Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2016 » Listopad » Czytanie książek to wielowymiarowa aktywność świadomości

Czytanie książek to wielowymiarowa aktywność świadomości

 Czytanie książek to wielowymiarowa aktywność  świadomości Ginęły państwa,społeczeństwa,plemiona i narody,a książka pozostawała. Rośnie ona i rozwija się razem z postępem ludzkości-Aleksander Hercen

linia

zdjecieDr Danuta Adamska-Rutkowska, emerytowany pracownik naukowo-badawczym Instytutu Chemii Przemysłowej w Warszawie. Jest specjalistką w zakresie matematycznego modelowania procesów, tzn. tworzenia modeli procesów do wykorzystania w symulacjach komputerowych służących opracowywaniu nowych rozwiązań technologicznych. Stosowanie w pracy zawodowej m. in. w sieciach neuronowych, których algorytmy wzorowane są na organizacji i funkcjach struktur mózgowych, spowodowało zainteresowanie naturą świadomości. Znajomość zasad działania sieci neuronowych zwróciła jej uwagę na rolę programisty przy tworzeniu tego rodzaju narzędzia w procesach przetwarzania informacji.

Świadomość wielowymiarowa w świetle badań naukowych
-
Dr Danuta Adamska-Rutkowska

ksazkaCzy wiesz, że istnieją inne rzeczywistości, których nie widzimy? Dzięki tej książce poznasz te niedostrzegalne elementy, których istnienie udowodniono naukowo. Autorka zaprasza do przekraczania granic, przełamywania bariery czasu, przestrzeni i materii. Omawia anomalne zjawiska jak teleportacja, podróże w czasie – w przeszłość jak i w przyszłość. Przybliża również bardzo tajemnicze przeżycia jakimi są doświadczenia poza ciałem. Podkreśla rolę świadomości oraz podaje przykłady rozwoju duchowych form istnienia w różnych wymiarach. W tej książce znajdziesz również charakterystykę rzadko opisywanych zjawisk jak jałowe nieba i różne obszary piekieł. Dowiesz się czym jest reinkarnacja i jaki ma na ciebie wpływ pamięć z poprzednich wcieleń. Zajrzyj za zasłonę czasu i przestrzeni.

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjecieAutor: Clark Bernie uczy jogi i medytacji od roku 1998. Dzięki wykształceniu zdobytemu na Uniwersytecie Waterloo łączy intensywne zainteresowanie jogą z naukowym podejściem.  Jego nauczanie, warsztaty i książki pomogły wielu studentom poszerzyć własną wiedzę na temat zdrowia, życia i źródła prawdziwej radości.

Yin Joga. Najspokojniejszy trening świata-Clark Bernie

ksazkaYin joga jest spokojną, bardzo odprężającą praktyką dla wszystkich. Jest idealna dla osób z kontuzjami, bólami kolan, ramion czy szyi. Koncentruje się na stawach, ścięgnach, więzadłach oraz tkance łącznej. W książce odnajdziesz fizyczne korzyści płynące z ćwiczeń yin jogi oraz wyjaśnienie sposobów, w jakie ona może Ci pomóc energetycznie, emocjonalnie i umysłowo. Asany przedstawione są w przystępny sposób, co pozwala na pełne ich doświadczanie i bezpieczne wykonywanie. Regularna praktyka tej formy jogi poprawia nie tylko zdrowie, ale także wzmacnia ciało i co najważniejsze, poszerza zakres wykonywanych ruchów. Pozwala na lepsze poznanie siebie, zmniejszenie poziomu stresu, rozluźnienie, a także poprawę trawienia i pracy serca.
Spokojny trening – zrelaksowane ciało.
Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjecieAutor: Julie Montagu znawczyni holistycznych metod uzdrawiania i jedna z najpopularniejszych brytyjskich instruktorek jogi oraz ekspertek w dziedzinie prawidłowego żywienia
Jedz prawdziwe jedzenie. Pięć zasad utrzymania zdrowego mózgu i ciała-Julie Montagu
ksazka
Dzięki tej książce powrócisz do korzeni i dokonasz pozytywnych wyborów żywieniowych. Pozwolą Ci one zwiększyć spożycie pięciu grup żywności, które są najważniejsze dla utrzymania zdrowego mózgu i ciała. Dowiesz się jak wprowadzić do codziennej diety komosę ryżową, kaszę jaglaną, brązowy ryż oraz kaszę gryczaną, które odżywią Twój organizm. Nauczysz się stosować zdrowe tłuszcze czyli oliwę z oliwek, olej kokosowy oraz olej lniany aby zyskać więcej energii. Uzupełnisz dietę o jagody goji, nasiona chia, spirulinę, które należą do superżywności. Cukier zastąpisz zdrowym miodem, syropem ryżowym czy klonowym lub cukrem daktylowym. Znajdziesz też przepisy na potrawy, które uwzględniają zdrowe produkty w codziennej diecie.

Zdrowie i energia bez liczenia kalorii.
Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjecieAutor: Sandy C. Newbigging jest twórcąmetod Body Calm i Mind Detox.Jest z jednym z najlepszych współczesnych trenerów medytacji oraz autorem bestsellerowych książek. Założył akademie, w której trenuje praktyków swoich metod.

Relaksacyjna metoda Mind Calm-Sandy C. Newbigging

ksazkaJeden z najlepszych współczesnych nauczycieli medytacji opisuje w tej książce własną technikę medytacyjną. Dzięki niej odkryjesz, jak pozbyć się nieustannej gonitwy myśli. Poznasz techniki, dzięki którym w pełni wykorzystasz swój potencjał, przestaniesz się martwić, a Twój organizm zainicjuje procesy ozdrowieńcze. Metoda Mind Calm wpłynie również na poprawę relacji i jakość Twojego snu. Zaczniesz odczuwać większy spokój, pewność siebie i zadowolenie z każdej chwili. Opisany przez Autora program, składający się z dziesięciu części, pozwoli Ci wykorzystać techniki, dzięki którym znajdziesz rozwiązanie w każdej sytuacji życiowej. Oddalisz lęk i zwątpienie, natomiast skoncentrujesz uwagę na byciu uważnym i świadomym. Odzyskaj spokój i doceń każdą chwilę swojego życia.

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjecieAutor Uwe Albrecht to niemiecki lekarz i prekursor medycyny energetycznej. Jest ekspertem medycyny chińskiej, klasycznych europejskich metod uzdrawiania, psychoenergetyki, autonomicznych osteopatycznych technik repozycyjnych, homeopatii, medycyny regulacyjnej, terapii emocjonalnej oraz świętej geometrii. Studiował medycynę na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie i pracował jako lekarz w zakresie chorób wewnętrznych, nefrologii, geriatrii, opieki paliatywnej, chirurgii i leczenia bólu w szpitalach.
TAK - NIE Życie może być proste - Uwe Albrecht


ksazkaKażdy z nas posiada wewnętrzną mądrość, która może nas prowadzić i pomóc w podejmowaniu codziennych decyzji. Przyjmuje ona formę intuicji, przeczucia czy wizji. Jednak najprostszym sposobem jej wykorzystania w codziennym życiu jest test długości ramion. Pozwala on uzyskać odpowiedź na każde pytanie. Dzięki tej książce nauczysz się go w ciągu kilku minut. Zamiast godzinami głowić się nad tym, co masz zrobić, wykonasz test i wszystko stanie się jasne. Posiądziesz zdolność do przyjmowania czegoś bez doświadczania tego zmysłami takimi jak wzrok, słuch, węch, smak i dotyk. Swoje decyzje podejmiesz w oparciu o przeczucia, odczucia i podświadomą wiedzę. Zgłębisz również jasnowidzenie oraz telepatię. Życie nie zna słowa MOŻE. Istnieje tylko TAK lub NIE.

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjecieAutor: Monika Herz od wielu lat prowadzi praktykę terapii modlitwami. W swojej nauce nawiązuje do różnych tradycji i religi jak Chrześcijaństwo, Buddyzm, Sufizm posługuje się  metodami Reiki,  warsztatów szamańskich i innych.

Tradycyjne modlitwy terapeutyczne - Monika Herz

ksazkaModlitwy mają ogromną moc sprawczą. Stanowią potężne narzędzia, które przekazywane z pokolenia na pokolenie, często z zachowaniem tajemnicy, uzdrawiają, odwracają uroki i odmieniają życie. Do dziś stanowią one jeden z najważniejszych filarów medycyny ludowej. W tej książce udostępnia rytuały, dzięki którym złagodzisz ból i uaktywnisz siłę samoleczenia. Pomożesz zarówno sobie, jak i innym osobom. Poznasz modlitwę, która zdoła uleczyć choroby serca, złagodzić gorączkę czy schorzenia skórne. Nauczysz się też dziękować za wszelkie łaski otrzymane podczas uzdrawiania. Dzięki wskazówkom Autorki będziesz wiedział jak wybrać odpowiednie miejsce do modlitwy, jak ją wypowiadać i na czym się skupić przy jej odmawianiu.

Ponadczasowy sposób na zdrowie ciała i duszy.
Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

Autor: Amy B. Scher
Amy B. Scher to autorka kilku bestsellerów, ekspert w temacie Umysł-Ciało-Duch. Po pokonaniu zagrażającej życiu chorobyodkryła, że uzdrowienie dotyczy czegoś więcej niż tylko fizyczności. Jej dramatyczna historia pokazuje, jak ważne jest zajęcie się energiami emocjonalnymiszczególnie wtedy, gdy nic innego już nam nie pomaga.

Weź zdrowie w swoje ręce
- Amy B. Scher

ksazkaAmy Scher jest terapeutką energetyczną i wiodącym głosem na polu uzdrawiania umysłu, ciała i ducha. Używając różnych metod, wyjaśnia, jak osiągnąć pełne i trwałe uzdrowienie poprzez kochanie i akceptację siebie. Prezentuje kompleksowe podejście do samoleczenia zebrane w łatwy do zrozumienia, trzyczęściowy proces usuwania blokad, zmiany relacji ze stresem i godzenia z tym, kim naprawdę jesteśmy. Opisuje kilka praktycznych technik do samodzielnego stosowania, do których należą m.in. TTT – Test i Opukiwanie Grasicy, EFT – Techniki Emocjonalnej Wolności, Medytacja Uwalniania Przekonań, Opukiwanie Czakr oraz Metoda Trzech Serc. Dzięki nim odkryjesz obszary nierównowagi występujące w Twoim ciele i proste sposoby poradzenia sobie z nimi.

Wykorzystaj swój potencjał i ulecz się sam.

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY