Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2014 » Lipiec » Wakacje z książką

Wakacje z książką

Wakacje  z książką Aby inaczej postrzegać świat, musimy być gotowi zmienić nasze systemy przekonań, pozwolić przeszłości odejść, poszerzyć nasze poczucie teraźniejszości i rozproszyć lęk w naszych umysłach

linia

George

Tematyka poruszana w książce „Metoda dwupunktowa dla każdegoMircea George jest zastanawiająca, mobilizuje do myślenia,  daje bardzo głębokie spojrzenie na całą otaczającą nas rzeczywistość. Dzięki najnowszym wynikom badań zaczynamy wchodzić w głębokie tajemnice naszego mózgu, który przy całej swojej złożoności wpisuje się równocześnie w holograficzny aspekt całego wszechświata, w którym my jako jednostka stanowimy z nim integralną więź.

logoPrzy niewyobrażalnym wprost bogactwie 100 miliardów neuronów w naszym mózgu i  10-ciu  tysięcy synaps wychodzących z każdego neuronu, łącząc ze sobą następne neurony, liczba kombinacji tych połączeń do transmisji danych sięga 1018 operacji na sekundę. Jakby jeszcze  tego  było za mało, to w każdym neuronie, w jego wnętrzu znajduje wiązka 100 mil. tzw. mikrotubul tworzących szkielet komórki, przenoszących informacje i równocześnie składniki odżywcze dla komórek. Ten dodatkowy układ wzajemnych linii przesyłowych całej sieci neuronowej zwiększa ilość możliwości transmisji danych do 1027 operaclogoji na sekundę.
Zatem nasz mózg  w swojej mocy obliczeniowej jest porównywalny z mocą  niemal większości komputerów świata razem wziętych.

Ilość informacji jaka dociera z zewnątrz do naszego mózgu sięga około 400 miliardów bitów/s , z których 2 tyś odbieramy świadomie a reszta trafia do naszej podświadomości. Mózg nie wartościuje informacji, czyni to każdy z nas poprzez swoje przekonania. Poprzez ten swoisty filtr wychwytujemy te informacje, co do pewności których oraz wiarygodności  mamy zaufanie wynikające z naszej wypracowanej świadomości.

Inne informacje wychwytywać będzie mózg np. ateisty z przekonania a inne ortodoksyjnego katolika. Każdy z nich ma swoje racje i pobieżny dialog mija się z celem, gdyż musi dopiero nastąpić zmiana przekonań wynikłych z długiej drogi zmiany świadomości z jednej i drugiej strony dialogu. Póki co pozostaje wysoka kultura i wynikająca z niej  tolerancja. Ktoś przekonany, że życie jest pasmem udręk i cierpienia, będzie wychwytywał takie informacje, które go umocnią w tym przekonaniu. Stąd jedne twarze zdradzają ból i cierpienie a inne radość i optymizm. Słowem świat jest taki jak myślisz i jesteś przekonany, że jest.

Po krótkim wprowadzeniu w sekrety naszego mózgu, stanowiącego dopiero mały próg do jeszcze wyższej poprzeczki w drodze do Uniwersalnego Pola Świadomości, które Autor Mircea Ighisan George nazywa Matrixem ( łożysko, matka), spotykamy się z oceanem potencjalnych, nieograniczonych możliwości będących w zasięgu ręki każdego z nas.
Możliwość korzystania z Matrixa jest dalszym, właściwym już tematem powyższej książki. Jeśli Twoje przekonania i rozwój świadomości rezonuje z powyższą tematyką to wymieniona książka będzie dla Ciebie cennym nabytkiem do poszerzenia wiedzy a nade wszystko sposobem komunikacji z Matrixem.

Józef Łącki

linia

Metoda dwupunktowa dotyczy zmiany negatywnych przekonań, poprawy zdrowia, relacji,  czy finansów. W tej książce została przedstawiona w niezwykle ciekawy i przystępny sposób. Polega ona na dotykaniu dwóch punktów na ciele, z których pierwszy odnosi się do tego, co właśnie odczuwasz, drugi natomiast, czego chciałbyś doświadczyć. W poradniku opisano najważniejsze zasady tej techniki, dzięki której własne marzenia zamienisz w rzeczywistość. Znajdziesz w niej także wiele przykładów i ćwiczeń podpartych obrazkami, które zdecydowanie ułatwią Ci lepsze jej zrozumienie i praktyczne zastosowanie. Dr Richard Bartlett stwierdził, że delikatny dotyk połączony ze skupioną myślą, bardzo często wystarcza, aby przywrócić równowagę fizyczną, umysłową i duchową. Jesteś dwa punkty od idealnego życia.

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

logo Uzdrowienie Gamma - Chris Walton

Chris Walton napisał otwierającą oczy, zmieniajacą przyzwyczajenia i ulepszajacą życie książkę. Zasługuje na miano bestsellera - Graham Hancock

Uzdrowienie Gamma to nowy, naukowy przełom w nauce osobistych przemian. Gamma to najwyższa częstotliwość fal mózgowych, jaka została zmierzona. Fale gamma w mózgu wiążą go w sposób, który tworzy stan świadomości często określany jako jako przepływ albo uniesienie. Technika Mózgowa Gamma© (będąca częścią Techniki ZmianyPrzekonań Gamma) została naukowo poparta przez mierzenie aktywności fal mózgowych gamma w trakcie przeprowadzenia tego procesu. Technika ta tworzy wysoki poziom fal mózgowych gamma w mózgowych ośrodkach geniuszu - płatach czołowych. To idealny stan do leczenia ciała, eliminacji strachu, wątpliwości, emocjonalnego stresu i przekonań ograniczających podswiadomość. Poprzez stosowanie zawartych w tej książce technik przez tak logoniewielką ilość czasu jak 5 minut dziennie, dosłownie wytrenujesz swój mózg i ciało do obudzenia w sobie dużo większego potencjału. Uczucie radości, pewności siebie, dostrzeganie szans i płynięciae na fali życia stanie się Twoim normalnym stanem.

Nasze przekonania mają ogromny wpływ na każdy aspekt życia. Jednak jesteśmy świadomi jedynie 10% z nich. Pozostałe 90% leży w podświadomości. Dzięki Systemowi Uzdrawiania Gamma poznasz te przekonania, których nie jesteś świadomy i zdołasz je zmienić. Z łatwością je przeprogramujesz i wykorzystasz do osiągania swoich życiowych sukcesów. System Uzdrawiania Gamma, z powodzeniem stosowany przez tysiące osób, pozwoli również Tobie w łatwy sposób odkryć nowe możliwości w sobie i wykorzystać je. Zdołasz uzdrowić swoje ciało i uporządkujesz emocje. Wystarczy, że będziesz wykonywać proste ćwiczenia przez zaledwie 5 minut dziennie. Pomogą Ci one całkowicie zmienić nastawienie do otoczenia i wyeliminować stres, blokując powstawanie chorób. Zmień przekonania i osiągnij sukces.

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

logo

Magnez dla zdrowia. Ochrona przed chorobami serca, cukrzycą, osteoporozą, astmą i otyłością

Dr Carolyn Dean jest lekarzem, specjalistką z zakresu naturopatii. Autorka kilkunastu książek na temat najnowszych zagadnień medycznych. Konsultantka czasopism podejmujących tematykę zdrowego stylu życia. Publikuje artykuły i udziela wywiadów na łamach różnych magazynów, które poświęcone są problematyce medycznej. Występuje w programach radiowych i telewizyjnych.

logoMagnez określany jest pierwiastkiem życia, ponieważ jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Pełni ważną rolę, zarówno w profilaktyce, jak i w leczeniu poważnych schorzeń, takich jak: choroby serca, udar mózgu, osteoporoza, cukrzyca, otyłość, zapalenie stawów czy astma. Jest jednym z minerałów, który odpowiada za zdrowie zębów i kości. Aktywuje ponad 300 enzymów. Wzmacnia koncentrację i pomaga jaśniej myśleć.

Dzięki tej książce dowiesz się jakie produkty powinieneś spożywać, a których unikać, aby uchronić się przed jego niedoborem. Odkryjesz nowe, skuteczniejsze metody przyswajania magnezu oraz poznasz oryginalny plan żywieniowy bogaty w ten składnik. Ponadto dowiesz się jaki związek występuje pomiędzy magnezem a otyłością. Magnez pierwiastkiem życia.

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

logoDieta 8-godzinna. Obserwuj znikające kilogramy ...

David Zineczko

Trać na wadze przez cały czas!
MIT: Jesteś tym, co jesz.
FAKT: Jesteś tym, kiedy jesz.

logoDieta 8-godzinna pozwoli Ci schudnąć szybko, zdrowo i bezpiecznie. Dzięki niej stracisz na wadze nawet do 2,5 kg tygodniowo – nie ograniczając przy tym spożycia kalorii ani nie rezygnując ze swoich ulubionych potraw. Jak to możliwe?

Czołowi badacze w dziedzinie zdrowia i odchudzania odkryli nowy sposób odżywiania, oparty nie na tym co jesz, ale kiedy to robisz. Polega on na spożywaniu jedzenia wyłącznie przez 8 wybranych godzin, w ciągu których można jeść wszystko, to na co ma się tylko ochotę, a pozostałe 16 należy przeznaczyć na trawienie i regenerację organizmu.

Dzięki tej książce nauczysz się czerpać jak największe korzyści z tej diety, poznając 8-godzinne pokarmy energetyczne, które zapewnią Ci doskonałe odżywienie organizmu oraz specjalny zestaw 8-minutowych przepisów. Chudnij, bez ograniczeń.

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

 

linia

logo Aneta Śladowska

Jak schudnąć 25 kg lekko, łatwo i przyjemnie


Marzeniem chyba każdej kobiety jest szczupłe, zgrabne i jędrne ciało. Jak to osiągnąć kiedy kolejna dieta i ćwiczenia nie przynoszą oczekiwanego rezultatu?

logoWedług Autorki, która zrzuciła 25 kg, szczęście w osiąganiu celu sprzyja ludziom pogodnym. To dzięki pozytywnemu myśleniu osiągnęła to, czego naprawdę chciała. Wiadomo nie od dziś, że optymistyczne nastawienie do otaczającego świata potrafi czynić cuda, także z wyglądem i ciałem. Książka opisuje osobiste doświadczenia Autorki i jej metody utraty wagi. Pokazuje jak leczyć przyczyny, a nie tylko objawy. Zapoznanie się z proponowanymi przez nią ćwiczeniami uświadomią Ci jak krok po kroku w miarę wzrostu Twojej świadomości i akceptacji siebie następuje spadek Twojej wagi. Chudnij z przyjemnością i ciesz się życiem.

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY