Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2015 » Wrzesień » Książki to najlepsze towarzystwo, jakie sobie dobierasz

Książki to najlepsze towarzystwo, jakie sobie dobierasz

Książki to najlepsze towarzystwo, jakie sobie dobierasz Kocham książkę dlatego, że wprowadza mnie w mój własny świat, że odkrywa we mnie bogactwa, których nie przeczuwałem- Jarosław Iwaszkiewicz

linia

Christa O’Leary jest założycielką i prezesem Stylu Życia w Harmonii oraz dekoratorką wnętrz, terapeutką rodzin, a także ekspertką zajmującą się wprowadzaniem ekologii do codziennego życia.

Dom pełen harmonii Oczyść mieszkanie, oczyść życie - Christa O'Leary


Mieszkanie to miejsce wypoczynku i relaksu. Dla naszego zdrowia i samopoczucia ważne jest, byśmy czuli się w nim dobrze. Autorka podpowiada jak stworzyć pełen inspiracji dom, który zagwarantuje Ci same korzyści i pozytywnie wpłynie na każdą sferę Twojego życia. ksiazkaPodaje wiele praktycznych wskazówek do zaaranżowania pięknej i przepełnionej pozytywną energią przestrzeni. Dzięki niej zdobędziesz wiedzę na temat odpowiednich produktów, nietoksycznych materiałów i rozwiązań dla Twojego mieszkania oraz dowiesz się, jak czynniki te wpływają na Twoją wygodę i samopoczucie. Ponadto zmienisz swoje stare przyzwyczajenia oraz przekształcisz je w pozytywne, twórcze inspiracje. Nauczysz się również korzystać z zasad Feng Shui. Stwórz harmonię w swoim domu i życiu.

W Domu pełnym harmonii  poznasz jakie są „filary” lub podstawowe elementy Stylu Życia w Harmonii. To jest:
1. Dom pełen inspiracji. Twoje otoczenie domowe, które może cię odżywiać albo pozbawiać energii. Wchodzisz do swojego domu i albo mówisz „Jak cudownie jest być w domu” albo patrzysz na rozpraszający cię bałagan i rzeczy, które muszą być naprawione.
2. Zdrowe ciało. Jest takie stare powiedzenie: jeśli nie masz zdrowia, to nie masz nic. Twoje fizyczne zdrowie wpływa na wszystkie inne sfery twojego życia. Ważne jest, aby tworzyć ciało pełne energii i witalności.
3. Spokojny umysł. Ważne jest, by znaleźć spokój w tym chaotycznym świecie, który wydaje się coraz bardziej rozpędzony. Osiągnięcie spokojnego, czystego umysłu jest niezmiernie istotne, by prowadzić dobre życie.
4. Wewnętrzne światło. Badania wykazały, że istotnym czynnikiem osiągania błogostanu jest odnalezienie własnego celu życiowego i podzielenie się z nim ze światem.

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

linia

portretAtasha Fyfe  to znana i ceniona psychoterapeutka i hipnoterapeutka specjalizująca się w  badaniach terapii życia  przez prawie 20 lat.
Jej doświadczenia i odkrycia utwierdziły ją w wierze w transformującą moc  świadomości życia i nieograniczony potencjał ludzkiego umysłu i ducha.

Twoje poprzednie wcielenia. Jak je odkryć i świadomie wykorzystać w obecnym życiu -
Atasha Fyfe

To życie nie jest pierwszym, jakie przeżywasz. Wszystko co wcześniej robiłeś i czego doświadczyłeś zapisane jest w Twojej świadomości. Większość z nas nie wie kim była w poprzednich wcieleniach, ale na pewno chciałaby się tego dowiedzieć. Teraz jest na to właściwy moment, bo dzięki tej książce będziesz mógł odkryć co działo się z Tobą w przeszłości i jaki to ma wpływ na Twoje obecne życie.
   
ksiazkaAutorka, która jest terapeutką specjalizującą się w przeszłych wcieleniach i hipnozie, opisuje dwie drogi, które pozwolą Ci poznać Twoje wspomnienia i emocje z poprzednich żyć. Jedna z nich koncentruje się na Twoim wnętrzu i wykorzystuje regresję, medytację oraz intuicję, a druga skupia się na tym, co istnieje na zewnątrz. Dzięki poprzednim wcieleniom dowiesz się np. skąd wzięły się Twoje fobie, problemy z utrzymaniem wagi, czy nawet choroby fizyczne. Stanie się oczywiste jakie silne strony odziedziczyłeś z dawnych żyć i w jaki sposób możesz je teraz wykorzystać. Ponadto zrozumiesz skąd biorą się trudności w relacjach międzyludzkich, dlaczego odruchowo niektóre osoby budzą Twoją niechęć i jak bezzasadny jest strach przed śmiercią czy ludźmi od Ciebie się różniącymi. Dodatkowo dowiesz się także, które swoje talenty powinieneś rozwijać i jaki kierunek nadać życiu, by Twoja zawodowa kariera przyniosła Ci satysfakcję. Autorka w publikacji podaje wiele przykładów osób, które po poznaniu swoich poprzednich wcieleń zmieniły swoje życie  i teraz mogą się w pełni realizować.
   
Odkryj przeszłość, zrozum teraźniejszość.
http://sklep.bochenia.pl/  Sklep w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.
Wydawnictwo Studio Astropsychologii

linia

autor Reinhard Stengel od najmłodszych lat związany był z naturą i miał zdolności parapsychologiczne. W młodym wieku spotkał swojego duchowego nauczyciela  - szamana z plemienia indiańskiego Crowa Freda. Dziś działa jako uzdrowiciel, szaman i wykładowca wiedzy duchowej.

Twoje palce zwierciadłem zdrowia – Duchowa i psychosomatyczna diagnoza chorób
- Reinhard Stengel

 Bywa, że bez wyraźnego powodu odczuwamy zmęczenie, nie układa nam się w pracy albo poważnie chorujemy. Czujemy się źle pomimo dbania o potrzeby ciała. Przyczyną tego może być fakt, że wiele z dolegliwości powstaje ksiazkana poziomie duchowym, a nie fizycznym. Autor ujawnia, że prawdziwe uzdrowienie możesz zagwarantować sobie poprzez wsłuchanie się w potrzeby własnej duszy. Dzięki tej książce nauczysz się diagnozować i eliminować schorzenia o charakterze psychosomatycznym i duchowym za pomocą analizy wyglądu i kształtu dłoni oraz palców, a także z obserwacji swojej skóry, nóg czy stóp. Dowiesz się, na jakie choroby jesteś narażony, a także poznasz zdarzenia z przeszłości, które nieustannie oddziałują na Twoje zdrowie i  teraźniejszość. Palce zwierciadłem zdrowia.

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

linia

autorRamiel Nagel zainteresował się naturalnymi metodami zwalczania problemów jamy ustnej, gdy u jego córeczki pojawiły się objawy próchnicy. Prowadził wiele badań i czuje się w obowiązku podzielić swoim doświadczeniem ze światem tak, by wszyscy mogli być zdrowsi i bardziej szczęśliwi

Naturalne metody na zdrowe zęby. Skuteczna remineralizacja szkliwa i zapobieganie próchnicy – Ramiel Nagel

Największą fobią Polaków jest lęk przed wizytą u dentysty czyli dentofobia. Dzięki tej książce całkowicie się jej ksiazkapozbędziesz i nauczysz się tak dbać o higienę jamy ustnej, aby wizyta u stomatologa była jedynie miłym potwierdzeniem tego, że masz zdrowe i mocne zęby.   

Wiedza na temat funkcjonowania całego organizmu pozwoli Ci lepiej zrozumieć przyczyny powstawania próchnicy i wzbogacić dietę w pokarmy sprzyjające długowieczności zębów oraz rozpocząć procesy lecznicze w jamie ustnej. Aby to osiągnąć najważniejsza jest odpowiednia dieta. Jedząc przetworzone pokarmy, zwłaszcza bogate w cukier i mąkę, rozpętujesz burzę w organizmie. Rośnie poziom insuliny i kortyzolu oraz następuje zaburzenie równowagi hormonalnej, a to powoduje ubytki tkanki zębowej. Gdy zjemy za dużo cukru, hormony odpowiedzialne za mineralizację zębów z przyjaciół zamieniają się we wrogów. Efektem jest próchnica, choroby dziąseł i podwyższony poziom kwasowości całego organizmu, co sprzyja rozwojowi szkodliwych bakterii i grzybów.

Z książki dowiesz się, jak zniwelować próchnicę i odwrócić jej skutki. Wzbogacisz swoją dietę o dobre tłuszcze nasycone, a rozpocznie się proces ponownej mineralizacji i odbudowy struktury szkliwa. Poszerzając swoją wiedzę o zdrowiu zębów i dziąseł dołączysz do nieustannie zwiększającego się grona ludzi, którzy sami dbają o remineralizację, potrafią zwalczyć próchnicę i przeciwdziałają powstawaniu ubytków. Ta zmiana ku lepszemu zdrowiu jamy ustnej, dokona się wraz z kolejnym posiłkiem.
Zwalcz próchnicę bez dentysty.

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.
Wydawnictwo: VITAL

linia

 A utorzy: Thorsten Weiss, Jenny Bor opisują ponad pięćdziesiąt najzdrowszych i uznawanych za życiodajne owoców, warzyw, ziół, korzeni, nasion, grzybów z całego świata.
Podają też pełną charakterystykę ich właściwości prozdrowotnych.

Żywność funkcjonalna. Najzdrowsze produkty z natury – Thorsten Weiss, Jenny Bor

Jesteśmy społeczeństwem, w którym coraz częściej diagnozuje się przypadki cukrzycy, nadciśnienia, udarów mózgu, chorób neurodegeneracyjnych czy osteoporozy. Są one skutkiem nieprawidłowej diety opartej na przetworzonych pokarmach, które nie odżywiają naszych organizmów, a je zatruwają i obciążają.

ksiazkaNatura oferuje nam zadziwiające produkty, które przywracają w naszych organizmach równowagę i pozwalają na zachowanie optymalnego stanu zdrowia. Żywność funkcjonalna nie tylko odżywia organizm, ale również ma właściwości uzdrawiające.   

Autorzy opisują ponad pięćdziesiąt najzdrowszych i uznawanych za życiodajne owoców, warzyw, ziół, korzeni, nasion, grzybów z całego świata. Podają również pełną charakterystykę ich właściwości prozdrowotnych. Na przykład pokrzywa ma silnie odtruwające działanie i oczyszcza organizm, natomiast rumianek działa rozkurczowo i łagodzi stres. Siemię lniane zmniejsza zagrożenie chorobami serca i naczyń krwionośnych. Wbrew powszechnym opiniom, awokado efektywnie spala tłuszcz i utrzymuje prawidłowy poziom insuliny. Aloes działa chłodząco, wspomaga leczenie ran i hamuje stany zapalne. Przy każdym produkcie znajdziesz prosty przepis na deser, koktajl czy pastę. Wypróbuj je, a przekonasz się, że na stałe zrzucisz wagę, odbudujesz system obronny organizmu, Twoja skóra będzie promieniała, a ciało pozostanie młode. Będziesz potrzebował mniej snu i oczyścisz umysł. Wszystkie produkty są łatwo dostępne.
  
Poznaj najbardziej wartościową żywność z natury.
http://sklep.bochenia.pl/  Sklep w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.
Wydawnictwo: VITAL

portretCaroline Dow od trzydziestu lat zajmuje się zielarstwem. Prowadzi warsztaty w Stanach Zjednoczonych, które cieszą się ogromną popularnością.
Jest autorką czternastu publikacji, które wydała pod różnymi pseudonimami.

Uzdrawiająca moc herbaty. Terapeutyczne właściwości tradycyjnych herbat i ziołowych naparów – Caroline Dow

Chińczycy pierwsi odkryli roślinę herbacianą. Ze względu na swoje wartości zdrowotne cenili ją tak bardzo, że porównywali do drogocennego minerału – nefrytu.
Od wieków stosowano ją w celach leczniczych, a dzięki tej książce Ty również nauczysz się tej pradawnej sztuki. Autorka przekazuje pełnię wiedzy na temat herbat czarnych, zielonych, czerwonych, białych i wielu ziół.
   
ksiazkaPicie herbaty to nie tylko przyjemność, ale też przywracanie zdrowia i młodości. Można po nią sięgać, gdy standardowe leki wywołują zbyt wiele skutków ubocznych. Preparaty roślinne oddziałują na organizm w łagodny sposób. Pobudzają naturalny system obronny organizmu i świetnie sprawdzają się jako środek zapobiegawczy oraz leczniczy niwelujący liczne objawy chorobowe.

W książce znajdziesz sposoby przyrządzania herbat oraz naparów i ich dawkowanie. Poznasz metody pozbywania się takich dolegliwości jak problemy skórne, bóle stawów, rak, problemy z kośćmi. Z łatwością oczyścisz nerki i wątrobę, pozbędziesz się zmęczenia i zniwelujesz oddziaływanie stresu. Jeśli dokucza Ci migrena pomocna będzie herbatka z walerianą, maruną, melisą czy tymiankiem. Jeśli chcesz poprawić pamięć możesz pić różne rodzaje czarnej herbaty z dodatkiem żeń-szenia, miłorzębu, lukrecji, lipy i cynamonu. Idealną mieszanką do odmładzania jest biała herbata, rooibos, żeń-szeń i słoma owsiana. Poznaj wszystkie możliwości tkwiące w herbacie wraz z listą dolegliwości, których z łatwością możesz się pozbyć z jej pomocą.

Napary, które leczą.
http://sklep.bochenia.pl/  Sklep w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.
Wydawnictwo: VITALKomentarze (1)

Książki to najlepsze towarzystwo, jakie sobie dobierasz - Dom pełen harmonii

Napisane przez Weronika, 11 September 2015
Dom, jak pisze Christa O’Leary to nie tylko miejsce zamieszkania, to również, albo przede wszystkim, moje Wnętrze. Może ono być pełne gniewu, pretensji albo pełni szczęścia, miłości, dobra. Właśnie oprócz tego mieszkalnego domu wiele uwagi Autorka poświęca Wewnętrznemu Domowi, jego harmonii, drogi do jego poznania i rozwoju. Przeczytałam z wielką przyjemnością tę książkę i nie żałuję wydatku - Weronika
 

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY