Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2017 » Maj » Pomyśl o swoim zdrowiu

Pomyśl o swoim zdrowiu

Pomyśl o swoim zdrowiu Zawsze możesz podtrzymywać światło, nawet jeśli czujesz się samotny, gdyż wszędzie możesz spotkać, jeśli już nie ludzi, to ich myśli zapisane w książkach.

linia

fotodr Bruce Fife -  mówca, dietetyk, autor wielu książek. Jest założycielem Ośrodka Badań nad Kokosem, którego celem jest edukacja w dziedzinie zdrowego odżywiania i medycznych aspektów kokosa. Autor wielu książek poświęconych zdrowiu.

Przepisy diety ketogenicznej. Zdrowe, pyszne i proste dania-dr Bruce Fife

książkaDieta ketogeniczna wprowadza ludzkie ciało w wyjątkowo korzystny stan metaboliczny zwany ketozą, w którym podstawowe źródło paliwa dla organizmu stanowi nie glukoza a tłuszcz. Ma ona wyraźny terapeutyczny wpływ, pozwala bezpiecznie i skutecznie zrzucać zbędne kilogramy, poprawia formę psychiczną, równoważy poziom cukru we krwi oraz obniża ciśnienie i poziom cholesterolu. Autor zebrał swoje ulubione przepisy na proste do przyrządzenia ketogeniczne potrawy z łatwo dostępnych składników. Dzięki nim odzyskasz energię, oduczysz się jedzenia dużych ilości cukrów i produktów wysokoprzetworzonych. Wyrobisz zdrowe nawyki, Twoje nastawienie ulegnie poprawie i będziesz bardziej odporny na wahania nastroju. W zdrowej diecie zdrowy tłuszcz.
Wydawnictwo: Vital

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

fotoHans-Ulrich Grimm  pracował jako znany dziennikarz zarazem autor wielu bestsellerów uważany za klasykę współczesnej krytyki żywienia. Hans-Ulrich Grimm mieszka w Stuttgarcie i pracuje z zespołem naukowców i dziennikarzy. Jest on uważany za eksperta w kwestiach żywienia, żywności i konsumentów w Niemczech.

 Kalorie pełne kłamstw - Hans-Ulrich Grimm

fotoTo sztuczne aromaty i wzmacniacze smaku uniemożliwiają zaspokojenie apetytu, a koncerny spożywcze chcą nam sprzedawać więcej produktów niż realnie potrzebujemy. Dzięki tej książce przejrzysz sztuczki światowych potentatów i raz na zawsze wyrwiesz się z zaklętego kręgu osób przejadających własne zdrowie. Dowiesz się, że strach przed masłem, śmietaną czy zawartym w jajkach cholesterolem jest świadomie rozpowszechnianym mitem. Poznasz prawdziwe niebezpieczeństwa związane z colą i chipsami, jak również pozornie zdrowe produkty, które powinny zniknąć na dobre z naszej diety. Autor zdradza także jakie skutki u dzieci powodują dedykowane im pokarmy oraz czemu dodatkowe witaminy w płatkach kukurydzianych powodują tycie. Koniec kłamstw, początek zdrowia.
Wydawnictwo Vital
Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

fotoRenata Zarzycka  należę do grupy najlepszych Menedżerów CaliVita International w Europie. Studia ukończyłam w 1989 roku, a od 1998 roku zawodowo zajmuję się promocją zdrowia opartą na najnowszych zdobyczach światowej medycyny naturalnej. Dysponuję najwyższej światowej klasy produktami leczniczymi posiadającymi najtrudniejsze do zdobycia międzynarodowe atesty bezpieczeństwa i jakości produktu (FDA i GMP - kliknij: Atesty).

Noni. Polinezyjski sekret zdrowia- Renata Zarzycka

fotoUzdrawiające właściwości noni, czyli morwy indyjskiej, są znane Polinezyjczykom od stuleci. Czas abyś i Ty z nich skorzystał. Autorka przedstawia niesamowite walory lecznicze noni i produkowanego z niego soku. Jego spożywanie zalecane jest przy chorobach skóry, owrzodzeniach, ropniach i ranach. Pije się go przy zakłóceniach układu immunologicznego, infekcjach bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych, nadciśnieniu, zapaleniu płuc, malarii czy grypie. Podaje się go diabetykom, cierpiącym na raka, w leczeniu dróg oddechowych i jako środek przeciwbólowy. Noni zawiera wyjątkowo wysokie stężenie prokseroniny, enzymu mającego zdolność naprawy chorych komórek, w tym nowotworowych. Jego właściwości terapeutyczne potwierdziły liczne badania naukowe. Noni – Twój sposób na zdrowie.

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

fotoAlexandra Stross pokonując przewlwkłą chorobęzwiązała się z medycyną naturalną. Dziedzinę tę wykorzystuje nie tylko prywatnie ale równiez zawodowo. Jest lekarzem weterynarii, jednak sama chętnie określa siebie jako tłumaczkę mowy ludzkiego ciała

 Oczyszczanie organizmu w praktyce. Od detoksu wątroby po eliminację grzybów -
Alexandra Stross
fotoW jaki sposób w naszym ciele odkładają się niepotrzebne substancje? Skąd się one biorą? Jak się ich pozbyć bez konieczności głodzenia się oraz bez żadnych skutków ubocznych? Teraz i Ty poznasz sprawdzone, bezpieczne i w pełni naturalne metody oczyszczania wątroby i pozbywania się grzybów, które są odpowiedzialne za wiele trudnych do wyleczenia schorzeń. Nauczysz się przywracać optymalne pH swojego ciała oraz poznasz właściwe sposoby detoksu organizmu dziecka. Autorka prezentuje również metody dokonywania odtrucia u osób z poważnymi chorobami, w tym nowotworami. Podaje także korzyści płynące z lewatywy i instrukcje jej bezpiecznego wykonania. Całość uzupełnia świadectwami osób, którym jej porady uratowały zdrowie i życie. Czas pozbyć się zbędnego balastu!

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

fotoRachel Kelly rozpoczęła karierę jako dziennikarka i pracowała przez dziesięć lat dla magazynu The Times. Autorka wielu książek, ambasador  Sane oraz wiceprezes United Response. Prowadzi warsztaty dotycząceosiągnięcia zdrowia psychicznego i dzieli się z Tobą strategiami, którepomogły jej pozostać spokojną i szczęśliwą po pokonaniu depresji.

Spacerując w promieniach słońca. 52 sposoby na Twoje smuteczki - Rachel Kelly

książkaKażdego z nas od czasu do czasu dopada chandra. Z zupełnie niewyjaśnionych przyczyn wpadamy w zły nastrój i denerwuje nas dosłownie wszystko. Jak temu zaradzić dowiesz się z tej książki. Autorka oferuje 52 wskazówki oraz pozytywne idee (po jednej na każdy tydzień roku), które poprowadzą Cię i pomogą lepiej zarządzać presją codzienności. Niektóre z nich odnoszą się do konkretnych doświadczeń i zdarzeń, takich jak wakacje, problemy w pracy i egzaminy szkolne u dzieci, a inne są użyteczne na co dzień. Książka napisana w stylu serdecznej rozmowy z dobrym przyjacielem i uroczo ilustrowana przez rysownika Daily Mail Jonathana Pugha. Pozwoli Ci się zrelaksować w nawale obowiązków i uwolnić od nadmiaru adrenaliny. Twoja recepta na dobry nastrój.

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

fotoProf. dr Florian Überall  początkowopracował jako farmaceuta a później wiedziony pasją poznania skończył biochemię i mikrobiologię. Pasjonat mądrości Wschodu i jej  medycyny poznał metody tybetańskie leczenia chorób tzw. nieuleczalnych.

