Bochenia
Bochenia Forum
Grudzień 04, 2023, 23:43:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Wyślij odpowiedź
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Nazwa wyświetlana:
Email:
Temat:
Ikona wiadomości:
PogrubienieKursywa|
Umieść odnośnikUmieść email|Umieść kodUmieść cytat|
Uśmiech Mrugnięcie Chichot Duży uśmiech Złość Smutny Szok Spoko Co? Z politowaniem Język Zawstydzony Buzia na kłódkę Niezdecydowany Buziak Płacz
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku.
Wpisz litery widoczne na obrazku.
+ Opcje dodatkowe...

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzećPodgląd wątku
Wysłane: Styczeń 17, 2017, 11:31:43
Wysłany przez: r.abin
Znajomość cząstki, pozwala przewidzieć strukturę całości fraktala. W 2007 NYT opublikował fotkę, obecną w sieci, pod hasłem "neuron" "galaxy". Aby uwierzyć, że to może być prawda, obejrzyjmy spolszczony film na YT "Pioruny Bogów". Bóg (po stworzeniu Świata) nie umarł, jest wszędzie i ciągle coś tworzy. Jesteśmy (dosłownie) "narzędziem w rękach Boga", pomagając mu kreować C.D. W zasadzie możemy coś spaprać, ale spoko, - On ma mnóstwo czasu i może zacząć od początku.
Wysłane: Listopad 13, 2015, 17:58:37
Wysłany przez: waleń
Kocham waszą stronę
Wysłane: Sierpień 17, 2015, 08:24:12
Wysłany przez: Jasmin
Spokojnie możemy używać tradycyjnej,znanej wszystkim formy językowej BÓG.Nie musimy się posługiwać nowomową dla uniknięcia niemodnego słowa.BÓG jest naszą naturą.Fraktalność wszechświata jest wspomniana w Ewangelii gdzie Chrystus mówi;Kto pozna siebie ten pozna Ojca.
Wysłane: Luty 27, 2014, 15:21:45
Wysłany przez: ANU
Przyroda w swojej złożoności sama w sobie już jest cudem. Odkrycie tych,jeszcze podstawowych  na dzisiaj,  nieznanych nam fenomenów, może być dla nas tak wielkim szokiem, że nie każdy jest jeszcze do tego przygotowany swoim rozwojem intelektualnym, moralnym i duchowym. Stąd wszystkie te tajemnice są niejako celowo zakryte przed nami, by człowiek wraz ze swoim dojrzewaniem odkrywał coraz więcej i szerzej poznając Rzeczywiste a tym samym umiał robić użytek ze zdobytej wiedzy zbliżając się coraz bliżej i bliżej, asymptotycznie  do Głównego Kreatora.
Wysłane: Listopad 07, 2013, 23:23:05
Wysłany przez: Jura
Dlaczego Kreator nas wykreował tak późno po \"stworzeniu\" całej fauny.Skąd ta pewność że w GMO jest naruszona geometria fraktalna.
Wysłane: Listopad 04, 2013, 12:03:32
Wysłany przez: Badi
Lubie Schabowe Chichot
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!