Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2016 » Grudzień » Czytamy bo to nas nobilituje.

Czytamy bo to nas nobilituje.

Czytamy bo to nas nobilituje. Książka - to mistrz, co darmo nauki udziela, kto ją lubi - doradcę ma i przyjaciela, który z nim smutki dzieli, pomaga radości, chwilę nudów odpędza, osładza cierpkości.

linia

zdjecieL. V. Carnie –poświęciła swoje życie na zgłębianie codzienną praktyką Two Sprit Shamanism oraz Chi Kungu. Te dwie prastare dyscypliny pomogły jej rozwinąć w sobie duży potencjał uzdrowicielski czyniąc z niej równocześnie specjalistkę od przepływu energii przez ciało człowieka. Teraz pomaga dokonać tego czytelnikom swoich książek.

Chi Kung – teoria i praktyka. Naturalna energia i chiński sposób na zdrowie i wieczną młodość  – L. V. Carnie - Wydawnictwo Studio Astropsychologii (październik 2016)
Tradycyjna medycyna starożytnych Chin wyróżnia energię, która odpowiada za nasz stan fizyczny i psychiczny. Niestety, większość z nas nieświadomie blokuje przepływ tej mocy i przeżywa swoje życie nie wykorzystując własnego potencjału. Dzięki tej książce można jednak coś z tym zrobić.
ksazkaChi Kung oferuje Ci zestaw ćwiczeń mogących całkowicie odmienić Twoją codzienność. Opanowując starożytną sztukę oddechu, postaw i świadomości czuciowej, możesz kierować przepływem swojego chi, aby dzięki temu osiągnąć optymalne zdrowie i wiele rzeczy, o których wcześniej tylko marzyłeś. Gwarantuje Ci to znakomita specjalistka od przepływu energii i uzdrawiania oraz znawczyni prastarych metod przywracania równowagi w ciele.

Dzięki tej książce będziesz wyglądał i czuł się młodziej oraz dodasz do swojego życia wiele lat, które spędzisz w zdrowiu. Wzniesiesz swoją sprawność fizyczną na wyższy poziom, a uszkodzone tkanki w Twoim ciele będą goiły się szybciej. Zwiększysz swoją sprawność seksualną i zaczniesz dostarczać swojemu partnerowi doznań, o jakich nigdy nie śnił. Nauczysz się kontrolować temperaturę swojego ciała, rozgrzewając się lub schładzając według uznania. Rozwiniesz również zdolności parapsychiczne, będziesz uzdrawiał na odległość, rozmawiał z duchami i poruszał przedmioty siłą swojego umysłu. Zaczniesz też nawiązywać lepszą więź ze zwierzętami, zarówno żyjącymi na wolności, jak i domowymi.
Wykorzystaj swój pełen potencjał.
Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjecieAnita Moorjani, zanim zdiagnozowano u niej raka, pracowała wiele lat w korporacji. Fascynujące i wzruszające doświadczenie bliskości śmierci odmieniło jej spojrzenie na świat, a obecna praca jest naznaczona objawieniem , jakie zyskała podczas swego pobytu w drugim wymiarze.
Jej strona internetowa: anitamoorjani.com

A jeśli już jesteś w Niebie? Przesłania z Drugiej Strony pozwalające doświadczyć Nieba na Ziemi – Anita Moorjani - Wydawnictwo Studio Astropsychologii (październik 2016)
ksazkaAutorka zyskała wielką popularność po tym, jak doświadczenie bliskie śmierci i poważna choroba całkowicie przewartościowały jej spojrzenie na świat. Jej pierwsza książka zatytułowana Umrzeć, by stać się sobą pozwoliła odmienić życie milionom ludzi na całym świecie. Jednak, jak twierdzą znawcy, dopiero jej druga publikacja w pełni ujawnia potencjał transformacji, jaki Anita Moorjani odkryła na granicy życia i śmierci.

Dzięki niej Ty także zrozumiesz, że Niebo to nie miejsce a stan, i że każdy z nas może go osiągnąć już za życia. Autorka podejmuje udaną próbę obalenia mitów, które nie pozwalają nam żyć w pełni tylko i wyłącznie dlatego, że stały się dominującymi w naszej kulturze przekonaniami.
 
Czas byś uświadomił sobie, że nieprawdziwe są twierdzenia, że dostajesz to, na co zasłużyłeś, a miłość własna to egoizm. Zrozumiesz, że prawdziwa miłość nie oznacza, że zgadzasz się na wszystko, jak również nie musisz czuć się źle tylko dlatego, że ktoś inny nie czuje się dobrze. Dowiesz się, dlaczego o Twoje zdrowie nie powinna dbać wyłącznie służba zdrowia i uświadomisz sobie, że nie ma przypadków. Uwolnisz się od wizji, według której, kiedy umieramy, płacimy za swoje grzechy i przekonasz się, że uduchowieni ludzie bynajmniej nie są pozbawieni ego. W książce znajdują się również niezbite dowody na to, że kobiety wcale nie stanowią słabszej płci i nie zawsze musimy pozostawać optymistami.
    Jak tylko odrzucisz wszystkie mylne przekonania, Twoje życie doczesne stanie się Rajem. Niebo jest tu i teraz!

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjecieAnodea  Judith  to przełomowa myślicielka, pisarka i duchowa nauczycielka, która założyła i prowadzi organizację szkoleniową Sacred Centers. Posiada tytuł magistra i doktora nauk z zakresu psychologii i zdrowia. Uważana jest za największą ekspertkę w dziedzinie wiedzy o czakrach .

Joga czakralna. Esencja ćwiczeń Wschodudr Anodea Judith - Wydawnictwo Studio Astropsychologii (październik 2016)
ksazkaChoć nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, joga jest nieodłącznie powiązana z czakrami. Ćwiczenia z nią związane mają bowiem za zadanie pobudzenie centrów energetycznych w organizmie człowieka i usprawnienie w nich przepływu energii. Ta książka jest jednak pierwszą, która podchodzi do praktycznego wykorzystania jogi z perspektywy poszczególnych czakr.

Dzięki tej długo wyczekiwanej książce autorstwa znanej ekspertki, nauczysz się jak używać zasad i praktyk jogicznych w celu obudzenia subtelnego ciała energetycznego i połączysz się z najgłębszym źródłem swojego jestestwa. By skorzystać z siedmiu kluczy otwierających bramy wewnętrznej świątyni, zostaniesz poprowadzony przez ćwiczenia otwierające i aktywujące każdą z czakr za pomocą jogicznych pozycji, ćwiczeń bioenergetycznych, mantr, medytacji i filozofii jogi. Dzięki pięknym zdjęciom i dokładnym instrukcjom, pozwalającym na pogłębienie dostrojenia i aktywowanie ciała energetycznego, książka ta stanowi cenne źródło wiedzy zarówno dla nauczycieli jak i uczniów jogi.

Każdy z rozdziałów rozpoczyna się listą podstawowych celów, cech i funkcji każdej czakry. Po tym następuje część medytacyjna, pomagająca poczuć mistyczną energię w każdej z czakr i stanowiąca wprowadzenie do fizycznych ćwiczeń. Każdy z rozdziałów kończy się innym podejściem do Savasany, zwanej też pozycją trupa, którą zwykle wykonuje się na końcu każdych zajęć jogi.
Poznaj to, co najważniejsze w jodze.
Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

Masaż tantryczny. Stymulująca moc erotycznego dotykuKalashatra Govinda - Wydawnictwo Vital (wrzesień 2016)
ksazkaW dzisiejszych czasach mamy coraz mniej czasu dla siebie i zaspokajania potrzeb swojego partnera. Jesteśmy zapracowani i zaabsorbowani codzienną gonitwą, wskutek czego bardzo często jakość naszego intymnego pożycia się obniża, podobnie jak i nasze libido. Na szczęście możemy sobie z tym poradzić dzięki tantrze, która zaspokaja zarówno potrzeby ciała, jak i ducha.
Masaż tantryczny wyróżnia zmysłowość dotyku i postawa medytacyjna. To tajemnica stymulacji czakr oraz innych obszarów energetycznych, wzmagających siły witalne i rozniecających pożądanie seksualne. Uczy, jak nadać życiu intymnemu nowej, zmysłowej formy, doświadczając jednocześnie bogactwa własnego wnętrza. Ta książka pozwoli ci zostać znawcą tej techniki i zagwarantuje miłe zaskoczenie – Tobie i Twojemu partnerowi.
Estetycznie wykonane fotografie obrazują krok po kroku proste metody masowania. Obok szczegółowego opisu masażu tantrycznego znajdziesz tu również praktyczne porady, dzięki którym poznasz fantazyjne sposoby na zapewnienie swobodnego przepływu energii w związku. Nauczysz się tworzyć przestrzeń bezpieczeństwa. Poznasz również zmysłowe olejki w służbie miłości oraz okiełznasz pięć stopni dotyku tantrycznego.
To poręczny poradnik dla wszystkich par, które pragną poznać nowy wymiar zmysłowej pieszczoty, pogłębić swoją relację miłosną i pełniej ją przeżywać. Dzięki niemu wasza wzajemna fascynacja rozkwitnie w sposób wręcz niewyobrażalny.
Magiczny seks – cudowny związek.

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjecieMelissa Joy Jonsson
Melissa spędziła prawie 15 lat w przemyśle farmaceutycznym. Rozczarowana swoją pracą rozpoczęła poszukiwania  holistycznego zdrowia, medycyny komplementarnej i technologii świadomości. Ma licencjat z psychologii na University of California w Santa Barbara. Ukończyła również studia podyplomowe na Pepperdine University Graziado Szkoły Biznesu i Zarządzania.
Melissa jest autorem książki M-joy praktycznie; Energetyka Matrixu i Życie ma swój nieskończony potencjał.

Metoda dwupunktowa w praktyce. Jak wykorzystać energię pola serca – Melissa Joy Jonsson – Wydawnictwo Studio Astropsychologii (wrzesień 2016)

ksazkaKażdy z nas może dokonywać dowolnych zmian w swoim zdrowiu, życiu i całym otoczeniu. A wszystko za sprawą metody, którą praktykują już setki tysięcy ludzi na całym świecie. Ta książka zaprasza czytelników w podróż w głąb ich natury, by odkryli moc dokonywania transformacji rzeczywistości, jaką w sobie od zawsze noszą. Dzięki niej każdy człowiek może zbadać kosmiczną świadomość i wykorzystać swoje nieskończone możliwości, dostępne dzięki polu serca.
Autorka, wplatając dowcipne nawiązania do nauki, duchowości i praktyczne zabawy, wyjaśnia, jak zorganizowana jest kosmiczna świadomość. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu w pracy z dwupunktem podaje bezcenne informacje, jak można poradzić sobie z różnymi życiowymi sytuacjami i wyzwaniami oraz doświadczyć pełnej radości i osobistego spełnienia. Kluczem do tego jest pole serca, które jest portalem do wewnętrznej mocy oraz osobistej i globalnej przemiany. Poprowadzi Cię on do nowej rzeczywistości opartej na jedności, miłości i nieograniczonym potencjale.
Już teraz możesz skorzystać z wiedzy dotychczas dostępnej wyłącznie dla uczestników elitarnych warsztatów Matrycy Energetycznej. Nauczysz się szybko wchodzić w pole serca, koncentrować się na nowych aspektach codzienności i obserwować przełomowe zmiany w swoim życiu. Przechodząc przez kolejne rozdziały publikacji uświadomisz sobie, że fizyka kwantowa jest nie tylko zrozumiała, ale i niezwykle praktyczna. To dzięki niej dane Ci będzie zrealizować wszystkie swoje marzenia.
Nauka czynienia cudów.
Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

dr Garth Davis  jest uznanym ekspertem  początkowych procedur bariatrycznych, a także chirurgii bariatrycznej revisional  Jest zwolennikiem odejścia od diety mięsnej i zastąpienia jej dietą roślinną. Pomaga ludziom odkryć pokarmy prozdrowotne, które mogą prowadzić do zdrowego i szczęśliwego życia.

Mięso nas zabija. Jak zerwać z uzależnieniem od białka zwierzęcego – dr Garth Davis i dr Howard Jacobson – Wydawnictwo Vital (wrzesień 2016)
ksazkaCzy wiesz, że codziennie jesteś narażony na działanie jednego z najsilniej uzależniających środków na świecie? Nie chodzi tu bynajmniej o dopalacze, nikotynę, narkotyki, alkohol czy cukier. Mowa o mięsie!
Autorzy ujawniają mechanizm powszechnego uzależnienia od mięsa oraz obalają masę mitów związanych ze spożywaniem białka zwierzęcego. Jednym z nich jest paradoks, że jedni spożywają duże ilości białka żeby zwiększyć masę ciała, a inni żeby zrzucić wagę. Z tej książki dowiesz się, że proteiny wcale nie pomagają spalić kilogramów, a demonizowane w ostatnich latach węglowodany nie są wcale wrogiem człowieka, ponieważ w naturalnej postaci stają się źródłem zdrowia, witalności i energii. Tymczasem testy laboratoryjne wykazały istnienie wyraźnego związku między białkiem zwierzęcym, a nadwagą, nadciśnieniem, chorobami serca, cukrzycą i nowotworami, jak również wieloma innymi chorobami odpowiedzialnymi za skrócenie długości życia.
Książka nie nakłania do całkowitej rezygnacji z mięsa, ale do stopniowego, rozsądnego modyfikowania nawyków żywieniowych. Ujawnia, że białko zwierzęce można z powodzeniem zastąpić białkiem roślinnym, a najskuteczniejszą metodą na zrzucenie zbędnych kilogramów, poprawienie stanu zdrowia i uchronienie organizmu przed chorobami jest stosowanie diety o niskiej zawartości białka oraz tłuszczu. Autorzy swoje tezy popierają wynikami niezależnych badań i eksperymentów.
Koniec z mięsem, początek zdrowia.
Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjecieVadim Tschenze terapeuta duchowy oraz uzdrowiciel od wielu lat stosujący dawną wiedzę, której źródłem  jest rosyjski szamanizm. Tę bezcenną mądrość przodków opisał w niniejszym leksykonie w postaci alfabetycznych haseł, tworząc tym samym poradnik dla każdego, któ chce samodzielnie odzyskać zdrowie.