Uzdrawianie żywnością. Tybetański sposób na choroby cywilizacyjne - Prof. dr Florian Überall 

książkaPoprzez tę książkę chciałbym przekazać doświadczenia mojej żony wynikające z pracy z naturalnymi metodami uzdrawiania oraz moje doświadczenia jako biochemika, a także miłośnika przyrody, pochodzącr z kontaktu z leczniczymi produktami żywnościowymi oraz substancjami naturalnymi. Opisujemy w niej odmienne podejście do codziennie spożywanych produktów. Ten nowy sposób rozumienia działania produktów żywnościowych na organizm człowieka nazwaliśmy „medycyną żywieniową”. Ta mądra, łagodna i indywidualnie dopasowana kultura jedzenia stwarza ogromną szansę utrzymania zdrowia na długo i starzenia się bez poważniejszych dolegliwości. Dlaczego wierzymy w to, że nasze podejście do odżywiania jest takie ważne? Gdy jemy czy też pijemy, coś się wydarza w naszym organizmie, mimo iż często wydaje się nam, że tak nie jest. Staliśmy się bowiem nieczuli na sygnały, które wysyła nam nasze ciało. Gdy zachorujemy na raka, wierzymy, że stało się to za sprawą genów. Udajemy się do lekarza, aby uzyskać diagnozę, a sami nie zastanawiamy się, co tak naprawdę nam dolega. Otrzymujemy leki, wracamy do domu i z internetu dowiadujemy się, że cierpimy na wszystkie możliwe choroby jednocześnie. Mimo dostępności informacji jesteśmy bezradni. Najwyższy czas na zmianę!

Spróbuj na nowo odszukać w sobie chęć życia i smakowania, odkryj ogromną leczniczą moc pożywienia i bądź jednym z tych, którzy przestali kierować się powszechnymi mitami dotyczącymi odżywiania.
Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

fotoAnna Cavelius po swoich studiach filozoficznych w Monachium, Sienie i SSalamance pracowała dla amerykańskiego wydawnictwa. Od 1955 jest wolnym strzelcem i zajmuje się pisaniem na temat stylu życia , kuchni oraz uzdrowienia. Współpracuje z takimi sławami jak Kurt Mosetter, Thorsten Probost dr Wolfgang A. Simon.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Vital

Zastąp cukier. Cztery słodkie kroki do zdrowia - Anna Cavelius

książkaPodobnie jak nikotyna i alkohol, cukier jest niebezpieczny i prowadzi do uzależnienia. Powoduje nie tylko nadwagę, próchnicę i cukrzycę, ale również takie choroby jak ADHD, Alzheimer i rak. Z tej książki dowiesz się, jak odzyskać kontrolę nad swoim sposobem odżywiania. Nie będziesz musiał z niczego rezygnować dzięki stosowaniu zdrowych cukrów, które zaopatrują organizm w niezbędną do życia energię, a przy tym nie mają negatywnego wpływu na przemianę materii. Prezentowane przez Autorów przepisy pozwolą Ci przygotować smakołyki, w tym konfitury, ciasta i desery. Stosując proponowany program żywieniowy stopniowo wyrównasz w organizmie stany nadmiarów i niedoborów. Zmniejszysz ryzyko wielu chorób i schudniesz bez wyrzeczeń.
Zdrowie jest słodsze niż cukier.
Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

fotoAbby Wynne jest szamanką i psychoterapełtką, uzdrowicielką energetyczną, autorką wielu książek i nauczycielką pochodzącą zIrlandii. Pomaga ludziom uwolnić się od samopowtarzających siewzorców stresui stworzyć ogromną przestrzeń dla dobrostanu, szczęścia, spokoju i wewnętrznej prawdy.

 Życie, które pokochasz. Jak zawsze czuć się dobrze - Abby Wynne

książkaSzamańska psychoterapeutka i uzdrowicielka energetyczna zdradza najskuteczniejsze metody, dzięki którym możesz wziąć pełną odpowiedzialność za własne samopoczucie. Dzięki prostym wyjaśnieniom i praktycznym ćwiczeniom podniesiesz poziom samoświadomości i nauczysz się aktywnie pracować ze swoim sercem, umysłem oraz duszą w celu wykreowania transformacyjnych zmian. Uwolnisz się od fizycznego bólu i wykształcisz poczucie bycia obecnym w teraźniejszości. Dowiesz się jak uzdrowić swoje relacje, stworzyć silniejsze granice, uwolnić się od stresu i niepokoju oraz osiągnąć nowy poziom wibracyjnego zdrowia. Stworzysz wokół siebie zdrowsze środowisko oraz wykorzystasz swój pełen potencjał i stworzysz życie, które kochasz. Sprawdź, jak cudownie mieć się dobrze!
 Studio Astropsychologii
Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY