Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2016 » Styczeń » Co to jest zdrowie, mądrość i siła to książka ci powie.

Co to jest zdrowie, mądrość i siła to książka ci powie.

Co to jest zdrowie, mądrość i siła to książka ci powie. Ludzie przestają myśleć, gdy przestają czytać - Cycero

linia

zdjecieMark Sisson amerykański bestsellerowy pisarz i bloger, znany sportowiec, wybitna osobowośc medialna. Człowiek, który odmienił życie tysięcy ludzi.Jego stronę internetową odwiedza miesięcznie ponad 1,6 miliona unikalnych użytkowników Adres bloga

Przeprogramuj swoje geny, by bez wysiłku schudnąć, zyskać zdrowie i energię

logoAutor, wybitny sportowiec i znana osobność medialna, zaczerpnął informacje od czołowych biologów ewolucyjnych, paleontologów, genetyków, antropologów, lekarzy, dietetyków, fizjologów, trenerów i badaczy ludzkich zachowań. W oparciu o uzyskane od nich dane opracował 10 nadrzędnych zasad, które pozwalają przeprogramować geny, jeść, ćwiczyć, a nawet poruszać się w zgodzie ze swoją naturą. Dzięki nim osiągniesz szybkie rezultaty w zmianach wyglądu ciała,sprawności fizycznej, wydajności, poziomie codziennej energii i zredukujesz czynniki ryzyka wielu chorób. Gwarancja sukcesu opiera się na założeniu, że zaczniesz funkcjonować w zgodzie ze swoimi naturalnymi predyspozycjami, które wykształcały się u Twoich przodków przez tysiące lat.
Masz zdrowie w genach!

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie. Wydawnictwo: Vital

linia

zdjecieMelanie Klein brytyjska psycholog i psychoanalityk pochodzenia austriackiego.Znana pisarka, mówczyni, wykładowca socjologii, orędowniczka wizerunku ciała i edukacji medialnej. Jest główną przedstawicielką nurtu teorii relacji z obiektem w Wielkiej Brytanii. Znacznie rozwinęła technikę terapii dzieci, wprowadziła pojęcia: pozycja depresyjna, pozycja schizo-paranoidalna oraz pierwotna nieświadoma fantazja

JOGA. Jak zmienić postrzeganie swojego ciała i życia -
Melanie Klein

logoW tej unikalnej publikacji dwadzieścia pięć osób omawia związek jogi z wizerunkiem ciała. Wśród nich jest piosenkarka Alanis Morissette, sławna instruktorka jogi Seane Corn oraz autorka bestsellerów New York Timesa, doktor Sara Gottfried. Poprzez ich inspirujące historie osobiste, Ty również odkryjesz, że joga wpływa nie tylko na zdrowie fizyczne, ale również na stosunek do siebie samego. Dzięki tej publikacji będziesz w stanie wyzbyć się kompleksów czy negatywnych przekonań, jakie nieświadomie wpojono Ci jeszcze w dzieciństwie. Tworzy ona kolekcję różnych głosów, które podejmują tematy związane z całym spektrum ludzkich doświadczeń, od kultury i mediów po płeć i seksualność. Tym samym pomoże Ci odbudowywać więzi ze swoim ciałem i życiem. Odkryj w sobie piękno!

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie. Wydawnictwo: Vital

linia

zdjecieMałgorzata Wójcik od wielu lat zajmuje się rozwojem duchowym a swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w życiu osobistym i zawodowym oraz przekazuje ją dalej. Świadomośćta pozwala jej na łączenie światów - świata wewnętrznego, duchowego, świata myśli i uczuć, tego co niewidoczne, oraz świata zewnętrznego, świata materii i jedynego łącznika między nimi - Energii.

Jesteś tym, czym są Twoje myśli. Jak świadomie wymyślić sobie lepszą przyszłość.
Małgorzata Wójcik

logoAbsolwentka Studium Psychologii Psychotronicznej  udowadnia, że Twoje życie może stać się cudem, jeśli weźmiesz je w swoje ręce lub koszmarem, jeżeli pozwolisz aby to warunki zewnętrzne kierowały Tobą. Czas byś zrozumiał charakter energetyczny myśli i to, jak wpływają one na świat fizyczny. Każdy rozdział jest poświęcony jednej sferze życia: zdrowiu, miłości, pracy, finansom czy przekonaniom. Dowiesz się z nich, jak zbudować w sobie świadomość sukcesu, bogactwa czy szczęścia. Uświadomisz sobie również, że z każdej trudnej sytuacji możesz wyjść z pomocą konstruktywnych myśli. Nauczysz się modyfikować sposób myślenia dzięki afirmacjom, medytacjom i wizualizacjom oraz poznasz ćwiczenia pozwalające pracować nad charakterem i podświadomością.
Wymyśl sobie wspaniałe życie.

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie. Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

linia

zdjecieOlga Häusermann Potschtar urodziła się w Rosji, a od wielu lat mieszka w Niemczech, gdzie uczy rosyjskiej sztuki uzdrawiania oraz medycyny informacyjnej. Prowadzi własna praktykę uzdrowicielską i jest cenioną doradczynią w sprawach żywienia.

Rosyjska medycyna informacyjn Dziewięć podstawowych technik i ich praktyczne zastosowanie -
Olga Häusermann Potschtar

logoRosyjska medycyna informacyjna traktuje człowieka jako jedność ciała, duszy i umysłu. Zakłada, że dzięki sile świadomości każdy z nas ma wpływ na swoje zdrowie, samopoczucie oraz wszystkie zdarzenia w swoim życiu. Autorzy opisują łatwe do zastosowania ćwiczenia dotyczące koncentracji, które pozwolą Ci dowolnie sterować rzeczywistością i rozwijać świadomość. Będziesz w stanie wejść w kontakt z każdym organem, komórką, a nawet własnym DNA i pozytywnie je zmieniać. Poznasz proste techniki, które umożliwią Ci regenerację organów, pełne uzdrowienie, odmłodzenie oraz dokonanie życiowych przełomów. Przy pomocy specjalnych ćwiczeń: wizualizacji, jasnowidzeniu, medytacji i wielu innych, dokonasz zmian umysłu i ciała na poziomie kwantowym. Odkryj nowoczesną drogę do zdrowia.

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie. Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

linia

zdjecieDorothy Harbour ur.1959 r. w San Francisco, psychoterapełtkai doradca duchowy; w swoich  książkach, na seminariach przekazuje praktyczne sposoby, jak skuteczniei samodzielie kształtować swoje życie. Jej książka Energetyczna Tarcza Ochronna jest najpopularniejszą publikacją o tematyce ochrony psychicznej

Energetyczna Tarcza Ochronna Zabezpiecz siebie i swoje otoczenie -
Dorothy Harbour

logoCzy wiesz, że prawdopodobnie w Twoim otoczeniu znajdują się ludzie, którzy w tajemniczy sposób pozbawiają Cię energii i radości życia? Z tej książki dowiesz się, jak ochronić siebie i tych, których kochasz, przed takimi osobami oraz jak stworzyć swoją obronną tarczę. Dzięki niej poznasz najlepsze metody ochronne przed złymi energiami każdego typu. Nauczysz się prostych ćwiczeń pozwalających dostrzegać i wzmacniać swoją aurę. Dowiesz się, jak oczyścić czakry oraz je otworzyć i świadomie zamknąć, by nikt nieproszony nie dostał się do Twoich źródeł energii. Ponadto, za pomocą skutecznych rytuałów stworzysz duchowe schronienie po to, aby ukryć w nim siebie i bliskich przed osobami, które chcą rzucić zły urok.

Zabezpiecz siebie, bliskich oraz dom.
http://sklep.bochenia.pl/ 
Sklep w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie. Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

linia

zdjecieThorsten Havener - artysta, trener, wielka medialna osobowość, genialny obserwator ludzi oraz mistrz czytania w myślach. Występuje w wielu programach telewizyjnych i radiowych a jego programy cieszą się wyjątkową sympatią. Książki jego przetłumaczono na 16 języków i osiągają milionowe nakłady.

 

logo

Co inni myślą o Tobie. Bez słów, bez kłamstw - Thorsten Havener

Bywasz źle zrozumiany? A może ktoś dowiedział się, co myślisz zanim cokolwiek powiedziałeś? Jeśli tak, czas coś z tym zrobić. Autor, wielka medialna osobowość oraz mistrz sztuki czytania w myślach podzieli się z Tobą swoją wiedzą. Każdy gest i ruch naszego ciała zdradza nam o wiele więcej niż wypowiadane słowa. Z tej publikacji dowiesz się, co mówi innym Twoje zachowanie. Thorsten Havener odkrywa przed Tobą reguły mowy ciała oraz pokazuje, jak możesz świadomie kontrolować swoje gesty. Dzięki niemu dowiesz się również, co tak naprawdę inni myślą na Twój temat. Nauczysz się też komunikować w taki sposób, aby zostać dobrze zrozumianym, a także poznasz wiele trików, które pozwolą Ci forsować Twoje zdanie, opinie i przekonania. Dowiedz się jak postrzegają Cię inni.

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie. Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

linia

logoCharlette Watts - terapełta, dietetyk. Prowadzi wykłady w College of Naturopathic Medicine i The Minded Institutez. Posiada 15-letnie doświadczenie i również 500 godzin Yogi Teacher, 8 lat nauczania. Autorka 5 książek, ostatniej De-Stress Efekt, to praktyczny podręcznik, który ma pomóc Ci znaleźć to, co najlepiej pasuje do Twojego stanu zdrowia, aby znaleźć najlepszy nastrój, energię, trawienie, odporność, sen i dobre samopoczucie. 

Życie bez stresu. Przywróć swojemu ciału równowagę, by cieszyć się pełnią zdrowia i szczęścia  Charlotte Watts
logoAutorka jest znanym dietetykiem i przez ponad dekadę pracowała z ludźmi zmagającymi się ze skutkami przewlekłego stresu. W oparciu o swoje bogate doświadczenie, analizując poszczególne objawy, wyodrębniła siedem jego rodzajów. U niektórych stres wpływa na hormony, a u innych powoduje problemy ze snem, nadpobudliwość, wrażliwość na światło czy dźwięk. Na każdy typ stresu podaje metody pozwalające ciału wyzwolić wrodzone zdolności samouzdrawiania. Opisuje opracowane przez siebie, sprawdzone sposoby przywracania równowagi ciała i umysłu oraz eliminowania innych skutków długotrwałego napięcia. Cechuje się holistycznym podejściem umiejętnie łącząc odżywianie, świadomość własnego ciała, ruch i medytację. Proste metody na wyeliminowanie skutków stresu
http://sklep.bochenia.pl/ 
Sklep w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie. Wydawnictwo: Vital

linia

zdjecieJoachim Bernd Vollmer - naukowiec i lekarz z ponad 30-letnim doświadczeniem. Do poważnego wypadku leczył z powodzeniem u pacjentów prywatną praktykę, tak zwane nieuleczalne lub "oporne na leczenie" przypadki. Zasłynął również tym, co dalej opracowanej terapii wyprysku (metoda Schwedler / Vollmer).

Zdrowe jelita zdrowe życie. Poznaj i wyeliminuj ukrytą przyczynę wielu chorób
Joachim Bernd Vollmer

logoDoświadczony lekarz opisuje metody, dzięki którym zdołasz przywrócić prawidłową pracę jelit i uregulować procesy trawienne. Analizuje dawne i współczesne techniki, takie jak głodówki, lewatywy czy suplementacja. Poznasz skuteczne sposoby na pozbycie się zaparć i infekcji grzybiczych. Odciążysz układ odpornościowy oraz wzmocnisz mięśnie i stawy. Poprawisz wzrok, a Twoja skóra stanie się czysta i młodsza. Znacznie zredukuje się potliwość i zniknie związany z nią zapach. Zmniejszą się lub całkowicie ustąpią bóle stawów. Poprawi się praca mózgu, a stany depresyjne ulegną osłabieniu albo w ogóle przestaną się pojawiać. Wzrośnie tempo procesów metabolicznych i zgubisz zbędne kilogramy oraz odzyskasz motywację i energię do działania.
Jelita kluczem do zdrowia.
http://sklep.bochenia.pl/  Sklep w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie. Wydawnictwo: Vital

linia

zdjecieDr Mark Sircus, jeden z najbardziej płodnych pisarzy z medycyny, posiada honorowy tytuł doktora medycyny orientalnej i był jednym z pierwszych certyfikowanych kraju akupunktury w Stanach Zjednoczonych.
Szkolił się w akupunkturze i medycynie orientalnej w Instytucie Medycyny Tradycyjnej w Santa Fe, NM, oraz w Szkole Medycyny Tradycyjnej Nowej Anglii w Bostonie. Pracował w szpitalu publicznym w Centralnym Pochutla, w Meksyku.
Soda lecznicze właściwości Dr Mark Sircus
logoTa książka dotyczy najtańszego, najbezpieczniejszego i prawdopodobnie najskuteczniejszego leku na świecie. Możesz go znać jako wodorowęglan sodu, sodę oczyszczoną czy bikarbonat. Soda jest dziś lekarstwem o światowej renomie, stosowanym codziennie na szpitalnych oddziałach ratunkowych. Autor, lekarz, opisuje lecznicze działanie tego środka, które do tej pory owiane było tajemnicą. Udowadnia, że reguluje on mechanizmy fizjologiczne i rozszerza naczynia krwionośne. Hamuje rozwój nowotworów tworząc alkaliczne środowisko, w którym przechodzą one w stan uśpienia, a przy pH powyżej 8 są eliminowane z organizmu. Pełni funkcję silnego środka przeciwgrzybicznego oraz blokuje rozwój bakterii i wirusów.
Uniwersalny środek na wiele dolegliwości,
który zawsze masz pod ręką.
http://sklep.bochenia.pl/  Sklep w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie. Wydawnictwo: VitalKomentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY