Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2014 » Jak rozwinąć naturalną intuicję

Jak rozwinąć naturalną intuicję

Jak rozwinąć naturalną intuicję In­tuic­ja jest jed­nym z języków, którym posługu­je się nasza dusza.

 

linia

Jak rozwinąć naturalną intuicję – Shere Dillard


logoIntuicja to nasz wewnętrzny przewodnik  zrodzony z bezwarunkowej miłości i inteligencji. Objawia się nam jako zdolność natychmiastowego zrozumienia problemu, działania czy reakcji na zaistniałą sytuację wynikającą nie z podszeptu  naszego rozumu, lecz z rozbudzonej w nas miłości czy inteligencji. Tak o intuicji, jako wielkim darze danym nam w wyniku pracy nad sobą, wypowiada się Sherie Dillard, autorka książki - Jak rozwinąć naturalną intuicję.

Naturalna, wrodzona  ciekawość popycha nas, do podniesienia  kurtyny świadomości i  odkrywania tego, co znajduje się poza doświadczeniami, myślami i emocjami dnia codziennego. W każdym z nas budzi się to wrodzone pragnienie poznania niewidzialnych wymiarów jako tęsknota do czegoś, co przerasta nasze intelektualne możliwości poznawcze a co moglibyśmy określić sferą Ducha.

Nawet jeśli ogólnie odrzucamy ten aspekt naszej inteligencji, wciąż jesteśmy w stanie połączyć się i współdziałać z tym, co duchowe.

Od wielu lat gabinet Shere Dillard odwiedzają ludzie z różnych środowisk, aby spotkać się z tym, co niewidzialne. Ludzie różnych zawodów, ras i wierzeń przychodzą w poszukiwaniu mądrości i kontaktu ze światem duchowym.
Niniejsza książka mówi nie tylko o podróży Shere Dillard  w światy duchowe, ale również o ludziach, których spotkała w długoletniej pracy na swojej drodze i z którymi pracowała.

Zdaniem Autorki  w każdym z nas tkwi zasadnicza prawda o wszystkim, co jest. Poprzez poznanie samych siebie poznajemy życie. W tym poznawaniu znajdujemy doświadczenie bezwarunkowej miłości, piękna i mądrości.    Doznajemy boskości, którą możemy nazwać Bogiem, Mocą Wszechświata, Boską Inteligencją czy Nadrzędną Istotą. Wielu spotka przewodników duchowych, anioły czy inne święte istoty przełamujące nasze normalne poczucie tego, co jest możliwe i przybliżające nas do uniwersalnej wiedzy. Są naszymi przyjaciółmi, bliskimi i znają nas lepiej niż ktokolwiek inny. W miarę jak odkrywamy w sobie zdolność komunikowania się z Duchem, odkrywamy głębię naszej własnej boskiej natury.

Książka – Jak rozwinąć naturalną intuicję – Shere Dillard to droga do wyzwolenia w sobie  subtelnych energii, dających nam nie tylko  szczęście, spokój, ale również poszerzenie świadomości o tajemnicach ludzkich fenomenów duchowego widzenia i odczuwania świata.

Józef Łącki

linia

  
Jak rozwinąć naturalną intuicję. Poznaj swoje nadprzyrodzone zdolności – Sherrie Dillard

Często słyszymy i mówimy o intuicji. Czym jednak tak naprawdę ona jest? Czy wszyscy ją posiadamy? A jeśli tak, czy możemy z niej świadomie korzystać? Odpowiedzi udziela medium z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Jej niezwykły dar doceniają nie tylko uczniowie i klienci, ale nawet przedstawiciele Policji, którym Autorka często pomaga w śledztwach dotyczących osób zaginionych bądź morderstw.

W publikacji zapisane zostały historie z praktyki Sherrie Dillard, które pomagają zobrazować niezwykłą moc intuicji i jej więź z duchowym światem. Jak udowadnia, większość z nas posiada potencjał niezbędny do stania się medium. Jeśli emocje innych wpływają na Ciebie, czujesz związek z naturą lub inne osoby chętnie Ci się zwierzają, jest to oznaką tego właśnie potencjału.

Autorka ujawnia cztery podstawowe typy intuicji. Dzięki niej poznasz korzyści, potencjalne niebezpieczeństwa oraz cechy osobowości związane z posiadaniem każdego z nich. Dowiesz się, czym jest intuicja emocjonalna, fizyczna, duchowa oraz mentalna. Sherrie Dillard prezentuje również prosty test, dzięki któremu z łatwością określisz, jaki rodzaj intuicji posiadasz.

Dowiesz się, w jaki sposób możesz rozwijać swoje zdolności poprzez medytacje i ćwiczenia. Uzyskasz również umiejętności niezbędne do otoczenia siebie i swoich najbliższych ochroną mentalną. Ponadto Autorka podpowiada, jak rozpoznać przewodników duchowych, którzy będą Cię wspierali na ścieżce samorozwoju oraz wyjaśnia, czym są mistyczne dary i jak możesz ich doświadczyć.
Wykorzystaj swoje nadprzyrodzone zdolności!

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

 

logolinia

Terapia czakr. Równowaga energetyczna gwarancją zdrowia – Margaret Ann Lembo

logoCzakry to centra energetyczne w organizmie człowieka. To od nich zależy, czy w danej sferze życia się nam powodzi czy też ponosimy pozornie przypadkowe porażki. Decydują również o stanie naszego zdrowia, a blokady przepływu energii, jakie w nich się pojawiają odpowiadają za powstawanie większości chorób. Czy nie uważasz, że najwyższa pora zadbać o tak istotne elementy swojego organizmu?

Pomoże Ci w tym Margaret Ann Lembo – znawczyni kwestii duchowych i aromaterapii oraz organizatorka popularnych odczytów. W swojej książce podaje ona niezawodne sposoby na oczyszczenie się z negatywnych energii i szereg metod pomagających wprowadzić harmonię we wszystkich siedmiu czakrach. Pomogą Ci w tym kryształy, kamienie szlachetne, aromaterapia i koloroterapia. Wszystkie te techniki zostały wypróbowane przez Autorkę i dały znakomite rezultaty.

Dzięki zawartym w publikacji poradom możesz stworzyć własną rzeczywistość i przeżywać każdy dzień w radości, dobrobycie i całkowitym zdrowiu. Szybko zlokalizujesz sfery życia, w których masz problem i wyeliminujesz go raz na zawsze. Już teraz możesz pozbyć się większości schorzeń, zwiększyć płodność, nauczyć się kreatywnie wyrażać własną osobę oraz kierować się intuicją. A to dopiero początek pozytywnych zmian jakich doświadczysz, jak tylko osiągniesz energetyczną harmonię.
Równowaga w czakrach – zdrowe i szczęśliwe życie.

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

logo

logo

Obniż swoje ciśnienie – 10 prostych sposobów – bez leków – w 4 tygodnie – dr Janet Bond Brill

logoJak donoszą raporty Światowej Organizacji Zdrowia, problemy z nadciśnieniem dotyczą co trzeciego mieszkańca Ziemi. W jeden rok przyczynia się ono do śmierci ponad siedmiu milionów ludzi stając się tym samym liderem klasyfikacji zabójczych chorób. Co sprawia, że jest ono tak niebezpieczne i jak się przed nim zabezpieczyć? Odpowiedzi znajdziesz w tej książce.

Rozwój choroby nadciśnieniowej przebiega z reguły bezobjawowo. Możesz przez lata nie zauważyć żadnych oznak zmian w swoim ciele ani nie doświadczyć choćby minimalnego dyskomfortu. Niestety sama choroba prowadzi do bardzo poważnych konsekwencji, takich jak udar, pęknięcie lub niebezpieczne poszerzenie naczyń krwionośnych, choroby nerek czy zawał serca. Nie musisz jednak bezczynnie czekać na wyrok. Możesz już dzisiaj cofnąć zmiany spowodowane dotychczasowym działaniem podwyższonego ciśnienia krwi oraz zapobiec nawrotom choroby w przyszłości. Wszystko za sprawą porad dr Janet Bond Brill – autorki przełomowych książek dotyczących zwalczania chorób układu krążenia oraz wdrażania zdrowego stylu życia.

Ujawnia ona, jak wyeliminować nadciśnienie w zaledwie cztery tygodnie. Przydatnym do tego celu okaże się dziesięciokrokowy program skutecznego obniżania ciśnienia krwi bez stosowania jakichkolwiek leków. Z tej książki dowiesz się, w jaki sposób pomoże Ci włączenie do diety produktów takich jak szpinak, banany czy jogurty. Poznasz również proste ćwiczenia fizyczne i samodzielnie zredukujesz wpływ stresu na swój organizm. Obniżenie ciśnienia ułatwi Ci także szereg sprawdzonych przepisów na smaczne i zdrowe potrawy.
Czas skorzystać z fachowej wiedzy!

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

logoTwoi Duchowi Przewodnicy. Jak odnaleźć własnego przewodnika i uzyskać jego wsparcie – Ted Andrews

logoChoć możemy nie zdawać sobie z tego sprawy, prawie nigdy nie jesteśmy sami. Otaczają nas liczne istoty obdarzone potężną mocą. Nie bez powodu różne typy duchowych przewodników, bo o nich mowa, od stuleci są obecne w bardzo wielu kulturach na Ziemi. Choć trudno jest ich ujrzeć na własne oczy, mają na nasze życie ogromny wpływ. Jak wiele mogą dla nas zrobić i w jaki sposób możemy skorzystać z ich wstawiennictwa dowiesz się z najnowszej publikacji Teda Andrewsa.

Ten znany i ceniony autor oraz nauczyciel metafizyki i parapsychologii ujawnia prawdziwe oblicze aniołów i duchowych przewodników. Niezależnie, czy mówimy o uskrzydlonych stróżach, duszach zmarłych bliskich czy duchach natury – już dzisiaj możesz nawiązać z nimi kontakt. Nie musisz być medium by skorzystać z ich duchowego wsparcia. Wszystko za sprawą sprawdzonych i w pełni skutecznych technik kontaktowania się z innymi światami. W nawiązaniu tych relacji pomoże Ci magia kryształów, zapachów oraz łatwe do zastosowania medytacje.

Każdy z nas może zyskać na komunikacji ze sferą duchową. Często nawiązujemy z nią kontakt nie zdając sobie z tego sprawy. Teraz możemy to robić w pełni świadomie i skorzystać z otrzymanego wsparcia do osiągnięcia codziennych sukcesów. Istoty duchowe inspirują, wzbudzają kreatywność, pomagają otworzyć się na bogactwo, chronią i służą jako przyjaciele zawsze gotowi wesprzeć cenną radą. A to dopiero niewielka próbka ich możliwości.
Poznaj swoich duchowych sprzymierzeńców!

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

Zielony eliksir życia
Zdrowie, Witalność, Długowieczność - Victoria Boutenko

logoWydawnictwo
Studio Astropsychologii


logoZielone szejki to prawdziwa „bomba” witaminowa. Przygotowuje się je na bazie liściastych warzyw z dodatkiem ulubionych owoców. Są smaczne i niezwykle odżywcze, idealne dla ludzi w każdym wieku. Zawierają dużo błonnika oraz kwasów tłuszczowych omega-3. Wypijając zaledwie 2 szklanki dziennie tego cudownego eliksiru dostarczasz organizmowi potężną dawkę chlorofilu, witamin, minerałów, enzymów i antyoksydantów.

Victoria Boutenko to propagatorka surowej żywności i zwolenniczka zielonych koktajli. Opierając się na najnowszych doświadczeniach naukowych, przedstawia w tej publikacji liczne korzyści płynące z wybierania surowych produktów zamiast tych gotowanych. Jej najnowszą i najważniejszą zasługą na polu zrozumienia żywieniowych potrzeb człowieka są badania nad wartością odżywczą zieleniny oraz propagowanie opartych na niej koktajli, które w rewolucyjny sposób pomagają osiągnąć zdrowie, niezależnie od diety czy stylu życia.

Książka stanowi prawdziwą kopalnię informacji na temat „zielonego” żywienia. Zawarte w niej historie osób pijących odżywcze szejki oraz dodatkowe przepisy staną się źródłem Twojej inspiracji do samodzielnego ich komponowania. Niezależnie od Twojej diety regularne ich spożywanie pozytywnie wpłynie na stan Twojego zdrowia. Przekonaj się, że roślinny eliksir życia jest pokarmem doskonałym. To prawdziwy cud natury.

 

linia


logoCuda Archanioła Gabriela. Opieka i wsparcie od poczęcia aż do starości – dr Doreen Virtue


Choć wielu z nas może o tym nie wiedzieć, Archanioł Gabriel pełni niezwykle istotną rolę w Biblii. To on został wyznaczony do jednego z najważniejszych zadań w historii czyli zwiastowania Świętej Maryi narodzenie Zbawiciela. Stało się tak nie bez powodu.

logoW swojej książce dr Doreen Virtue przybliża czytelnikom sylwetkę jednego z najpotężniejszych Archaniołów. Autorka, niekwestionowany autorytet z dziedziny kontaktów z aniołami i innymi elementalami, skupia się na wysłanniku niebios, z którego pomocy każdy z nas może teraz skorzystać.

Archanioł Gabriel to patron dzieci i matek. Otacza szczególną opieką zarówno pary starające się o dziecko, jak i kobiety będące w ciąży. Jeśli zatem planujesz powiększenie rodziny lub chcesz zapewnić nieustającą opiekę swojej pociesze, Gabriel z pewnością Ci pomoże. Jest on również Archaniołem przynoszącym natchnienie i nowe pomysły. Jeśli ktoś cierpi z powodu pozornie niemożliwego do rozwiązania problemu, może śmiało poprosić Gabriela o inspirację i wskazanie właściwej drogi. Ten skrzydlaty wysłannik chętnie wesprze również uskarżających się na brak weny artystów.

Po lekturze tej pięknej, bogato ilustrowanej, książki z łatwością nawiążesz kontakt z Archaniołem Gabrielem w chwilach, w których przydatne będzie jego wsparcie. O jego skuteczności utwierdzą Cię relacje wielu osób, które już skorzystały ze wstawiennictwa tego wysłannika Niebios. Nauczysz się również rozpoznawać posłańców Archanioła oraz będziesz dostrzegać pozostawione przez niego znaki.

Archanioł Gabriel - źródło życia i inspiracji.

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY