Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2014 » Grudzień » Kwantowa rzeczywistość

Kwantowa rzeczywistość

Kwantowa rzeczywistość Gdyby ludzie rozma­wiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza - Albert Einstein

linia

Kwantowa rzeczywistość - dr Danuta Adamska-Rutkowska i Danuta Dudzik

logoCiekawe zestawienie Autorów książki – Danuty Dudzik, kobiety obdarzonej niezwykłym darem paranormalnych penetracji rzeczywistości i kobiety naukowca dr Danuty Adamskiej-Rutkowskiej, starającej się interpretować na gruncie współczesnej nauki zasadność istnienia tych dziwnych zjawisk.
W prawdziwej kopalni pozazmysłowych rewelacji z przeżytych doświadczeń oraz zebranej i zarazem udokumentowanej wiedzy mamy możliwość, w miarę dokładnie, zapoznać się z dotychczasowym dorobkiem nauki spieszącej w sukurs wyjaśnianiu tych fenomenów. Świat w swojej niewyobrażalnej złożoności niejako podpowiada nam sposób jego poznawania traktując ten wysiłek jako najważniejszy aspekt naszego rozwoju, permanentnego poszerzania Świadomości. Świadomość człowieka jest tak bardzo związana z jego życiem tu na Ziemi, ale przede wszystkim  w pośmiertnych wymiarach innych czasoprzestrzeni. Różne stany naszego pośmiertnego przeznaczenia czyli tzw. Niebo, Piekło, Czyściec to różne poziomy, mozolnie wypracowanej za życia, Świadomości.

Józef Łącki

Czym jest rzeczywistość? Najnowsze badania dowodzą, że to co widzimy i możemy dotknąć już nie wystarcza aby określić materię. Współczesna fizyka kwantowa udowadnia, że rzeczywistość ma wiele wymiarów i jest zupełnie inna niż nam się wydaje. Autorki, w oparciu o badania naukowe, szczegółowo analizują bilokację, czyli przebywania w dwóch różnych miejscach równocześnie. Relacjonują własne doznania z miejsc, w których nie mogły przebywać fizycznie, a jedynie wykorzystując to zjawisko. Definiują alternatywne rzeczywistości oraz wyjaśniają czym jest świadomość, podświadomość i nadświadomość jako czynniki wpływające na obraz i interpretację otaczającego nas świata. Opisują zjawiska paranormalne oraz ich związek z funkcjonowaniem mózgu człowieka. Doświadcz nowej rzeczywistości.

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

Odmłodzenie twarzy - Rewolucyjna metoda naturalnego cofania wieku skóry - Natalia Osminina

logo

Natalia Osminina jest ekspertem rehabilitacji estetycznej twarzy i ciała. Opracowała 20 metod odmładzania organizmu, w tym opisaną  w tej książce metodę Revitonika czyli samo modelowanie twarzy.

Napisała wiele artykułów na temat przyczyn starzenia i deformacji twarzy oraz naturalnego przywracania równowagi organizmu.

logoAutorka wyjaśnia działanie wszystkich istniejących na rynku metod upiększających, pozbawia iluzji i obala stereotypy, a jednocześnie oferuje skuteczną, w pełni naturalną, alternatywę. Opracowała własny program masaży, który umożliwia samodzielne modelowanie twarzy. Ta nowa wiedza jest niezbędna nie tylko dla kobiet zainteresowanych swoim wyglądem, ale także dla większości profesjonalistów z dziedziny kosmetologii. Stosując przedstawioną w książce metodę Revitonika wydłużysz szyję, przywrócisz piękną linię szczęki, nadasz odpowiedni kształt podbródka, warg czy oczu. Zlikwidujesz następstwa starzenia się organizmu nie tylko powierzchniowo, ale i biologicznie. Piękny wygląd zmieni Twój charakter. Staniesz się silniejsza, pewna siebie i bardziej atrakcyjna. Zdrowie i piękno wypisane na twarzy.

www.wydawnictwovital.pl Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

logoTablice spirytystyczne Ouija. Podręcznik bezpiecznego kontaktowania się z duchami - Alexandra Chauran

Z tablicami Ouija wiąże się wiele tajemnic, ale ludzie zawsze pragnęli kontaktować się z ich pomocą ze światem duchów. Ta książka stanowi znakomite źródło wiedzy w tej kwestii. Dokładny opis zastosowania tablic Ouija pozwoli Ci nie tylko nawiązać kontakt ze zmarłymi bliskimi czy osobistym przewodnikiem duchowym, ale także uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące Twoich związków, zdrowia czy kariery.

Autorka oferuje logokompletną wiedzę, byś mógł podjąć pracę z tablicą Ouija. Bez względu na to, jakiej informacji potrzebujesz, możesz liczyć na wsparcie z Drugiej Strony. Bardzo ważne jest jednak zachowanie zasad bezpieczeństwa, które opisuje Autorka. W książce znajdziesz także inne tajemne praktyki, takie jak channeling czy pisanie automatyczne. Odpowiedzi pod Twoimi palcami.

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY