Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2014 » Czerwiec » Kosmiczna spirala

Kosmiczna spirala

Kosmiczna spirala Ci, którzy kochają mądrość, muszą zbadać wiele rzeczy - Heraklit

linia

Kosmiczna spirala. Przekazywanie wiedzy za pośrednictwem DNA

Kosmiczna spirala, to lektura niezwykła, którą polecałbym wszystkim, a szczególnie tym, którzy nie grzeszą pokorą w stosunku do bezmiaru wiedzy i szacunkiem dla świata przyrody.
Różnorodność tematyczna tej książki, daleko wykracza poza przyjęte  paradygmaty nauki, utarte stereotypy i naukowe laboratoria uporządkowanej wiedzy. 

logoWykształcony naukowiec w spotkaniu z bezmiarem amazońskiej przyrody w konfrontacji z szamanem, często nawet w naszym zachodnim pojęciu analfabetą, choć doświadczonym ayahuasqueros, jawi się jako raczkujący uczeń w zaawansowanej szkole życia.

Tym uczniem jest Autor książki, zdeterminowany wyjaśnianiem tajemnic, choćby jednego tematu ukrytego w świętej roślinie peruwiańskiej puszczy. By wykraść tę niezwykłą wiedzę, choćby tylko ludzkiego genomu, kryjącą się w sekretnym języku roślin, z pokorą, z założoną intencją bierze udział w ceremonii ayahuaski. Wypicie napoju jest prawdziwą inicjacją w święty ceremoniał, który otwiera bramy do bioróżnorodności symboli, pojęć, kształtów, nowych nieznanych energii prowadzących, zależnie od woli neofity,  nawet w odległe eony czasu.

Język świata roślin, można by rzec, język Elfów, jakże jest inny od znanych, bajeczny, ale również logiczny i zawierający ukryte w swej symbolice ogromnie głębokie treści merytoryczne dla sprawnego i uważnego obserwatora tych wewnętrznych zdarzeń.
Kiedy ayahuaska przedstawia swemu uczniowi drzewo życia i fenomen DNA trudno jest, nawet w tym, jakże innym stanie świadomości, opanować poznawczy zachwyt niespotykanego przekazu fenomenu własnego genomu. Im bardziej zaawansowany  czy raczej obeznany z kierownictwem rośliny jest uczestnik ceremonii, tym większa jest szansa na zrozumienie niezwykłego przekazu. W swoistej symbolice i języku objaśni nam budowę skomplikowanego układu tekstu, który koduje budowę białek i enzymów.

Największym szokiem dla Autora był przekaz długości DNA, dwustu miliardów kilometrów, czyli prawdziwa drabina prowadząca do nieba znajdująca się w naszym wnętrzu.
To przekaz świętej rośliny. A jakie zdanie mieli o tym biolodzy? Większość z nich nawet jej nie wspomina, a ci, którzy o tym mówili traktowali to jako mało znaczącą i bezużyteczną ciekawostkę.

logoSzamani doskonale znają poprzez język ayahuaski, peyotla i innych roślin, świat przyrody, tej ożywionej i nieożywionej,  a  co z tym się wiąże, to są mistrzami doboru poszczególnych roślin na wszelkie, nawet bardzo zaawansowane choroby. Wiedza, którą szamani poznają w kontakcie ze świętą rośliną to w zasadzie wiedza o przeszłości, ukryta w Kronikach Akaszy, wiedza dotycząca współczesnych problemów, ale to również uchylenie kurtyny czasu przyszłego.
Droga prawdziwego szamana to  niestety droga ogromnych wyrzeczeń, na którą wchodzą tylko nieliczni, pełna  poświęcenia, duchowego rozwoju a więc pracy nad sobą, a przede wszystkim bezinteresownej pomocy  innym w duchu prawdziwej miłości i bezinteresowności.

Józef Łącki

Autor połączył wiedzę pochodzącą od peruwiańskich Indian, mitologię i szamanizm z najnowszymi odkryciami biologii molekularnej i neurologii, by odkryć zaskakujące fakty. Okazało się, że wiedza naszych przodków została nam przekazana w kodzie DNA. Teraz to potężne źródło informacji może być eksplorowane przez każdego z nas. Narby przedstawia niezbite dowody na poparcie swoich tez. W tej przełomowej publikacji udowadnia, że struktura kodu genetycznego i sam kształt zawierającej go podwójnej helisy był znany starożytnym Egipcjanom i rdzennym Aborygenom na stulecia przed odkryciem jej przez współczesną naukę. Co więcej, udowodniono, że zarówno DNA, jak i zapisane w nim życie na każdym poziomie komórkowym posiada świadomość. Odkoduj przeszłość – poznaj prawdę.

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

Możesz czynić cuda Od drobnych zmian do wielkich sukcesów


GabrielleGabrielle Bernstein jest autorką książkowych hitów i członkinią elitarnego grona bestsellerowych autorów New York Timesa. Jako jedna z liderów ruchu rozwoju osobistego, zainspirowała miliony ludzi do odrzucenia ograniczeń i udoskonalenia życia. Uczyniła to za pośrednictwem swoich wykładów, warsztatów, serwisów społecznościowych oraz publikacji. Dzięki jej pierwszej w Polsce książce, każdy z nas będzie mógł wieść cudowne życie.

GabrielleCzy jesteś gotów na doświadczanie cudów w swoim życiu?
Wystarczy, że zdecydujesz się na kilka drobnych zmian, a doświadczysz prawdzi¬wych życiowych przełomów. Autorka, zwana „Mistrzynią cudów” udowodniła to na swoim przykładzie. Dzisiaj może potwierdzić, że sami jesteśmy autorami własnych doświadczeń. Czas, byś i Ty skorzystał z nieograniczonych możliwości kryjących się za tym odważnym stwierdzeniem.
Dzięki autorskiemu programowi odmiany sposobu myślenia zaczniesz generować prawdziwe cuda we wszystkich sferach swojego życia. Wdrożysz skuteczny plan odrzucenia strachu i przyzwolenia sobie na wdzięczność, przebaczenie i miłość. Poprawisz związki, kwestie finansowe, sposób postrzegania własnego ciała oraz samoocenę. Będziesz w stanie pomóc nie tylko sobie, ale i swoim bliskim.

Ty też możesz zostać cudotwórcą!

Według bestsellerowej Autorki New York Timesa cudem jest każda zmiana sposobu negatywnego sposobu myślenia. Ty również możesz świadomie czynić małe zmiany prowadzące w konsekwencji do cudownych życiowych przełomów. Wystarczy, że zastosujesz plan odrzucenia strachu i przyzwolenia sobie na wdzięczność, przebaczenie i miłość. Doprowadzi Cię to do przeżywania zapierającego dech w piersiach życia przepełnionego dobrobytem, akceptacją, docenianiem i szczęściem. Dzięki opracowanemu przez Autorkę programowi odmiany sposobu myślenia zaczniesz generować prawdziwe cuda we wszystkich sferach swojego życia. Poprawisz związki, kwestie finansowe, sposób postrzegania własnego ciała oraz samoocenę. Pomożesz nie tylko sobie, ale i innym ludziom. Ty też możesz zostać cudotwórcą!
http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

Rozmowy z Hinduskim Mistrzem Źródło Twojej Metamorfozy – Agnieszka Kawula Kawula


Już dzisiaj możesz odnaleźć swoje prawdziwe JA.
logoAutorka osiągnęła to podczas swojej podróży przez Indie gdzie spotkała bramina, astrologa, nauczyciela jogi, medytacji oraz przyjaciela w jednej osobie.

Ty również możesz dowiedzieć się, jakie mądrości życiowe ma do przekazania hinduski mistrz. Dzięki niemu zdołasz wsłuchać się w siebie i poznać swoje prawdziwe potrzeby oraz pragnienia. Wynurzysz się z morza codziennych frustracji i odnajdziesz spokój dotychczas zarezerwowany dla mistrzów medytacji.

Poznasz również moc korzyści, jakie może nieść za sobą naturalne oczyszczanie organizmu i inne techniki zaczerpnięte z indyjskiej kultury. Książka, uznawana za polski odpowiednik „Jedz, módl się i kochaj”, gwarantuje prawdziwą duchową wolność. Czas na Twoją duchową metamorfozę!

http://www.studioastro.pl
/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

LotharZegar ciała . Jak przywrócić prawidłowe funkcjonowanie Twoich organów
Lothar Ursinus


W ciągu doby każdy organ ma fazy aktywności i odpoczynku, które są związane z  przepływem energii Qi w meridianach.
logoJeśli odczuwasz jakieś dolegliwości, które występują w określonych godzinach, mogą one wskazywać na zaburzenia w konkretnym organie. Dlatego ważne jest, aby nie zagłuszać objawów, np. tabletkami przeciwbólowymi, ale skupić się na ich rozpoznaniu.

Dzięki temu znajdziesz przyczynę bólu i nie dopuścisz do rozwoju  choroby. Autor stworzył system, dzięki któremu możliwa jest analiza symptomów choroby z punktu widzenia medycyny konwencjonalnej, naturalnej i duchowej.

Dzięki jego wskazówkom lepiej poznasz swoje ciało, jego rytm, funkcje i sygnały, które wysyła. Tę wiedzę możesz wykorzystać do poprawy zdrowia i zwiększenia swojej wydajności. Żyj zgodnie z rytmem ciała.


http://www.studioastro.pl
/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

logoZdrowa Dusza - Nowe Metody Autoterapii

Lesława Natalia Jaworowska

Prowadząc przez lata warsztaty i spotkania indywidualne poczułam potrzebę stworzenia narzędzia uniwersalnego, dzięki któremu można pracować nad swoim rozwojem, uwolnic się od bolesnych emocji i cierpienia, wybaczyć sobie i innym, lepiej zrozumieć siebie. Tak powstała metoda ZDROWA DUSZA.
Metoda, która przyniosła ulgę emocjonalną, spokoj i wgląd w siebie już wielu osobom.
Chciałabym, aby dotarła do jak największej ilości osób, aby jak najwięcej ludzi odzyskało poczucie kontroli nad swoim zyciem, doświadczało szczęścia, spokoju i poczucia mocy.

Autorka prezentuje opracowaną przez siebie metodę pracy nad emocjami i wynikające z niej możliwości rozwoju. Wyjaśnia wpływ czakr na poszczególne narządy oraz podaje przykłady wydarzeń, które mogły zakłócić przepływ energii w centrach energetycznych. Ujawnia, dlaczego to, czego nie akceptujemy, może rządzić naszym życiem.

Wyjaśnia, jak wykorzystać własne emocje do rozwiązywania problemów, w tym tych zdrowotnych oraz prezentuje przykłady ograniczających nas przekonań i sposoby pozbywania się każdego z nich. Dzięki niej możemy wykorzystać sprawdzoną technikę osiągania samoakceptacji, wybaczania samemu sobie oraz uwalniania się od cierpienia. Zamieszczona ankieta umożliwia diagnozę problemów i rozpoczęcie nad nimi pracy. Zdrowa dusza – zdrowe ciało!Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY