Bochenia
Bochenia Forum
Czerwiec 14, 2024, 23:08:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Wyślij odpowiedź
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Nazwa wyświetlana:
Email:
Temat:
Ikona wiadomości:
PogrubienieKursywa|
Umieść odnośnikUmieść email|Umieść kodUmieść cytat|
Uśmiech Mrugnięcie Chichot Duży uśmiech Złość Smutny Szok Spoko Co? Z politowaniem Język Zawstydzony Buzia na kłódkę Niezdecydowany Buziak Płacz
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku.
Wpisz litery widoczne na obrazku.
+ Opcje dodatkowe...

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzećPodgląd wątku
Wysłane: Marzec 30, 2016, 20:26:32
Wysłany przez: BOŻENA
Witam,LUDZIE  BŁAGAM ZRÓBMY COŚ  ŻEBY  ZACZĘTO  LECZYĆ  LUDZI  NATURALNYMI  METODAMI  JAKIE  OPISUJE  PAN  ZIĘBA,  TO  JEST  TANIE  POZBAWIONE  CHEMII , KTÓRA NAM  SIĘ  JUŻ  PRZELEWA, POZDRAWIAM
Wysłane: Styczeń 06, 2015, 11:03:06
Wysłany przez: Mieczysław
No cóż.
Szperam po różnych publikacjach na temat zdrowia już od 9-ciu lat. Obecnie mam 68 lat. Od 8-miu lat nawet nie byłem przeziębiony. Oczywiście do żadnych lekarzy nie chodzę, ponieważ się suplementuję FLAVONEM i witaminą C (naturalną). Zmieniłem oczywiście sposób odżywiania (jem tłusto z dużą ilością jaj + trochę warzyw i  owoców). Część informacji zawartych w książce "Ukryte terapie" poznałem wcześniej, jednakże informacje z książki potwierdzają i rozszerzają jeszcze
temat. (Tutaj uwaga do informacji podanej w książce "Ukryte terapie" na temat
ilości zgonów w USA z powodu prawidłowo przepisanych leków - Pani Julia Schopick
w książce p.t. "Nieznana Medycyna" podaje, że na podstawie oficjalnych statystyk
w USA umiera z tego powodu nie 100 000 osób lecz 935 000,- osób, a to jest bardzo
istotna różnica.) Oczywiście przekazuję komu tylko mogę pozyskane informacje,
ale przecież wszystkie środki masowego przekazu są sponsorowane przez Farmację.
Prawie wszystkie seriale produkowane w Polsce zajmują się "leczeniem" pacjentów.
Z moich obserwacji wynika, że będzie bardzo trudno przebić się z tym do naszych władz. Przecież widać jakie wpływy ma "mafia farmaceutyczna" w Polsce i na Świecie. Do tego prawie kompletna ignorancja naszych współobywateli związana oczywiście z brakiem wiedzy na temat zdrowia.
Nadal jestem optymistą i mam cichą nadzieję, że Rząd coś z tym zrobi.
Pani Premier Kopacz już coś raz zrobiła nie kupując szczepionek(myślę, że również na podstawie listu otwartego, który otrzymała od Pani prof. Doroty Majewskiej).
Tak więc takich listów z informacjami trzeba wysyłać jak najwięcej, tylko jak się przebić do całego Społeczeństwa?Co?
Wysłane: Grudzień 26, 2014, 13:37:31
Wysłany przez: Krysia
Mam 65 lat i nie czekając aż się rozchoruje na raka / kilka przypadków w  rodzinie/ /zaczynam szukać lekarza naturoterapeuty, bo lekarze pierwszego kontaktu "leczą" moje wysokie ciśnienie i cholesterol lekami syntetycznymi i choć długo się buntowałam nie umieją niczego innego zaproponować. Straszą tylko skutkami jeśli ich leków ,przypisanych bez jakichkolwiek badań dokonanych na mnie - nie wezmę.Po otwarciu internetu na hasło "naturoterapeuta" w Krakowie znalazłam chirurgów estetyki i jednego homeopatę.
Wysłane: Listopad 17, 2014, 20:37:48
Wysłany przez: opty
Protestuję przeciw takiej strategii walki z rakiem w Polsce w latach 2015-2024!
Przecież widać, że takie leczenie w USA nie przyniosło sukcesu, więc dlaczego nasze władze państwowe dostały komunikat, że strategia w USA się powiodła?
Podejrzewam, że to jest celowe działanie nie dla dobra chorego, tylko w obronie interesów ekonomicznych producenta leków. Im więcej będzie chorych, tym dłużej się będą leczyć i napełniać kiesę producenta leków. Nie widać tu troski o wyleczenie chorego, co powinno być celem medycyny, lecz leczenie i leczenie jak najdłużej.  A skutki uboczne takiego leczenia doprowadzają do zgonów!
Kiedy znajdzie się w naszych władzach człowiek mądry, światły, nieprzekupny, nie będący na garnuszku farmacji, chcący poznawać metody, stosowane przez praktyków z dobrymi skutkami i prowadzące do wyleczenia choroby! Również raka.
Wysłane: Listopad 17, 2014, 20:03:43
Wysłany przez: opty
Pa
Wysłane: Listopad 06, 2014, 18:17:28
Wysłany przez: Elżbieta
Składam swój elektroniczny protest przeciw"strategii walki z rakiem w Polsce 2015-2024".Nie zgadzam się na leczenie nas metodami przegranymi u innych.Widać to najlepiej w przychodniach onkologicznych,gdzie rośnie ilość chorych na tę chorobę.Jeśli chcą społeczej konsultacji,niech zwrócą się otwarcie do    społeczeństwa,to okaże się czego chcą ludzie.
Wysłane: Listopad 06, 2014, 18:09:26
Wysłany przez: Edward
To,że krajem rządzi farmacja jest wiadome od dawna.Tylko,dlaczego nie można się zjednoczyć w sprzeciwie tym manipulatorom.Bo nie jest to nigdzie opublikowane,że można coś konsultować.Jakie zrobione zostały działania,żeby dotarło to do szerokiej rzeszy ludzi.Żadne.Bo im nie zależy,żeby takie społeczne konsultacje były przeprowadzone.Zamydli się nam oczy i postawi przed faktem dokonanym,że po "szerokich społecznych konsultacjach"nie ma żadnych przeciwwskazań,żeby zastosowaćto,co już było w USA.To jest obłęd i powinno się tych,co uszyli ten dokument izolować od ludzi,bo są szaleńcami.Podpisuję się obiema rękoma pod petycją,która powinna dotrzeć do władz legislacyjnych.Może jest jeszcze czas.Oby tak było.  
Wysłane: Wrzesień 08, 2014, 12:30:17
Wysłany przez: Ada
Państwo powinno być zainteresowane profilaktyką prozdrowotną swojego społeczeństwa, gdyż leczenie jest kosztowniejsze niż zapobieganie.
Oczywiście wiąże się to również z reformą  nauczania nie tylko w szkołach medycznych, ale od najniższego szczebla, gdyż kształtowanie nawyków i profilaktyki to długofalowy proces.
Dobrze, że pojawiają się takie głosy sumienia jak dr Jerzy Zięba, który poprzez swoje wykłady i internet zachęca do odkrywania prawdy o naszym zdrowiu i mobilizuje lekarzy do właściwego sposobu diagnozowania i leczenia
Wysłane: Sierpień 26, 2014, 15:27:12
Wysłany przez: Aldona
    Przeczytłam książkę.
Moje ddczucia
-obecnie ludzie chorzy są faktycznie pozostawieni sami sobie w kwesti dotarcia do przyczyn choroby,
-człowiek chory boi się jeśc,mając świadomośc ,że jedzenie ma wpływ na jego zdraowie.Tu jest potrzebna duża wiedza.
-mam wrażenie, że układ odpornościowy z jakiegoś powodu nie działa .Jest uśpiony bądż oszukany  z powodu braku lub nadmiaru substancji w organiżmie
-płyn lugola[robiony na zamówienie }to od wielu lat nr.1 w mojej apteczce.
BARAZO DOBRA KSIĄŻKA.Chociaż po jej przeczytanie nie wiem np co i gdzie kupi�
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!