Bochenia
Bochenia Forum
Maj 07, 2024, 10:06:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
 61 
 : Czerwiec 26, 2017, 14:05:51 
Zaczęty przez Teofil - Nowe: wysłane przez Eva
Czytałem ten tekst z wypiekami na twarzy. To ogromne przeżycie duchowe. Spotkanie Mistrza po jego śmierci i wzruszająca rozmowa. Ile tu informacji, ile mądrych dialogów, najpiękniejsze kazanie jakie wysłuchałem kiedykolwiek. Skoda, że w tym zagonionym świecie tak mało to interesuje szczególnie młodych ludzi.
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


 62 
 : Czerwiec 23, 2017, 22:00:07 
Zaczęty przez Polifem - Nowe: wysłane przez Jacek
Miejmy nadzieje, że w tych nadchodzących latach a może już w tym bieżącym roku wyjaśni się wiele, gdyż nie sposób już zatrzymać informacje o cywilizacjach pozaziemskich, gdyż oni sami są zainteresowani ujawnieniem się i wyciągają pomocne ręce do naszej cofającej sie moralnie cywilizacji. Przecież jesteśmy ich dziećmi więc dziwnym byłoby, gdyby zostawili nas na pewną zgubę.
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


 63 
 : Czerwiec 19, 2017, 13:01:23 
Zaczęty przez Asklepios - Nowe: wysłane przez mecenas
Mam pytanie. Czy te metody pozwolą usunąć problem z zaleganiem moczu w pęcherzu ?
Odpowiedż jest dla mnie bardzo ważna.
Pozdrawiam.
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


 64 
 : Czerwiec 18, 2017, 17:47:29 
Zaczęty przez Werra709 - Nowe: wysłane przez Werra709
Dziewczyny odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak chcecie cos na motywacje, poszukajcie sobie w gogle; odchudzanie przed i po by sasetka
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


 65 
 : Czerwiec 18, 2017, 13:02:43 
Zaczęty przez Surojad - Nowe: wysłane przez Werra482
Drogie panie odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak potrzebujecie cos na motywacje, wpiszcie sobie w google: odchudzanie przed i po by sasetka
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


 66 
 : Czerwiec 14, 2017, 23:54:00 
Zaczęty przez Polifem - Nowe: wysłane przez Polifem
O Bongiovannim słyszałem już kilka lat temu. Jego misja mnie bardzo zainteresowała, ale jakoś cicho na ten temat w internecie. Spodziewam się, że temu ukręcili łeb, by zachować dotychczasowy status qvo, bo wiele by się zmieniło. Oj wiele by się zmieniło, oczywiście stało by się realne, bliższe prawdy, życia, logiki.
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


 67 
 : Czerwiec 14, 2017, 14:37:41 
Zaczęty przez Asklepios - Nowe: wysłane przez Fragles
O kuźwa ale mam zjazd...O czym jest to forum? Co tu się dzieje,wpisać wyraz ?
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


 68 
 : Czerwiec 14, 2017, 12:36:28 
Zaczęty przez Surojad - Nowe: wysłane przez Mirabellka137
Dziewczyny odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak potrzebujecie cos na motywacje, wpiszcie sobie w goglu: odchudzanie przed i po by sasetka
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


 69 
 : Czerwiec 09, 2017, 19:14:59 
Zaczęty przez Frank - Nowe: wysłane przez Frank
Geniusz połączony z mistyką. To tak jak Capra (Tao fizyki) Chyba jeszcze trochu upłynie czasu zanim świat nauki rozpracuje jego teorie dla powszechnego stosowania w praktyce.
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


 70 
 : Maj 28, 2017, 07:22:28 
Zaczęty przez Agnieszka - Nowe: wysłane przez Andrzej
https://via-midgard.com/news/article/2524-zerkala-kozyreva.html
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!