Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2013 » Październik » AURA. Jak ją zobaczyć i zinterpretować

AURA. Jak ją zobaczyć i zinterpretować

AURA. Jak ją zobaczyć i zinterpretować Arcydziełem zakochanych jest ich aura. Rozszerzająca się w potężne jedno sferyczne ciało w kolorach wibrującej tęczy, złączona w jedność, strzela wprost do nieba.

linia

Każdy z nas, bezwiednie, doświadcza swoim życiem  „dotyku” emanującej energii poprzez kontakt z drugim człowiekiem, zwierzęciem,  drzewem a nawet rośliną.

logoTowarzystwo drugiej osoby może sprawiać nam olbrzymie przeżycie duchowe, przywołać nowe pokłady wigoru albo na odwrót - rozdrażnić, osłabić czy uśpić. Doświadczenie to daje nam szansę znalezienia tej właściwej dla siebie osoby, świata zwierząt, drzew  w towarzystwie, których stajemy się bardziej mocni, pewni siebie i cieszący się życiem.

Wielkość i talent aktora, kaznodziei czy rozmówcy to zdolność wejścia swoim polem energetycznym  w drugiego człowieka tak, by siłą swojej energii -  aury wyciszyć jego  wewnętrzny chaos, przekazując równocześnie  swój energetyczny stan spokoju, zachwytu i entuzjazmu życiem.   Aura ludzka to pole energii, które zewsząd otacza ciało fizyczne. Liczne badania wykazały, że u zdrowego człowieka tworzy większy lub mniejszy eliptyczny lub jajowaty kształt, zależnie od stanu  zdrowia i duchowego rozwoju człowieka.
logoEnergię życiową, manifestującą się zewnętrzną aurą, można wytworzyć  dzięki różnorakim ćwiczeniom fizycznym i duchowym. Obecnie najpopularniejsze to Qigong, czyli zestaw ćwiczeń zdrowotnych  wywodzących się ze starożytnych Chin.  Qigong to: Qi, czyli życiowa energia, oraz Gong, czyli perfekcyjne opanowanie czegoś (np. perfekcyjne opanowanie sztuk walki to Kung-Fu). Oznacza to mniej więcej "perfekcyjne opanowanie sztuki kontroli energii życiowej". Technika składa się z odpowiedniej postawy, skupienia umysłu oraz odpowiedniego oddechu.

Im mocniejsza jest aura danego człowieka , tym mocniejszą stanowi  przeszkodę do wtargnięcia w ciało wirusów, bakterii czy złych bytów astralnych.  Mistykom z całego świata znana jest obserwacja świateł wokół ludzkich głów. Nie trzeba być mistykiem, by je samemu zobaczyć. Każdy z nas, w większym lub mniejszym stopniu,  może wypracować w sobie zdolność postrzegania u innych aury, zależnie od własnego rozwoju i odbytych treningów.  Nie ma nic magicznego w tym procesie, potrzeba po prostu trochę zrozumienia, czasu i praktyki. 

Książka pt. AURA. Jak ją zobaczyć i zinterpretować - Ted Andrewes  jest niejako instrukcją do wyostrzenianaszych zmysłów i uwrażliwienia ich na odczytywanie u innych aury, sposobów wzmocnienia jej we własnym organizmie,  a tym samym uzdrowienia własnego ciała, korzystnej zmiany cech charakteru a nawet rodzaju i intensywności myśli. (JŁ)

linia

Aura otacza ciało każdego człowieka. Dzięki tej książce nauczysz się ją zarówno wyczuwać, jak i widzieć. Autor podaje sposoby dokonywania profesjonalnego odczytu pola aurycznego. Wyjaśnia, co oznaczają poszczególne kolory występujące w aurze – zarówno Twojej, jak i najbliższych Ci osób. Dowiesz się, jak ją wzmacniać i chronić. Nauczysz się również bezbłędnie diagnozować schorzenia, które znalazły odbicie w stanie Twojej aury i podejmować niezbędne leczenie zanim choroby osiągną niebezpieczny stopień rozwoju. Autor tej książki, poza odczytywaniem i interpretacją aury, zajmuje się analizą przeszłych wcieleń, numerologią, Tarotem oraz kabałą. Teraz i Ty możesz skorzystać z jego wieloletniego doświadczenia. Aura – źródło cennej wiedzy!
http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

 

linia Hirschi

 

Zdrowie jest bogactwem, spokój umysłu jest szczęściem, joga wskazuje drogę - Swami Vishnudevananda

 

Mudry w obecnym zabieganym świecie to  prawdziwy strzał w dziesiątkę. Odpowiednio dobrane zestawy ćwiczeń mogą być  wykonywane podczas drogi do pracy, w oczekiwaniu w kolejce, a nawet podczas snu, przy odpowiednio złączonych palcach. Wielki mistrz jogi i Hirschiuzdrowiciel Keshav Dev, który prowadzi intensywne badania nad działaniem mudr potwierdza ich uzdrawiającą moc. Mówi, że  nasz los dosłownie leży w naszych rękach, nie tylko dlatego, że linie na dłoniach wskazują przeszłość i przyszłość każdej osoby, ale przede wszystkim  dlatego, że każdy palec ma swoją funkcję i moc w organizmie. Odpowiednie ułożenie palców kanalizuje przepływ energii zgodnie z oczekiwanym systemem naprawczym.
Kto posiadł wiedzę mudry-jogi, potrafi zachować zdrowie fizyczne i pokój ducha przez redukcję stresu, rozładowanie napięcia i powrót do równowagi emocjonalnej,

Autorka książki „MUDRY  dla zdrowia, witalności i wewnętrznego spokoju” - Gertrud Hirschi to szwajcarska, bestsellerowa autorka licznych publikacji z tej dziedziny i niekwestionowany autorytet tej wiedzy i doświadczenia. Warto więc sięgnąć po tą pozycje traktując ją jak Biblię Zdrowia i dobrostanu. (JŁ)

linia

Mudry, czyli specjalne układy palców zwane często jogą dla dłoni, pomogą Ci rozwiązać problemy zdrowotne i poprawić swoje samopoczucie. Dzięki nim wyeliminujesz bóle stawów, brak zapału, nerwowość, uczucie pełności, bóle karku lub zaburzenia koncentracji.
Z tej książki dowiesz się, która mudra jest idealna dla astmatyków, a która pomoże na choroby pleców. A to dopiero kilka z setek ich zastosowań. Autorka – znana szwajcarska instruktorka jogi – wyjaśnia zastosowanie i działanie mudr oraz prezentuje, jak za pomocą ćwiczeń oddechowych, wizualizacji oraz oddziaływania kolorów, muzyki i specjalnej diety wzmóc ich skuteczność. Do każdej mudry dodała również pasującą do niej afirmację.
Mudry – siła samouzdrawiania w Twoich dłoniach.

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY