Prawda o raku według badan dra Rybczyńskiego - Rak to walka z wiatrakami wokół naszego życia!!!

<< < (7/7)

Eneasz:
Współczuję, bo gorycz przez Ciebie przemawia. Spójrz jednak bez emocji, czy medycyna klasyczna wyleczyła choć 20% pacjentów z raka?
A jednak nikt jej nie atakuje. Być może było już za późno, może jakaś paskudna odmiana?
Ja nie mam żadnego interesu z P. Tomczyk i nawet nie wiem czy jej lek jest zgodny z receptą prof. Rybińskiego, ale gdyby tak było, stwarzałoby to jednak jakąś alternatywną nadzieję

gosc:
ja nie krytykuje medycyny naturalnej ale ta tomczynska co niby sposcizne jej zostawil jakis doktoro robczynski to bzdura , jest duzo preparatow hoemopatycznych ale nie ma zadnego andry i te chuje oklamuja ludzi i wyludzaja pieniadze od smiertelnie chorych ludzi , powinni wisiec za jaja

piorak:
Witam mam namiary na preparat ANRY do pani z poznania ,moja rodzina i znajomi kupują od tej pani od kilku lat i są efekty leczenia,Jakby ktoś był chętny zakupu proszę pisać,pozdrawiam.

sonia:
Z tego co piszesz piorak, to możesz dać jakiś namiar na ANRY. Ja bym była zainteresowana.  
Bardzo proszę zatem podaj namiar do tej pani z poznania, jeśli to jeszcze aktualne. Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Odpowiedz