Bochenia
Bochenia » Blogi » Dorota Schrammek

Dorota Schrammek

Pani Dorota Schrammek trafiła na portal „Bochenia” poprzez Korespondencyjny Klub Emigrantów działający przy Redakcji polonijnego czasopisma „Listy z daleka”

Jak tylko sięga pamięcią pisała listy w tradycyjny sposób i taki też napisała do administratora „Bochenii”, gdyż jak twierdzi nie ma nic bardziej ekscytującego, jak oczekiwanie na listonosza, otwieranie koperty i zastanawianie się, co też napisał nam Ktoś poświęcając nam cenną chwilę na wymianę myśli z nami.
Pani Dorota mieszka w Ueckkermunde, uroczym miasteczku położonym po niemieskiej stronie Zalewu Szczecińskiego. Jako 30-to letnia szczęśliwa mama wychowuje dwójkę dzieci: Weronisię i Gabrielka, oddając im całą siebie. No jeszcze jest Pan Matthias  wspaniały i kochający mąż i ojciec.
Pani Dorota uwielbia nie tylko pisać, ale dużo czytać, dając szansę każdemu autorowi, choć niektórym tylko raz. Interesuje Ją polityka, historia, podróże, medycyna Wschodu, religioznawstwo, psychologia i wiele innych dziedzin, które poszerzają horyzonty i uczą myślenia. Na swoim koncie ma ponad setkę opublikowanych opowiadań, głównie dla pism kobiecych. Również na „Bochenii” ukazują się pierwsze zwiastuny współpracy.
Życzymy dalszych sukcesów w życiu osobistym i literackim.

 Admin