Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2013 » Sierpień » Potęga samouzdrawiania

Potęga samouzdrawiania

Potęga samouzdrawiania Sukcesu się nie osiąga przez gonienie za nim. On przychodzi sam, przyciągnięty przez moc człowieka, którym się stajesz.

linia

Potęga samo uzdrawiania
Jak wykorzystać swój potencjał samoleczniczy

Kto z nas nie chce być zdrowym? Osobiście nie znam takiego.
A jednak mimo tych pragnień chorujemy lub trwamy na pograniczu choroby, nie domyślając się nawet tego, czym jest prawdziwe zdrowie. Zazwyczaj rzadko odczuwamy  autentyczny entuzjazm i radość życia, ekstatyczny zachwyt z faktu samego istnienia, duchowy dobrostan towarzyszący prawdziwemu zdrowiu. Ten Dar przynależny człowiekowi niejako  z natury,  po drodze życia gdzieś gubimy niczym Raj utracony. Pozostaje trwanie w codziennych koleinach życia często wyznaczające  szarość, przygnębienie, brak nadziei i ogólne zmęczenie, co często przeradza się w przyszłą chorobę.

logoŻycie ma głęboki sens dla każdego z nas, ale ustawia przed nami swoją kolejność priorytetów, inną niż my oczekujemy,  często  zbyt niezrozumią dla naszego wglądu. Najpierw chcielibyśmy zdrowia, szczęścia, miłości i najlepiej by wszystko, niczym z rogu obfitości,  samo przyszło bez naszego udziału i wysiłku.

Tymczasem najważniejszym priorytetem w naszym życiu jest rozwój ŚWIADOMOŚCI. To jest nasze największe Zadanie, fundamentalna sprawa, być świadomym sensu swego życia, świadomym praw przyrody, świadomym swojej immanentnej i transcendentnej natury, bycia w harmonii z Całością.

Kiedy więc zrozumiemy i zaakceptujemy taką kolejność priorytetów bez wątpienia towarzyszyć będzie nam to, czego w pierwszej kolejności najbardziej pragnęliśmy, to jest zdrowia, radości, miłości itp.

Przyroda jest bardzo hojna, ale również wyrafinowana, daje najwięcej tym, którzy już najmniej potrzebują. Dla tych, którzy wykształcili w sobie  wysoką świadomość, wszystko co kiedyś było najważniejsze  zmieniło swoje kwalifikacje, bo wszystkie wartości włącznie ze zdrowiem, miłością, radością  odnaleźli już w sobie

Dr Fabrizio Mancini w swojej książce Potęga samouzdrawiania
,  pisząc o technikach uzdrawiania siebie  mocno akcentuje czynnik podnoszenia świadomości każdego z nas dzięki, której doświadczamy spełnienia naszych oczekiwań,  osiągania coraz wyższych celów na drodze do samorealizacji.
Wznosząc się na coraz wyższe piętra Świadomości dajemy sobie i światu zdrowie, miłość i pokój.

Józef Łącki

linia

Od dzisiaj nie musisz obawiać się chorób i bólu. Masz w sobie bowiem wszystko, czego potrzebujesz do pełni zdrowia.
Dowiedz się, jak uwolnić swój samouzdrawiający potencjał przez wyeliminowanie z diety niezdrowych elementów, a włączeniu do niej produktów pobudzających naturalne zdolności twojego ciała do odnowy i regeneracji. W dążeniu do idealnego zdrowia pomogą najnowsze bezinwazyjne terapie przywracające równowagę ludzkiemu organizmowi.
O skuteczności zawartych w książce technik świadczą inspirujące historie ludzie, którzy doświadczyli samouzdrawiania. Podobnie jak oni, możesz zastosować 21-dniowy program dzięki któremu Twoje ciało, umysł i dusza wkroczą na ścieżkę uzdrowienia.
Masz w sobie zdrowie. Czas je wyzwolić.

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

 

linia

logoObniż swój cholesterol – 10 prostych sposobów – bez leków – w 4 tygodnie – Dr Janet Bond Brill

Zewsząd atakują nas informacje dotyczące cholesterolu i chorób układu krążenia. Kampanie społeczne, reportaże i statystyki nie pozostawiają złudzeń – jest to poważny problem, który większość Polaków bagatelizuje. Często dopiero w logowyniku poważnej choroby zaczynamy myśleć o stanie naszego układu krążenia. Wtedy jest już często za późno na naprawienie powstałych szkód. Teraz możesz jednak zarówno zapobiegać chorobom układu krążenia, jak i je skutecznie leczyć. Wszystko dzięki przełomowej publikacji.

Jej Autorka jest nie tylko bestsellerową pisarką, ale i jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie ekspertów z dziedziny zapobiegania chorobom serca. W jej pierwszej na polskim rynku publikacji znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć na temat cholesterolu i LDL oraz dowiesz się, jak utrzymać właściwą ilość tych substancji w swoim ciele. Wszystko dzięki dziesięciu prostym lecz w stu procentach skutecznym zmianom w jadłospisie i stylu życia. Dzięki nim w zaledwie cztery tygodnie doprowadzisz swoje ciało do właściwego stanu i jednocześnie zminimalizujesz ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia. Nauczysz się także przeprowadzać kompleksową diagnozę stanu zdrowia w domowym zaciszu.

 Sprawdź, jak dużo zyskasz sięgając po produkty pełnoziarniste oraz jak wiele korzyści przyniesie Ci krótki spacer. Te oraz kilka innych niewielkich działań sprawią, że unikniesz chorób będących najczęstszą przyczyną zgonów w Europie. Obniżanie cholesterolu nigdy nie było równie łatwe!

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY