Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2013 » Marzec » Inteligencja serca

Inteligencja serca

Inteligencja serca Droga każdego człowieka jest zapisana w jego sercu – Mądrość Indian z plemienia Czejenów

Inteligencja serca. Jak otworzyć serce i doświadczać miłości -Dagmara Gmitrzak

linia

logoCzy to przypadek, że wiele kultur uważa serce za miejsce, z którego czerpiemy pokłady miłości? Jakie sekrety tego niezwykłego narządu odkryli amerykańscy naukowcy z Instytutu HeartMath?

Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w pierwszej w Polsce książce dotyczącej inteligencji serca. Udowadnia ona, że serce ma własną, niezależną od mózgu inteligencję, z której może korzystać każdy z nas. Pole elektromagnetyczne serca ma wpływ na stan naszego zdrowia, samopoczucie, a nawet na sprawność systemu immunologicznego.

Autorka zdradza, jak rozpoznać kiedy serce jest „zamknięte” i w jaki sposób ponownie je „otworzyć”. Zgłębia sekrety relacji uczuciowych, wyjaśnia jakie są etapy każdego związku oraz ujawnia przyczyny lęku przed bliskością i emocjonalnym otwarciem. Prezentuje szereg porad, które pomogą uzdrowić złamane serce po rozstaniu, pokochać siebie i otworzyć się na nową relacją.

Zawarte w książce ćwiczenia nauczą Cię jak rozwijać tę inteligencję i doświadczać w życiu miłości. Dołączona do książki płyta CD zawiera prowadzoną przez autorkę medytację oraz trzydzieści pozytywnych afirmacji.

Kieruj się inteligencją serca!

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

logoPatrząc na człowieka z punktu widzenia dalekowschodnich systemów filozoficznych oraz wiedzy rdzennych kultur, jesteśmy istotami fizycznymi, umysłowymi, emocjonalno-uczuciowymi, ale również energetycznymi. Takie podejście potwierdzają fizycy kwantowi. Ich zdaniem materia to tylko inna forma energii, człowiek jest zatem istotą energetyczną, częścią pola powszechnego, pola energii, które nas otacza. Wszechświat jest nieskończony, cały czas rodzący się i rozszerzający.
W takim aspekcie rozważa człowieka autorka tej książki  Dagmara Gmitrzak. W krótkich esencjonalnie zwartych abstraktach  ukazuje człowieka w płaszczyźnie biologicznej, umysłowej, duchowej, mistycznej, wzajemnie przenikających się polach własnego źródła w integracji wszystkich pól otaczających nas ludzi.Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY