Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2016 » Kwiecień » Książki nie gryzą, więc bierz je do ręki i czytaj

Książki nie gryzą, więc bierz je do ręki i czytaj

Książki nie gryzą, więc bierz je do ręki i czytaj Ginęły państwa, społeczeństwa, plemiona i narody, a książka pozostawała. Rośnie ona i rozwija się razem z postępem ludzkości.

linia

  zdjecieMaciej Stawicki urodzony w 1977 roku, znak chiński - Wąż. Naukę Tai Chi Chuan rozpoczął w 1997 roku. Nauczycielem jest od 2000 roku. Od samego początku praktyk wschodnich związany jest z Tai Chi Chuan. Jest ekspertem stylu Yang

Tai Chi Mistrzów. Chińska sztuka zdrowia, relaksu i harmonii - Maciej Stawicki

logoTai Chi to łagodna rekreacja gwarantująca spokój i relaks. Cieszy się dużym zainteresowaniem wśród ludzi w różnym wieku. Ćwiczenia polegają na wykonywaniu powolnych i płynnych ruchów, które usprawniają nie tylko ciało, ale wyraźnie wpływają na poprawę zdrowia, zwiększenie witalności, a także relaksację. Autor jest znanym trenerem i ekspertem Tai Chi Chuan stylu Yang, który w praktyczny sposób pozwala Twojemu ciału osiągnąć idealny stan równowagi i harmonii, a poprzez wykonywanie określonych ruchów pogłębia odprężenie i rozluźnienie. Regularne praktykowanie Tai Chi zapewnia duże korzyści dla układu mięśniowego, kostnego czy krążenia. Metoda ta jest idealna dla osób, które preferują łagodne ćwiczenia, a nie wyczerpujący trening na siłowni.

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie. Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

linia

zdjecieJan Becker jest wykwalifikowanym hipnotyzerem. Od ponad dekady pracuje jako instruktor osobowościze świata gospodarki, sportu i polityki.Wielką sławę przyniosły  mu programy telewizyjne i występy na żywo ujawniające publiczności fenomeny ludzkiego umysłu.

Zrobisz co zechcę. Techniki hipnotycznego oddziaływania - Jan Becker

logoTwój sukces, szczęście i przebojowość są zależne wyłącznie od Ciebie. Niezależnie od tego, czy czujesz się dobrze czy źle, czy jesteś zestresowany czy odprężony, możesz bowiem na siebie świadomie wpływać. Wykorzystasz do tego celu te same mechanizmy, które stosują specjaliści od reklam, psychologowie i hipnotyzerzy. Autor pokazuje, jak rozpoznać ukryte techniki hipnozy na co dzień i jak sam możesz je stosować. Za pomocą opisanych metod możesz łatwiej przekazać swoje przekonania, realizować pomysły i pragnienia, wydawać się sympatyczniejszym, a nawet odczuwać większą ochotę na seks. Równocześnie staniesz się świadomy wpływu, jaki wywierają na Ciebie inni i będziesz mógł lepiej chronić się przed manipulacjami. Klucz do wszystkiego tkwi w umyśle.

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie. Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

linia

zdjecieMircea Ighisan George  prowadzi seminaria i szkolenia z metody dwupunktowej i innych sposobów transformacji. Jest autorem bestsellerowej książki Metoda dwupunktowa dla każdego.

Uzdrawianie metodą dwupunktową. Transformacja matrycy energetycznej - Mircea Ighisan George

zdjecieW tej książce znajdziesz kompletny system, za pomocą którego będziesz mógł całkowicie przetransformować i kreować swoją rzeczywistość. Wykorzystując metodę dwupunktową, odkrytą przez dr. Richarda Bartletta, nie tylko zdołasz zmienić swoje przekonania czy poprawić zdrowie, ale również wpłyniesz na wszystko, co Cię otacza. Matryca energetyczna jest polem, w którym znajduje się ogół tego, co istnieje. Jest ona zbudowana z energii i wszystko jest w niej ze sobą powiązane. Łączy w sobie doświadczenia, myśli, uczucia, przekonania, decyzje czy obiekty. Autor prezentuje sposoby transformacji matrycy oparte na wykorzystaniu metody dwupunktowej pozwalającej za pomocą intencji i świadomości osiągnąć dowolną zmianę.

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie. Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

linia

Anielska odpowiedź (karty + książka)
Tytuł oryginału:Angel Answers Oracle Cards


Autor: Dr Doreen Virtue Radleigh C. Valentine

logoAutorzy bestsellerowego Anielskiego Tarota ponownie połączyli swoje siły, by stworzyć talię, jakiej jeszcze nie było. Pozwala ona zasięgnąć porady aniołów dosłownie w każdej, mogącej budzić wątpliwości, sytuacji. Informacje zawarte na kartach i rozszerzone w dołączonym do nich podręczniku, są na tyle precyzyjne, że nie pozostawiają złudzeń odnośnie najlepszej dla nas drogi dalszego postępowania. Możesz zadawać pytania, na które odpowiedź brzmi tak lub nie, bądź orientować się, kiedy może mieć miejsce ważne zdarzenie. Z łatwością dowiesz się, za jaki czas powinieneś pomyśleć o zmianie pracy, jaka jest przyszłość związku, w którym się aktualnie znajdujesz oraz jak będzie wyglądał stan Twojego zdrowia w najbliższym czasie.
Anielska odpowiedź na każde pytanie!
W skład zestawu wchodzi talia 44 kart o wymiarach 8,9 x12,7cm z podręcznikiem w języku polskim.

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie. Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

linia

Złoty tarot (karty + książka)

Autor: Wróżbita Soleil Tarocistka Magda

zdjecieTalia powstała jako owoc współpracy znakomitej graficzki, cenionej tarocistki i wykwalifikowanego wróżbity. Ponieważ nad całym procesem tworzenia ilustracji czuwali profesjonaliści, każda z kart jest nie tylko piękna, ale i maksymalnie wypełniona odpowiednią symboliką. Same karty to jednak dopiero początek. Został do nich bowiem dołączony podręcznik opisujący poszczególne karty, również w pozycjach odwróconych oraz najpopularniejsze rozkłady. Pełno jest w nim również praktycznych porad dla osób, które po raz pierwszy będą używały Tarota. Opisy złoconych kart są wyczerpujące, a jednocześnie zwięzłe, dzięki czemu każdy będzie mógł dokonywać głębszych interpretacji odczytów w oparciu o własną intuicję.

Złoty Tarot - bezcenna wróżba.

W skład zestawu wchodzi talia 78 kart o wymiarach 9,1 x12,7cm z podręcznikiem w języku polskim.
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie. Wydawnictwo: Studio AstropsychologiiKomentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY