Bochenia
Bochenia » W kierunku mądrości » 2010 » Grudzień » Woda. Wielka Tajemnica

Woda. Wielka Tajemnica

  Woda. Wielka Tajemnica Woda, która nas otacza stanowi jedną z największych zagadek świata i ludzkiego życia. Całe środowisko zewnętrzne i wewnętrzne w większości to woda.

linia

Nasz organizm zawiera jej średnio od 70 do 85%.
Współczesne badania naukowe powoli odkrywają zdumiewające fenomeny synkretyzmu ludzkiego umysłu, wytwarzanych emocji i różnorodnych myśli wpływających  na strukturę wody jej energetykę i budowę kryształu. Za pomocą różnych technik fizycznych, bądź siły oddziaływania ludzkiego umysłu, człowiek może wpływać na restrukturyzację wody, czyniąc ją nie tylko zdrową, ale wodą żywą, posiadającą wielki leczniczy potencjał  przy pozytywnych oddziaływaniach, ale również może niszczyć jej struktury, czyniąc ją niemal wodą zatrutą do konsumpcji w skutek przekazanego jej destrukcyjnego myślenia i ładunku nienawiści i nieżyczliwości.
Warto poświęcić chwilę czasu, by zrozumieć jak my możemy wpływać na samych siebie, swoje zdrowie i zdrowie innych przez swoje emocje, zmieniając pamięć wody, wpisując w nią lecznicze lub śmiercionośne kody pamięci.

Dotychczasowe zagrożenia ekologiczne upatrywaliśmy w chemizacji, niszczeniu przyrody, nie zdając sobie sprawy, że  wytwory naszych myśli i głębia negatywnych emocji przyczynia się również do niszczenia struktury i pamięci wody przez co powodujemy trudne jeszcze do wyobrażenia sobie negatywne skutki naszego zdrowia i naszych znajomych.
Film "Woda. Wielka Tajemnica" składa się z wywiadów z wybitnymi naukowcami, badaczami z Rosji (m.in. Korotkov), Japonii (Emoto), Kazachstanu, Szwajcarii, Izraela, USA, Anglii, Austrii, Argentyny, Chin i Tybetu, którzy przedstawiają wyniki swoich badań nad wodą. Większość badaczy na podstawie najnowszych badań twierdzi, że woda posiada właściwości, które wykraczają daleko poza nasze zwykłe codzienne wyobrażenia... Gorąco polecam!.


 Komentarze (1)

Woda. Wielka Tajemnica - Może jeszcze nie za późno?

Napisane przez Jan, 27 December 2010
Lektura faktycznie ciekawa i na święta dobry pakiet informacji dla każdego, by uzmysłowić sobie swoją rolę w pozytywnym lub negatywnym wpływie na losy Świata. Zwykle mówimy, że nie mamy na nic wpływu, życie się toczy niejako poza nami, a jednak tak nie jest. Każdy z nas, w świetle tych badań ma jakiś większy lub mniejszy wpływ na swoje zdrowie i swojego otoczenia a nawet w jakimś stopniu na losy świata. Oczywiście wszystko to wymaga jeszcze weryfikacji długich naukowych eksperymentów, niemniej jednak już odkryte dotychczas informacje dają nam wielkie możliwości przeciwstawiania się samospełniającym profetycznym wizjom wszelkich wieszczy co do dalszych losów świata.
 

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY