Bochenia
Bochenia » Blogi » Lucyna Wiewiórska

Lucyna Wiewiórska

Z wykształcenia magister pedagogiki, specjalność kosmetologia. Jestem właścicielką kilku

gabinetów kosmetycznych oraz prywatnej szkoły kosmetycznej.
Urodziłam się i wychowałam na wsi. Moje życie biegło różnymi ścieżkami. W większości zwyczajnie, a raczej przeciętnie. Marzenia miałam za to nieprzeciętne. Zawsze wybiegały daleko. Różnie bywało z realizacją :-) ale zawsze można przecież znaleźć usprawiedliwienie dla siebie. Można powiedzieć gdyby.... :-)
W latach 2003 - 2007 w ramach propagowania koncepcji brania odpowiedzialności za swoje życie organizowałam konferencje: Klucz do Mądrego Życia. Pierwsza poświęcona była tematyce „Jak wyjść z uzależnienia od negatywnego myślenia” kolejna zaś poświęcona była zjawisku „wyuczonej bezradności”.
W lutym 2006 roku z grupą wspaniałych ludzi stworzyliśmy Stowarzyszenie Instytut Otwartych Możliwości „Amicus”, któremu przyświeca idea „Szacunek dla życia - życie z pasją”. Organizowane przez nas w 2006 r Forum Odpowiedzialności zgromadziło ponad 200 uczestników z całej Polski.

Otwarcie szkoły kosmetycznej rozpoczęło etap kształcenia kadr kosmetycznych, dzielenia się z nimi tą niezwykłą pasją jaką jest kosmetyka, zdrowy styl życia, odpowiedzialność za swoje działania.

Dziś mając 52 lata mam cały czas poczucie, że przede mną jeszcze ogromnie dużo do zrobienia:) Chcę swoją aktywnością zawodową i społeczną przeciwdziałać marazmowi, malkontenctwu i wyuczonej bezradności.

Świat daje nam ogromnie dużo możliwości na wyciągnięcie ręki. Świat daje tym, którzy gotowi są brać i dzielić się z innymi.


Lucyna Wiewiórska(Ambroziak)
[email protected]