Rosyjski leksykon zdrowia. Ludowe metody przywracania równowagi duszy i ciała Vadim Tschenze – Wydawnictwo Studio Astropsychologii (wrzesień 2016)
ksazkaCoraz częściej uświadamiamy sobie, że w poszukiwaniu zdrowia powinniśmy cofać się do własnych korzeni. Boleśnie przekonujemy się, że nowoczesna medycyna nie zawsze zapewni nam rozwiązania przy wielu chorobach, podczas gdy nasi praprzodkowie potrafili sobie z nimi skutecznie radzić. Dzięki tej książce my również możemy sięgnąć do niemal zapomnianej skarbnicy ludowej wiedzy.
Autor dzieli się z czytelnikami wskazówkami własnej babci, która przez dziesięciolecia zajmowała się uzdrawianiem i ziołolecznictwem. Vadim Tschenze w swojej pracy terapeutycznej pomaga pacjentom stosując dawną wiedzę, której źródłem jest rosyjski szamanizm. Tę bezcenną mądrość przodków opisał w niniejszym leksykonie w postaci alfabetycznych haseł, tworząc tym samym poradnik dla każdego, kto chce samodzielnie odzyskać zdrowie.
Dowiesz się, jak naturalnie wzmocnić swoją odporność i poprawić zdrowie eliminując powszechne choroby i dolegliwości fizyczne. Poznasz metody na uwolnienie się z sideł nałogu, pozbędziesz się złogów i dokonasz korekty swojej bioenergii oraz detoksykacji całego ciała. Wyciągniesz wnioski z nękających Cię schorzeń oraz oczyścisz własną karmę. Usuniesz tkwiące w Tobie blokady, zharmonizujesz czakry i nauczysz się pracować z aniołami poszczególnych znaków zodiaku. Dowiesz się także, jak bezboleśnie zakończyć związek i zyskasz większą kontrolę nad własnymi finansami. A wszystko to dzięki uniwersalnemu kompendium wiedzy o energii życiowej, mocy, powodzeniu oraz zdrowiu.
Sprawdzone sposoby na codzienne bolączki.
Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjecieRebecca Campbell autorka bestsellerów, mówczyni, nauczycielka duchowa o międzynarodowej sławie posługująca się zdolnościami parapsychicznymi. Nakłania kobiety, by odważnie odpowiadały na zew duszy i mogły rozpromieniać świat swoją niepowtarzalną obecnością . Jej strona internetowa to: www.rebeccacambpell.me

