Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2013 » Maj » Przeprogramuj swój umysł na miłość

Przeprogramuj swój umysł na miłość

Przeprogramuj swój umysł na miłość Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli

linia

Poznaj siłę miłości!

Szczera, życzliwa i zabawna. Marsha Lucas prostym językiem objaśnia neurobiologię i przekazuje nam doskonały wstęp do medytacji uważności i płynących z niej korzyści - Sharon Salzberg.

W tej przełomowej książce autorka podpowie Ci, jak możesz przebrnąć przez wszelkie zawiłości relacji damsko-męskich i uzdrowić swój związek. Osiągniesz to dzięki połączeniu najnowszych odkryć neurobiologii z praktyką medytacji uważności. Autorka w jasny, niejednokrotnie zabawny  sposób opisuje , jak w relacjach  międzyludzkich funkcjonuje umysł. Pomaga jednocześnie zrozumieć, w jaki sposób rozwinął się mechanizm Twojego obecnego związku i jak go  samodzielnie pielęgnować.

logoDzięki dr Lucas dowiesz się jak:

Zmienić nawyki Twojego umysłu kierowane strachem
Rozwinąć w sobie zrównoważoną, zdrową empatię
Budować komunikację miłości
Cieszyć się lepszym , bardziej intymnym seksem
Zrozumieć i zmienić swoje wewnętrzne doświadczenie miłości.

Dzięki najnowszym badaniom naukowym możesz uzdrowić swój związek. Książka łączy odkrycia w neurobiologii i psychologii z uświęconymi tradycją praktykami starożytnej mądrości, aby pomóc nam odnaleźć się wśród wyzwań życia we dwoje. Ukazuje, jak funkcjonuje ludzki umysł w relacjach partnerskich. Wyjaśnia jak rozwinął się mechanizm Twojego obecnego związku oraz podpowiada, jak możesz samodzielnie przeprogramować swoją psychikę dzięki medytacji uważności. Autorka zdradza również sposoby na budowanie komunikacji miłości i cieszenie się lepszym seksem. Zrozumiałym dla wszystkich językiem wyjaśnia, co mają ze sobą wspólnego ciało migdałowate i niepokój oraz płat czołowy i lęk przed zaangażowaniem. Jesteś wspaniałą osobą i zasługujesz na spełniony związek.

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

 

linia


Magia życia WSZYSTKO JEST MOŻLIWE, Sophia Max , Lynn Lauber

Od marzenia do spełnienia
Wszystko jest możliwe!
logoPrzekonał się o tym nieporadny Jewgienij Pietrowicz Woronin, którego marzeniem było zostanie jednym z największych magików  świata. Choć do realizacji celu wiodła długa i kręta droga pełna nieoczekiwanych przeszkód, udało mu  się  osiągnąć wymarzony  szczyt. Obserwując jak Jewgienij potrafi podnieść się z każdego upadku dochodzimy do wniosku, że również możemy pokonać każdą przeszkodę.
Ta prawdziwa historia przedstawiona w „Magii życia” nie tylko wzrusza i podnosi na duchu, ale również ukazuje siłę kryjącą się w każdym z nas. Uświadamiamy sobie jak ważna jest niezłomna wiara w siebie i swoje marzenia.
Chcieć znaczy móc


Jak często powtarzasz, że coś jest niemożliwe? Ale czy bariery istnieją naprawdę, czy też sam je tworzysz? Ta książka ma na celu uzmysłowienie Ci, że nigdy nie jest za późno, by coś w swoim życiu zmienić. Bohaterem publikacji jest człowiek, który marzy o staniu się największym magikiem świata. Niestety jest on jednocześnie bardzo nieporadną osobą. Nie zważa jednak na ograniczenia, lecz sumiennie realizuje swoje marzenie. Weź udział w niezapomnianej wędrówce w poszukiwaniu nadziei i natchnienia. W jej trakcie zrozumiesz, że nie ma rzeczy niemożliwych. Książka udowadnia, jak ważna jest wiara w siebie i swoje marzenia. Nawet, gdy nękają Cię wątpliwości, a otaczają negatywne emocje, możesz stać się tym, kim pragniesz zostać. Chcieć znaczy móc!

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY