Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2015 » Marzec » Książka na lepszą wiosenną kondycję

Książka na lepszą wiosenną kondycję

Książka na lepszą wiosenną kondycję Książki to są twoi najlepsi przyjaciele, nie wyśmieją, nie zdradzą, a naucza wiele - Jan Rak (1820-1909

linia

Cuda duchowego uzdrawiania uświęcona mądrość, wiedza i praktyczne techniki dr i Mistrz  Zhi Gang Sha

ikonaDr Sha to jeden z największych uzdrowicieli naszych czasów. Posiada wykształcenie medyczne, jest lekarzem medycyny konwencjonalnej a zarazem znawcą tradycyjnej medycyny chińskiej i wielkim mistrzem wszystkich najważniejszych starożytnych chińskich dyscyplin, w tym Tai Chi, Qi Gong, Kung Fu, I Ching i Feng Shui. Posiadł starożytną mądrość i zna jej tajniki uzdrawiania i rozwoju duchowego. Głosi głębokie tajemnice mądrości i wiedzy duchowej oraz techniki mocy Duszy, które służą do uzdrawiania ciała fizycznego i wszystkich aspektów życia. W ramach swojej misji dr Sha oferuje uzdrawianie i naukę metody Soul Healing (Uzdrawianie Duszy) również bezpłatnie z której skorzystało tysiące ludzi, uzyskując prawdziwy powrót do zdrowia i poszerzenia świadomości.
ikonaFenomenem tej metody jest niezwykła jej skuteczność i praktycznie każdy może się jej nauczyć, by uzdrawiać siebie i innych, ponieważ ta wiedza i umiejętności zostały dane wszystkim ludziom. Soul Helling jest przykładem uzdrawiania kwantowego. Jest to metoda, która skutecznie uzupełnia i wspiera leczenie w ramach medycyny klasycznej. Metoda Soul Healing nieustannie przyczynia się do licznych uzdrowień z wielu schorzeń i chorób, w tym tych przewlekłych, uwarunkowanych genetycznie, udarów mózgu, guzów, nowotworów, również w najdalszym stopniu zaawansowania, z przerzutami odległymi i bez szans na wyleczenie w opinii lekarzy. Wiele uzdrowień zostało potwierdzonych i zrelacjonowanych przez uzdrowione osoby oraz udokumentowanych medycznie.

Bezcenne doświadczenia dr Sha opisane w książce prowadzą czytelnika do świadomości uzdrowienia nie tylko ciała, umysłu i ducha, ale także przemiany ludzkich serc. Uważam, że jego podejście do uzdrawiania powinno stać się powszechną praktyką duchową, podróżą do prawdziwej przemiany ludzkości dającej zdrowie, harmonię i wzajemną życzliwość.
Miliony ludzi na świecie cierpi z powodu chorób na poziomie ciała duchowego, mentalnego, emocjonalnego i fizycznego. Stale poszukują oni tajemnic, mądrości i praktycznych technik uzdrawiania do odnowy i przedłużenia życia. Teraz odnalezienie tego jest możliwe, dzięki doktorowi i mistrzowi Zhi Gang Sha, który udowadnia, że wszyscy mamy zdolność uzdrawiania siebie, a nawet innych. W książce Autor opisuje, jak używać technik, takich jak śpiew, kaligrafia, medytacja służących do odblokowania energii w komórkach i narządach, która generuje procesy samoleczenia w ciele. Dodatkowo, oprócz potężnych mantr zawartych w publikacji, znajdziesz w niej również starożytne duchowe sekrety, nauki oraz wiedzę praktyczną pomocną w samouzdrawianiu. Uzdrowienie na wszystkich poziomach. (JŁ)

http://talizman.pl/257_vital lub http://sklep.bochenia.pl/  Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

ikonaEFT pukając do bram bogactwa - Margaret M. Lynch i Daylle Deanna Schwartz

Margaret M. Lynch jest coachem i wiodącą ekspertką EFT. Przy użyciu tej metody, pomaga ludziom oczyścić blokady emocjonalne hamujące ich przed osiągnięciem sukcesu i bogactwa.
Według autorki w większości przypadków problemem z osiągnięciem sukcesu finansowego są błokady emocjonalne i traumy, głównie z dzieciństwa gdzie chłonęliśmy, jak gąbka, wiedzę rodziców - a raczej nasza podświadomość odnotowywała ich opinie, poglądy, zachowania związane z niedostatkiem oraz z nieudanych, trudnych dla nas zdarzeń ikona(np. ciężka choroba, która pośrednio doprowadziła do problemów finansowych, czy choćby niewłaściwie podjęta decyzja inwestycyjna). A kluczem do sukcesu ma być pozbycie się tych blokad, w tym przypadku przy użyciu techniki EFT (opukiwania punktów akupunkturowych tzw. tapping, to coś w stylu delikatnej akupresury). Przez całą książkę przewijają się liczne zestawy ćwiczeń służące do opukiwania poszczególnych problemów tkwiących w naszej podświadomości.
Bardzo ważne w tej metodzie do sukcesu autorka uznała „proces ustalania jasnych celów, czyli zapisywanie ich na papierze i regularne przeglądanie”. Cel ten musi być rzeczywiście tym, do czego chcesz dążyć - wtedy naturalnie wspierasz tę drogę swym entuzjazmem: „Kiedy entuzjastycznie mówisz o swoim celu, wizji i tym, co możesz dać, ludzie chcą Cię wspierać i być obok Ciebie”.
Punkty do tappingu
ikona
Również ważnym aspektem zmian życiowych jest to, aby uporczywie nie powracać do przeszłości. Owszem, nauczyliśmy się na wielu błędach, więc lepiej ich unikać w przyszłości, ale nie może to być naszą obsesją, aby ciągle do tego wracać. Na przeszłość już nie mamy bowiem wpływu, poza tym przeszłość to nie tylko porażki: „To, czego nauczyłeś się w przeszłości sprawia, że jesteś lepszy, mądrzejszy i w rzeczywistości masz większą szansę na odniesienie sukcesu”. Dlatego zamiast narzekać, lepiej skoncentrować się na pozytywach tego, co jest obecnie i co ma szansę wydarzyć się w przyszłości, bo „narzekanie jest luksusem bezsilnych”. Podsumowując - należy wziąć odpowiedzialność za własne życie.
http://talizman.pl/257_vital lub http://sklep.bochenia.pl/  Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

 

linia

Pięć Przemian na polskim stole Katarzyna Maria Puchacz

ikonaW tradycyjnej medycynie chińskiej Teoria Pięciu Przemian jest drugim najważniejszym obok teorii Yin i Yang systemem opisującym wszystko, co dzieje się zarówno we Wszechświecie, jak i w mikrokosmosie, jaki stanowi człowiek. Człowiek jest częścią natury i podlega jej prawom, a jego organizm jest odbiciem Wszechświata. Teoria Pięciu Przemian mówi o wszechobecnej zasadzie ruchu, zmianach następujących cyklicznie i wzajemnym przenikaniu wszystkich elementów Wszechświata. Wszystko się zmienia wg. wyznaczonego rytmu, procesy zachodzą cyklicznie, oprócz pór roku są to: pory dnia, fazy życia, narządy człowieka, emocje, smaki, kolory, produkty spożywcze itd.

ikonaCzłowiek funkcjonuje zgodnie z wewnętrznym zegarem biologicznym i przepływem energii przez narządy naszego ciała. Jest źródłem harmonii, równowagi wewnętrznej i gwarancją dobrego zdrowia. Dzięki tej książce poznasz jej zasady i proste przepisy na smaczne potrawy. Przygotowując posiłki ważne jest, abyś zachował odpowiednią kolejność dodawanych składników. Dieta ta często jest stosowana aby pozbyć się różnego rodzaju dolegliwości. W takim przypadku należy pamiętać o zakończeniu potrawy produktem należącym do tej przemiany, w której znajduje się narząd, który chcesz wzmocnić czy uzdrowić

Każdy z nas podlegając przemianom, chcąc być zdrowy i szczęśliwy musi je mieć na uwadze, umiejętnie wpisując swoje życie w ich rytm.
Styl życia zgodny z porami roku jest w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej jednym z podstawowych warunków zachowania siły życiowej i zapobiegania chorobom.
Odżywianie zgodne z Teoria Pięciu Przemian powinno być dostosowane do pór roku, uwzględniając termiczne działanie produktów stosownie do pór roku i klimatu w jakim żyjemy
Gotowanie wg Pięciu Przemian pozwala również na dostosowanie posiłków do naszych cech indywidualnych i nauczy nas wybierania dla siebie odpowiednich potraw.

http://talizman.pl/257_vital lub http://sklep.bochenia.pl/  Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

Wylecz artretyzm Jak wzmocnić i odbudować stawy dr Bruce Fife

ikonaBruce Fife to pisarz, mówca i dietetyk. Ma na swoim koncie ponad 20 książek.
Najpopularniejsze to Wylecz altretyzm i Woda kokosowa

    Schorzenia stawów dotykają miliony ludzi na całym świecie – w samych Stanach Zjednoczonych choruje na nie co piąty dorosły. Przybierają one formę typowego artretyzmu, fibromialgii, reumatoidalnego zapalenia stawów oraz podagry. Dopadają zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Są podstępne, bo przez wiele ikonalat rozwijają się, nie dając żadnych objawów. W końcu pojawia się nagły ból, który z dnia na dzień staje się coraz bardziej dotkliwy, aż nie sposób go wytrzymać. Jak temu zapobiec i nie doprowadzić do podobnego stanu doradza dr Bruce Fife - mówca, dietetyk, autor ponad 20 książek poświęconych zdrowiu i odżywianiu. Nieważne, czy wykonujesz pracę biurową, jesteś gospodynią domową czy sportowcem, dzięki tej książce zmniejszysz ryzyko wystąpienia urazów stawów.

Znajdziesz tu szereg informacji, dzięki którym wyleczysz się z typowych objawów artretyzmu,wzmocnisz i odbudujesz uszkodzone stawy oraz doświadczysz wyraźnej poprawy stanu zdrowia. Duża część wiadomości w niej zawarta to absolutna nowość dla większości czytelników, a nawet lekarzy. Autor w publikacji przedstawia program 7 kroków do pokonania dolegliwości artretycznych, który przynosi wyraźną ulgę.. Wyjaśnia po kolei co zrobić, aby efekty były widoczne i odczuwalne, m.in., jak: zwalczać infekcje przy użyciu naturalnych środków, takich jak olej kokosowy, pozwolić na odbudowanie stawów, zwalczyć stan zapalny. Realizując wytyczne planu walki z artretyzmem dr. Fife, uwolnisz się od bólu wywołanego zapaleniem stawów i fibromialgią, a także znacząco zredukujesz dokuczające Ci schorzenia.
    Czas zadbać o swoje stawy.
http://talizman.pl/257_vital lub http://sklep.bochenia.pl/  Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

Woda kokosowa. Naturalny środek uzdrawiający o naukowo udowodnionej skuteczności – dr Bruce Fife

Woda kokosowa to orzeźwiający napój z wnętrza kokosa. Najwięcej jest jej w zielonych, jeszcze niedojrzałych owocach. Stanowi ona bogate źródło substancji odżywczych, witamin i minerałów. Dzięki wyjątkowym właściwościom ikonasprzyja też równowadze chemicznej organizmu, chroni przed chorobami, pomaga w walce z rakiem i opóźnia procesy starzenia.
 
Źródła historyczne i ludność, która na co dzień spożywa różnego rodzaju produkty z kokosa, a także najnowsze badania naukowe potwierdzają wyjątkowe właściwości lecznicze wody kokosowej. Pomocna jest ona w walce z chorobami nerek, a nawet rozpuszcza kamienie nerkowe. Wyrównuje poziom cukru w organizmie oraz zmniejsza obrzęk dłoni i stóp. Regularne jej picie wspomaga trawienie i uwalnia od zaparć. Z badań wynika, że obniża również ryzyko wystąpienia chorób serca, poprawia krążenie i obniża ciśnienie krwi.
  
Elektrolity zawarte w wodzie kokosowej pod względem składu przypominają ludzkie osocze, dlatego płyn ten zyskał ogromną popularność jako naturalny izotonik uzupełniający płyny utracone podczas aktywności fizycznej lub w trakcie choroby. W przeciwieństwie do tradycyjnych napojów izotonicznych jest ona całkowicie kompatybilna z ludzkim organizmem do tego stopnia, że można ją wstrzykiwać bezpośrednio do krwiobiegu. Woda kokosowa od ponad 60 lat z powodzeniem wykorzystywana jest w kroplówkach.
W tej książce autor, dr Bruce Fife, badacz i znawca kokosa, prezentuje lecznicze właściwości wody kokosowej. Znajdziesz w niej również terapię nawadniającą i 36 przepisów na pyszne i zdrowe napoje.
Zasmakuj wody życia!
http://talizman.pl/257_vital lub http://sklep.bochenia.pl/  Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY