Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2015 » Grudzień » Książka - dobry choinkowy prezent.

Książka - dobry choinkowy prezent.

Książka - dobry choinkowy prezent. Czytanie książek, to najlepszy schron przed większością przykrości życia codziennego.

linia

zdjecieDr Christiane Northrup - wizjoner i wiodący światowy autorytet w dziedzinie zdrowia i dobrego samopoczucia kobiet. Propagator medycyny, która uznaje jedność umysłu, ciała, emocji i ducha. W swych książkach stara się zmieniać dotychczasowy paradygmat postrzegania procesu starzenia się na pełnię życia, energii i zdrowia bez względu na wiek.

Sekrety wiecznie młodych kobiet. Boginie nigdy się nie starzeją - Christiane Northrup

logoBestsellerowa autorka New York Timesa udowadnia, że mamy w sobie wszystko, czego potrzebujemy, by starzenie nie wiązało się z pogarszaniem się stanu zdrowia, wyglądu i życia seksualnego. W tej książce połączyła ona osobiste doświadczenia i ćwiczenia praktyczne z najnowszymi badaniami naukowymi. Teraz Ty również zrozumiesz konieczność rezygnacji z przetworzonej żywności, uwolnisz zablokowane emocje i zaakceptujesz swoją zmysłowość. Poprzez wyjaśnienie, że stan zdrowia w znacznie większym stopniu dyktowany jest przekonaniami aniżeli biologią, doktor Northrup instruuje, w jaki sposób zachować wysoki standard wszystkich sfer codzienności – od zawodowej po intymną. Żyjemy coraz dłużej, a teraz pojawiła się szansa na drugą młodość. Na piękno nigdy nie jest za późno.

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie. Wydawnictwo: Vital

linia

zdjecieDr Bodo Kuklinski (1988 - 1995 )
Specjalista chorób wewnętrznych, środowiska i medycyny żywieniowej, główny lekarz medycyny wewnętrznej.
Specjalizacje: Kobiece / endokrynologii, onkologii, geriatrii, gastroenterologia, intensywna pielęgnacja, żywienie, witaminy i pierwiastki śladowe gospodarstwo domowe, stres oksydacyjny, środowiskowe diagnostyka medyczna i leczenie Autor ponad 120 publikacji, książek i licznych rozdziałów książki

Medycyna mitochondrialna. Nowatorska metoda na pozornie nieuleczalne choroby - dr Bodo Kuklinski dr Anja Schemionek


logoW książce znajdziesz szczegółowe dane dotyczące najczęściej występujących schorzeń oraz informacje, jak je pokonać dzięki mitochondriom, czyli centrom energetycznym komórek. Autor szczegółowo opisuje wpływ leczniczych głodówek i znaczenie właściwego wypoczynku. Podaje ważne składniki odżywcze i ich wpływ na mitochondria oraz wyjaśnia, dlaczego warto rozważyć przejście na dietę paleo. Poznaj dowody na skuteczność terapii mitochondrialnej w zwalczaniu ADHD, fibromialgii, cukrzycy typu 2, depresji, problemów skórnych i chorób oczu. Jest również efektywna przy dolegliwościach układu krążenia i oddechowego, migrenach i bólach menstruacyjnych, schorzeniach neurodegeneracyjnych, chorobach nerek i narządów trawiennych oraz nowotworach.
Nie ma chorób nieuleczalnych!

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie. Wydawnictwo: Vital

linia

Prof. zdjecieAlberto Villoldo - Psycholog i antropolog medyczny. Wybitny znawca szamańskich praktyk uzdrowicielskich z zakresu medycyny energetycznej. Prof. na Uniwersytecie Stanowym w San Francisko, badacz mechanizmów mózgowych.

Medycyna ciała i ducha. Starożytna mądrość we współczesnej nauce.

logoAutor łączy postępy medyczne z praktykami szamańskimi tworząc medycynę leczącą ciało, umysł i duszę. Nakłania do wyjścia z pozycji biernej ofiary i stania się twórcą swego przeznaczenia i zdrowia. Dowiesz się, jak odkryć swojego wewnętrznego uzdrowiciela i dlaczego dla procesu uzdrawiania tak istotny jest stan jelit. Poznasz zasady detoksykacji i unikania najpowszechniejszych toksyn. Znajdziesz tu szczegółowy opis superżywności i metod skutecznej suplementacji w diecie. Nauczysz się cofać wskazówki zegara biologicznego i eliminować czynniki stresu negatywnie wpływające na zdrowie. Na poziomie duchowym odetniesz się od przeszłości i uzdrowisz wszystkie mentalne rany. Pomogą Ci w tym ćwiczenia oddechowe i medytacyjne.

Skorzystaj z medycyny przyszłości.
http://sklep.bochenia.pl/  Sklep w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie. Wydawnictwo: Studio Astropsychologii.

linia

zdjecieDr Barbara De Angelis jest jedną z najbardziej wpływowych nauczycielek a zarazem mistyczek naszych czasów w zakresie transformacji osobistej i duchowej.
Jest uznaną autorką, mówczynią i osobowością medialną.

Fizyka duchowa. Sekrety wewnętrznej ewolucji - dr Barbara De Angelis

logoTa książka stanowi ukoronowanie jej twórczości i pozwala przyspieszyć wewnętrzną ewolucję człowieka. Dowiesz się z niej, jak wprowadzić radykalne, wibracyjne zmiany wewnętrzne, które uzdrowią Twoje relacje ze sobą, innymi i całym światem. Nauczysz się zwiększać częstotliwość własnych wibracji i zrozumiesz, dlaczego zarówno współczesna nauka jak i starożytne teksty duchowe potwierdzają, że jesteś istotą duchową, której wnętrze kreuje wszystkie doświadczenia. Poznasz ćwiczenia, dzięki którym osiągniesz wyższy stan świadomości i zaczniesz pozytywnie wpływać nie tylko na siebie, ale również na całe Twoje otoczenie.
Wznieś się ponad przeciętność.

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie. Wydawnictwo: Studio Astropsychologii.

linia

Mark Anthony - Prawnik Parapsychicznyznany znany i ceniony na całym świecie, medium w czwartym pokoleniu Pracuje zawodowo jako sędzia Sądu Najwyższego USA. Popularyzator wiedzy parapsychicznej zarazem jako ekspert od zjawisk paroanormalnych.

Dowód wieczności. Cała prawda o Drugiej Stronie - Mark Anthony

logoTa książka jest podnoszącą na duchu podróżą, która usuwa strach i przesądy związane z kontaktowaniem się z duchami. Jednocześnie zapewnia bezcenne spostrzeżenia dotyczące bolesnych tematów, takich jak przestępstwa, zabójstwa czy samobójstwa. Poprzez znalezienie kompromisu pomiędzy postrzeganiem duchowym i naukowym udowadnia, że dusza wiecznie trwa oraz że dane nam będzie znowu spotkać się ze wszystkimi kochanymi przez nas osobami, które w tym życiu utraciliśmy. Wprowadza innowacyjne koncepcje wyjaśniające komunikację międzywymiarową w oparciu o fizykę, fizjologię, teologię i autentyczne zdarzenia. Wychodząc od tematu karmy i reinkarnacji, zmierzając ku wewnętrznemu światłu, zapewnia zupełnie nową perspektywę życia po śmierci.Koniec przesądów, czas na prawdę!

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie. Wydawnictwo: Studio Astropsychologii.

linia

zdjecieDr David R. Hamilton – niekwestionowany autorytet medyczny o wieloletnim doświadczeniu w branży farmaceutycznej, a także autor światowych bestsellerów. Obecnie podróżuje po całym świecie i prowadzi warsztaty, pomagając ludziom zrozumieć potężny wpływ umysłu na ciało.

Nauka kochania siebie. Od wybaczenia do pełnej samoakceptacji- dr David R. Hamilton

logoWielu z nas ma problemy z okazywaniem dobroci sobie, a jej brak jest często powodem problemów zdrowotnych i emocjonalnych. Czas z tym skończyć. Autor studiował najnowsze badania z zakresu chemii mózgu i poznawał techniki psychoterapeutyczne oraz narzędzia do rozwoju osobistego. Dowiódł, że miłość do siebie mamy w genach, ale tracimy ją w wieku sześciu lat pod wpływem otoczenia. Dr Hamilton udowadnia, że mózg można przeprogramować i podaje proste techniki, jak to zrobić. Proponuje praktyki, dzięki którym nauczysz się zmieniać i tworzyć pozytywne nawyki myślowe. Poznasz 27 ćwiczeń, które pomogą Ci odkryć swoje prawdziwe „ja” i poprawić samoocenę. Szybko zmienisz nastawienie do siebie i wybaczysz wszelkie niepowodzenia.

Odkryj i pokochaj siebie bezwarunkowo!

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie. Wydawnictwo: Studio Astropsychologii.

linia

zdjecieLothar Ursinus   jest naturopatą i prowadzi Centrum Medycyny Naturalnej w Hamburgu. Stworzył program uzdrawiania, dzięki któremu możliwa jest analiza symptomów choroby z punktu widzenia medycyny konwencjonalnej, naturalnej i duchowej. Dzięki jego wskazówkom lepiej poznasz swój organizm, jego rytm, funkcje i sygnały, które wysyła. Tę wiedzę możesz wykorzystać do poprawy zdrowia i zwiększenia swojej wydajności.

Co mówi Twoja krew. Holistyczne spojrzenie na wyniki badań laboratoryjnych - Lothar Ursinus 

logoAutor, naturopata, opisuje, jak odczytywać laboratoryjne wyniki badań krwi, aby postawić diagnozę i zrozumieć pierwsze sygnały nieprawidłowości w pracy organizmu, rozpoczynające się stany chorobowe lub poważne odchylenia od normy. Jego celem jest omówienie standardowych wyników badań stosując holistyczne postrzeganie zdrowia. Wyjaśnia to w bardzo przejrzysty sposób, aby każdy sam mógł je zinterpretować. Podaje również wartościowe wskazówki na temat środków i metod terapeutycznych, które można zastosować samodzielnie. W swoich analizach powołuje się na medycynę antropozoficzną, Tradycyjną Medycynę Chińską, zachodnią medycynę naturalną, naukową medycynę laboratoryjną, oraz na swoje wieloletnie doświadczenie.

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie. Wydawnictwo: Vital

linia

zdjecieBarbara Wren  opracowała techniki uzdrawiania i odnowy biologicznej oraz nowe podejście do odżywiania. Udowadnia, ze kontakt z wlasną wewnetrzną madrością stanowi jedyną prawdziwą drogę do osiągnięcia szczęścia i równowagi w życiu. Podkreśla znaczenie wody dla organizmu oraz metod Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Uzdrawianie komórkowe. Odkryj prawdziwą naturę choroby i odzyskaj zdrowie

logoAutorka na przestrzeni 35 lat poszukiwała odpowiedzi na pytanie kim naprawdę jesteśmy i jak działa nasze ciało. Opracowała techniki uzdrawiania i odnowy biologicznej oraz nowe podejście do odżywiania. Udowadnia, że kontakt z własną wewnętrzną mądrością stanowi jedyną prawdziwą drogę do osiągnięcia szczęścia i równowagi w życiu. W książce opisuje trzy etapy kuracji, które mają za zadanie całkowicie przywrócić zdrowie. Podkreśla znaczenie wody dla ciała oraz metod Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Poznasz też sposoby oczyszczania organów wewnętrznych i przywracania równowagi hormonalnej oraz pH organizmu. Nauczysz się otwierać ścieżki energetyczne wewnątrz ciała, abyś mógł połączyć się ze swoją wewnętrzną mądrością.

Poznaj najkrótszą drogę do zdrowia.

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie. Wydawnictwo: Vital

linia

 Komentarze (1)

Książka - dobry choinkowy prezent. - Książki na święta

Napisane przez Weronika, 12 December 2015
Na święta lektura murowana. Ciekawe pozycje, na pewno się skuszę na zakupy
 

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY