, 22:45:05
Wysłany przez: normalny
Komentarze innych służą do dezinformacji Waszego mniej czujnego umysłu, umysłu przez wiele lat  sterowanego przez tych, którzy by chcieli mieć nad Wami władzę oraz ślepo podążającymi za ich słowami klakierów. Wszystkie komentarze napisali ich poplecznicy. Macie piękne umysły z których w ogóle nie korzystacie, dajecie sobą manipulować każdego dnia. PO tym wszystkim stajecie się zwykłymi przekorami jak ci wyżej piszący, oceniajcie wszystko sami, nie pozwalajcie nikomu nigdy wpłynąć na Wasze decyzje i Wasze przemyślenia, bo intuicja zawsze Wam dobrze podpowiada, a kierując się słowami innych popełniacie błędy z których oni się cieszą. Szatan też się cieszy kiedy dzieje się Wam krzywda. Myślcie samodzielnie, nie pozwalajcie nikomu wpłynąć na Wasze myśli. Zapamiętajcie, że liczy się tylko wasza opinia.
Wysłane: Kwiecień 18, 2016, 12:14:22
Wysłany przez: Lucek
To wszystko czyli cała etyka, moralność związane z człowieczeństwem cały czas istnieją w formie mniej lub bardziej zwyrodniałych religii. Nie wiem po co więc podniecać się tym samym tylko w nowym opakowaniu, w techno otoczce i z techno nowomową. Człowiek potrzebuje ciągle nowych podniet, czyli bodźców dla ego. Co z tego wynika dla Ducha, dla wewnętrznego rozwoju? Jeśli to ma uzasadnienie dla lepszej komunikacji ważnych wewnętrznie treści, ponieważ stara symbolika zużyła się z powodu defraudacji wartości jej kapłanów to wszystko ok. Jeśli jednak nowe opakowanie służy demonom dezinformacji?
Wysłane: Styczeń 02, 2016, 20:43:27
Wysłany przez: Mieczysław Jacek Skiba
Witajcie

Czytam piąty wywiad z dr Nerudą. Mówi w nim m.in. o Jedności i Równości - o Ja Jestem My Jesteśmy. Mnie jest to znane ponieważ znam i ciemną hierarchiczną stronę mocy [panowie-nadzorcy-niewolnicy] oraz poznałem stan nowego i starego nieba - gdzie nie ma żadnej hierarchii - gdzie wszyscy jesteśmy sobie równi - jesteśmy Pełnią Światłości/Miłości [tzw 6 gęstość] lub Pełnią Miłości, Miłosierdzia, Wiedzy - wiecznym TERAZ [tzw 7 gęstość]. My jak wiadomo  żyjemy w 3-ciej gęstości. Ale ja po swych doświadczeniach widzę już tylko jedność i równość całego stworzenia. Czy jestem człowiekiem portalem ? Sami oceńcie po moich materiałach [w tym projektach książek] dostępnych na mojej stronie www.przeslanie.com oraz na chomiku: http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty. Z serca Was pozdrawiam. Jacek - Mieczysław Jacek Skiba.
Wysłane: Kwiecień 15, 2012, 23:29:37
Wysłany przez: skywalker41000
Płyty są Bardzo Dobre i wytrzymałe,to by było podejrzenie ,że już teraz wszystko materializują,a innym nie daja wiedzy jak to się robi-pod szyldem Exstraterrestrial -a przez zwykłych Ludzi -pyta się ktoś kto jeszcze nie wie kim jest Człowiek-odpowiedź Człowiek jest bardzo Zaawansowaną Kosmiczną Istotą tak starą jak Wszechświat i w wyniku różnych czynników wprowadzony w błąd kim nie jest, zapomniał kim jest,WingMakers-LLC=Człóowiek....Deep Truth....
Wysłane: Styczeń 25, 2012, 18:47:11
Wysłany przez: AMIDA
Przeczytalam duzo materialów na wingmakers.pl i uwazam, że jest to coś NIESAMOWITEGO i do mnie przemawia. Ci , którzy mnie znaja , wiedzą, ze nie jestem naiwna i łatwowierna ale tej historii zaufalam, rozpowszechnilam wsód znajomych i czekam spokojnie , co będzie dalej ?
Wysłane: Listopad 20, 2009, 14:01:25
Wysłany przez: Rezoner
Niech ktoś mi wytłumaczy - dziennikarka poczuła ideologicznego kopniaka i postanawia, że każdy ma prawo dostępu do tak wiekopomnych informacji - szczytne i piękne. Więc dlaczego - pod szyldem \"Extraterrestriali\" na swojej stronie udostępnia muzykę ( tylko i wyłącznie odpłatnie ) ( w doatku tworzoną przez zwykłych ludzi ). Do tego cała strona krąży wokół SPRZEDAŻY jakichś płyt pękających od tandetnych animacji komputerowych.
Zwróćcie też uwagę na znaczki -
WingMakers(TM) - zarezerwowana marka handlowa
WingMakers LLC ( po naszemu Spółka Z.O.O. )

No brzmi rzeczywiście mega ideologicznie i misjonarsko.
Wysłane: Wrzesień 27, 2009, 21:32:05
Wysłany przez: Andr45
Jeśli \"kapsuła czasu\" jest z przyszłości(czyli MY) to wszystko wiedzieli ,kiedy i w jaki sposób zostanie to odczytana .Po co tu mieszać Sumer?. I wszystkie inne Bzdury.Wystarczyło by popatrzyć w historię i wiadomo jak ich przodkowie mają siebie w przeszłości odcz\\ytać- Czyli wszystko nie Trzyma się logiki.
Andr45
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!