Twoje wewnętrzne światło. Odkryj siebie, zmień życie i świat – Rebecca Campbell – Wydawnictwo Studio Astropsychologii (wrzesień 2016)
ksazkaDzisiejsi ludzie są bardzo dopieszczani wszelkimi gadżetami i udogodnieniami życia codziennego. Zmywarka, wysokiej klasy telefon komórkowy czy laptop nie są już znamionami luksusu. To samo dotyczy dodatkowych zajęć. Praktycznie każdy może sobie pozwolić na ćwiczenia jogi, kurs tańca czy zgłębianie pasji, jakiekolwiek by one nie były. Jak to możliwe, że w tym świecie jesteśmy jednocześnie coraz bardziej nieszczęśliwi i jak tę tendencję odwrócić? Odpowiedzi na te pytania udziela autorka, która jest jednym z najbardziej znanych współczesnych doradców rozwoju osobistego.
Ujawnia ona, że każdy z nas nosi w sobie światło, które rozwija się wyłącznie wtedy, gdy działamy w zgodzie z celem naszej duszy. Zadania dla duszy, podobnie jak i swoich rodziców, wybraliśmy sobie jeszcze przed narodzinami w obecnym ciele. Teraz pozostaje je tylko zrozumieć i odnaleźć moc swojego autentycznego „ja”. W ten sposób nie tylko rozbłyśniesz swoim naturalnym światłem, ale i dostrzeżesz je u innych.
Dzięki tej książce dowiesz się, dlaczego nie warto dopasowywać się do innych. Nauczysz się wybierać wyłącznie to, co pozytywne i nawiązywać kontakt ze swoimi duchowymi przewodnikami. Dowiesz się, jak korzystać z tablicy wibracyjnej i ołtarza. Przede wszystkim jednak uwolnisz się spod władzy ego i zaczniesz działać w zgodzie ze swoją duszą. A to jest gwarancja osiągnięcia szczęścia w życiu.
Masz już wszystko, czego potrzebujesz!
Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjecie dr Leo Galland - internista uznany za lidera zintegrowanej medycyny. Absolwent Harvard University i New York  University School of Medicine. Laureat nagrody Linusa Paulinga za swoją pionierską wizję, która wskazała tysiącom lekarzy drogę do nowego sposobu praktykowania medycyny

ksazkaWylecz alergię. Odkryj zaskakującą, ukrytą prawdę, dlaczego chorujesz i czujesz się źle  –  dr Leo Galland, dr Jonathan Galland - Wydawnictwo Vital (październik 2016)
Czy przybrałeś na wadze, jesteś zmęczony, cierpisz na depresję, czujesz niepokój, bóle mięśni, stawów bądź głowy? A może doskwiera ci  bezsenność, bóle brzucha, wzdęcia, zatwardzenia, zespół jelita drażliwego lub biegunki? Tylko nieliczni zdają sobie sprawę, że alergia może odgrywać kluczową rolę w przypadku tych i innych dolegliwości. Niezależne badania naukowe wykazały, że alergie często wywołują na pozór niezwiązane ze sobą objawy.
    Alergie są bardzo powszechne w naszym społeczeństwie. Najgroźniejsze jest jednak to, że większość z nas nie potrafi rozpoznać objawów i prawidłowo zareagować w przypadku ich wystąpienia. Kojarzymy je z cieknącym nosem, astmą, egzemami zapuchniętymi oczami i gorszym samopoczuciem w okresie pylenia konkretnych roślin bądź po spożyciu niektórych pokarmów. Tymczasem zupełnie nie łączymy ich z dużo poważniejszymi dolegliwościami, które nieustannie obniżają komfort naszego życia. Dzięki tej książce dwóch autorytetów medycznych ma szansę się to zmienić.
Autorzy przedstawiają naukowe uzasadnienie objawów nękających wiele osób. Dzięki nim zrozumiesz, co w procesach chemicznych zachodzących w Twoim organizmie uniemożliwia Ci osiągnięcie pełnego uzdrowienia. Poznasz również przyczynę Twojej alergii i nauczysz się w naturalny i w pełni bezpieczny sposób eliminować jej skutki. Dodatkowo będziesz mógł zastosować trzydniowy detoks i dietę gwarantującą zachowanie równowagi układu odpornościowego. Pomoże Ci także superantyoksydant, który wykazuje niezwykle wysoką skuteczność w eliminowaniu stanów uczuleniowych.
Możesz pokonać alergię!

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/Komentarze (1)

Czytamy bo to nas nobilituje. - Warto czytać

Napisane przez Jarek, 5 March 2017
Nauka coraz bardziej nie daje sobie rady z wyjaśnianiem najbardziej fundamentalnych zagadnień ludzkich oczekiwań. Powstają coraz to inne teorie naukowe, czasami między sobą sprzeczne a czas ich weryfikacji wydaje się przekraczać cierpliwość wyczekiwania na odpowiedź. Tą lukę niejako wypełniają książki Wydawnictwa Astropsychologii i w jakimś sensie przybliżają trudne i skomplikowane teorie do życiowej praktyki zwykłych ludzi. Wiele z nich jest bardzo ciekawych i wpisuje się w budowanie racjonalnego i zarazem duchowego światopoglądu, co w tych trudnych czasów zawirowań nie jest bez znaczenia. Osobiście dużo czytam z tej dziedziny książek i jestem z nich zadowolony a nawet czasami pod wrażeniem.Jarek
 

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY