Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2015 » Pazdziernik » Myślę, więc czytam, czytam, wiec jestem

Myślę, więc czytam, czytam, wiec jestem

Myślę, więc czytam, czytam, wiec jestem Łatwiej niektórym książkę napisać, niż drugim ją przeczytać-Alojzy Żółkiewski

linia

zdjecieDr Wayne Walter Dyer - amerykański psychiatra, psychoterapeuta i autor książek motywacyjnych. Twórca ok. 30 książek,  polskie wydanie: Kieruj swoim życiem, Duchowy manifest, 9 spójnych zasad życia zgodnego z porządkiem wszechświata, Odmień swój umysł, Odmień swoje życie itd.

Rozmowy Mistrzów o najważniejszych prawach życia - dr Wayne Walter Dyer


 - Żył kiedyś na tej planecie wielki nauczyciel o imieniu Patanjali, który powiedział, że kiedy inspiruje cię jakiś wyższy cel, jakiś niesamowity projekt, wszystkie twoje myśli zrywają się z łańcuchów. Twój umysł wznosi sie ponad twoje ograniczenia, świadomośc rozszerza się w każdym kierunku, a ty znajdujesz się w nowym, wielkim, wspaniałym świecie.
logoKiedy jest się pod wpływem inspiracji, uśpione siły, zdolności i talenty objawiają się, by odkryć nową, wspanialszą osobę, niż można to sobie  wyobrazić. To niemal tak, jakby odkryć w sobie Boga lub Źródło, lub Dao, lub też Boski Umysł, czy też jakąkolwiek nazwę nadałoby się Energii Źródła, o której i z której do nas mówicie.
Taką właśnie inspiracją (in-spiro - "w duchu") jest książka dr Wayne Walter Dyera - Rozmowy Mistrzów.

Książka ta jest relacją ze spotkania dwóch Mistrzów. Dr Wayne Dyer zadaje pytania jakie zgromadził podczas 40 lat swojego nauczania o licznych zagadkach i lekcjach, jakie napotykamy w życiu, a odpowiedzi udziela Świadoma Zbiorowość o imieniu Abraham za pośrednictwem Esther Hicks. Jest to pierwsza książka Esther po odejściu jej męża Jerry'ego. To oni pierwsi przekazali całemu światu podstawy Sekretu i opowiedzieli o Prawie Przyciągania. Ponieważ wszyscy musimy obrać własną ścieżkę i codziennie dokonywać ważnych wyborów, zdołasz odkryć metody, dzięki którym zrobisz to bez większych przeszkód i w ten sposób ułatwisz sobie przejście na wyższy poziom poznania. Przywrócisz harmonię w życiu i poczujesz czystą miłość. Poznaj odpowiedzi na najważniejsze pytania.

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii.

linia

Dr Hartmut Fischer jest z wykształcenia chemikiem, farmaceutą, specjalistą medycyny regeneracyjnej i alternatywnych metod leczenia ostrych i przewlekłych infekcji, nowotworów, chorób autoimmunologicznych i metabolicznych.

Dr Fischer studiował chemię i farmację na Uniwersytecie Bawarii Juliusza Maksymiliana w Würzburgu. Po studiach prowadził badania od kilku lat dla największych firm farmaceutycznych w kwestiach związanych z przewodu pokarmowego, układu oddechowego, układu krążenia i ośrodkowego układu nerwowego. Później trenował jako pielęgniarka hospicjum w służbie hospicjum Fulda.
logo
DMSO - Naturalny środek przeciwzapalny i przeciwbólowy- Dr Hartmut Fischer

DMSO naturalny środek przeciwzapalny i przeciwbólowy - opis produktu:
DMSO (dimetylosulfotlenek) to bezwonny płyn, który jest naturalnym produktem pozyskiwanym z drewna. W licznych badaniach naukowych wykazał on dużą ilość leczniczych zastosowań i dobroczynnych oddziaływań na ludzki i zwierzęcy organizm. Może wchłaniać się przez skórę, być spożywany jako rozcieńczona mieszanka do picia, podawany w formie zastrzyków lub infuzji. Z powodu jego szczególnej zdolności do wnikania w skórę bez uszkadzania jej, chętnie używany jest w maściach, żelach, plastrach i tynkturach.
To naturalny środek leczniczy, który nadaje się do leczenia chorób poważnych i wywołujących silne bóle oraz do łagodzenia dolegliwości, które dopadają nas codziennie. Z powodu braku jakichkolwiek skutków ubocznych, z powodzeniem może być stosowany przez całą rodzinę, Jest środkiem tanim i łatwo dostępnym.
DMSO hamuje stany zapalne, działa bakteriobójczo, zwalcza grzyby i wirusy, wiąże uszkadzające komórki wolne rodniki, wspomaga system immunologiczny i powoduje szybkie gojenie ran, nawet obrażeń spowodowanych promieniowaniem rentgenowskim czy mrozem.
Udowodniono lecznicze działanie DMSO w schorzeniach takich jak: artretyzm, uszkodzenia kręgosłupa, choroby psychiczne, zespół Downa, siniaki, stłuczenia, zwichnięcia, nowotwory w tym włókniaki czy guzy mózgu. Jest pomocny przy chorobach neurodegeneracyjnych takich jak demencje, Parkinson czy SM. Od dawna jest stosowany przez wojskowych i sportowców przy różnego rodzaju kontuzjach. Teraz jest dostępny dla każdego.
DMSO - Twój sposób na zdrowie.

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.
Wydawnictwo: Vital

.linia

zdjecieIwona Kotłowska: coach rozwoju w biznesie, trener rozwoju osobistego. Diagnozuję źródła stresu i szybko je uwalniam z umysłu, ciała i emocji. Jako coach inspiruję innych do zmiany, aby mogli przemieniać swoje życie w takie, które kochają i świadomie wybierają. Towarzyszę w odkrywaniu i usuwaniu przyczyn stresu, np. przy wystąpieniach publicznych lub aktywnej sprzedaży. Dzięki temu pomagam budować autentyczną pewność siebie prowadzącą do sukcesu i osiągnięcia celów. Wspieram rozwój kariery poprzez uwolnienie z różnego typu blokad wewnętrznych.
 
Sukces z EFT. Zmień przekonania, zyskaj fortunę - Iwona Kotłowska


logoAutorka proponuje wiele technik EFT wraz ze zdjęciami i szczegółowym ich opisem. Dzięki nim z łatwością pozbędziesz się negatywnych emocji i wykażesz pozytywne podejście do nurtujących Cię spraw. Przyswoisz techniki koncentracji, które stanowią podstawę szybkiego podejmowania decyzji oraz sprawnego działania. Odkryjesz i nazwiesz swoje lęki. Poznasz system usuwania blokad w biznesie i sam opracujesz ćwiczenia, które wyeliminują lęk i opór przed zmianą. Do tego możesz wykorzystać opisaną w książce metodę Kaizen czyli podzielić jeden ważny cel na kilka mniejszych. Zyskasz wówczas poczucie, że sytuacja będzie zmieniała się stopniowo, a nie drastycznie. Poznasz tkwiące w Tobie przekonania i zmienisz te, które są niewłaściwe i odzyskasz dawną energię. Prosta droga do sukcesu.

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

linia

  zdjecieHenryk Antoni Rekus znawca numerologii, astrologii, ezoteryki, filozofi, religi Wschodu. Dharmą (odwieczną religią) zajmował się od „zawsze”. Intensywnie studiował wzniosłe dzieła (Upaniszady, Purany, Bhagavad-gitę, Mahabharatę, Śrimad-Bhagavatam [12 tomów], Śri Caitanya Caritamrtę [8 tomów], Ramayanę, wykłady mistrzów, ezoteryczne i religijne teksty chaldejskie, egipskie, żydowskie, chrześcijańskie, Inków, Azteków, Majów itd.
Horoskop chiński.
Twój charakter i przyszłość według tradycyjnej mądrości Wschodu.


logoChińska astrologia opiera się na dwunastu znakach zodiaku zwierzęcego oraz pięciu żywiołach. Każdy kolejny rok nosi imię jednego z dwunastu zwierząt zodiakalnych. Zakłada, że ich cechy charakterystyczne odzwierciedlają zachowania, usposobienie i duszę człowieka.

Dzięki mądrości Wschodu odkryjesz tajniki swojego charakteru. Dowiesz się jakie posiadasz zalety i wady, poznasz mocne i słabe strony. Odsłonisz swoją przyszłość i główne wydarzenia, które będą miały szczególny wpływ na Twoje życie. Nauczysz się przewidywać problemy związane ze zdrowiem, karierą czy partnerem, dzięki czemu zdołasz w porę im zapobiec. W oparciu o swoją datę urodzin wybierzesz najlepszy czas na dokonywanie zmian, podpisanie strategicznych umów, czy datę operacji.
Mądrość Wschodu dla Ciebie!

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

linia

Małgorzata i Norbert Duży to wegetarianie z dużym stażem. Komponują potrawy tak, aby stanowiły pełnowartościowe posiłki dla całej rodziny. W książce proponują 450 przepisów na proste, tanie, smaczne, łatwe w przygotowaniu potrawyna każdą okazję w  tym dania główne, zupy, sałatki, napoje i sosy.

Nowa kuchnia wegetariańska. Dieta, która chroni serce i wydłuża życie – Małgorzata i Norbert Duży

logoZmorą obecnych czasów są coraz powszechniejsze alergie pokarmowe powodowane przeróżnymi dodatkami do żywności, takimi jak: konserwanty, środki ochrony roślin, stosowane w nadmiernej ilości nawozy sztuczne, antybiotyki i hormony. To z ich powodu ważne jest bardziej świadome wybieranie tego, co się je.

Książka ta jest zachętą do częstszego spożycia produktów roślinnych, aby urozmaicić codzienną dietę. Zawiera 450 przepisów na proste, tanie, smaczne i łatwe w przygotowaniu potrawy na każdą okazję, w tym dania główne, zupy, sałatki, napoje i sosy. Znajdziesz w niej wykaz produktów żywnościowych i ziół, które są pomocne przy usuwaniu wielu powszechnych dolegliwości oraz spis witamin i składników mineralnych niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu i źródła ich pozyskania.

Skutki nieprawidłowej diety nie zależą od wyboru wegetarianizmu bądź odrzucenia go. Wszystko zależy od wiedzy, jak komponować dietę, by zawierała składniki niezbędne do prawidłowego odżywienia organizmu. Dzięki zaprezentowanej w tej książce diecie obniżysz możliwość wystąpienia chorób serca, poprawisz metabolizm i wydłużysz życie. Rośliny są nie tylko źródłem witamin, składników mineralnych, białek, węglowodanów, ale również zawierają w sobie substancje chemiczne o dużej aktywności biologicznej, mogące nie tylko zapobiegać chorobom, ale nawet je leczyć. Z łatwością pozbędziesz się alergii, problemów z krążeniem, oczyścisz nerki, wątrobę oraz poprawisz pamięć.
Jedz na zdrowie!

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.
Wydawnictwo: Vital

linia

zdjecieLumira urodziła się w Kazachstanie w 1968 roku, ale od 1990 roku mieszka w Niemczech. Swoją wiedzę zdobywała na Ukrainie mając 10 lat oraz u swojej babci Aleksandry, która nawet po śmierci była duchowym przewodnikiem autorki. Jest szamanką, nauczycielem duchowymi uzdrowicielką.
Rytuały ochronne na klątwy i uroki.
Sekrety rosyjskiej uzdrowicielki.

Rytuały ochronne na klątwy i uroki. Sekrety rosyjskiej uzdrowicielki.


 logoCzy masz wrażenie, że prześladuje Cię ciągły pech i wszystko, czego się dotkniesz kończy się porażką? A może spotykają Cię trudności, z którymi nie jesteś w stanie sobie od dłuższego czasu poradzić? Może to dotyczyć mandatów za złe parkowanie, spóźnień na ważne spotkania, jak i niepowodzeń w życiu osobistym. Jeśli tego doświadczasz, niewykluczone, że ktoś rzucił na Ciebie zły czar. Jak się od niego uwolnić i zabezpieczyć się przed nim na przyszłość, podpowie Ci właśnie ta książka.
Klątwa lub urok to celowe, mentalne bądź rytualne, oddziaływanie na kogoś, bez jego wiedzy i zgody. Jest to atak metapsychiczny, który jest projekcją negatywnych myśli czy energii kierowanych ku danej osobie. Czas się przed tym ustrzec i zadbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich.
 
Lumira, rosyjska szamanka i uzdrowicielka, czerpiąc z bogatego źródła rosyjsko-kazachskiej tradycji, uświadamia, że każdy może paść ofiarą czarów. Podpowiada, jak obronić się przed złymi mocami, dzięki magicznej tarczy. W tym poradniku znajdziesz szereg najskuteczniejszych, praktycznych technik ochronnych. Każdy człowiek może z nich w pełni skorzystać, by pozbyć się negatywnych czarów oddziałujących na niego, jego rodzinę bądź domostwo. Autorka podaje wiele magicznych rytuałów, medytacji oraz łatwych do wykonania ćwiczeń. Podpowiada również, jak identyfikować potencjalne zagrożenia i niebezpieczeństwa czyhające na Ciebie w życiu codziennym oraz jak wykorzystywać magię do samoobrony przed nieświadomymi atakami negatywnych sił. Wyjaśnia także różnicę pomiędzy białą i czarną magią.
Zadbaj o swoje bezpieczeństwo.

http://sklep.bochenia.pl/ 
Sklep w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.
Wydawnictwo: Studio AstropsychologiiKomentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY