Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2013 » Listopad » Duchowe połączenie ze Źródłem

Duchowe połączenie ze Źródłem

Duchowe połączenie ze Źródłem Jeżeli nie jesteś gotowy do zmiany swego życia, nie możesz oczekiwać pomocy – Hipokrates

linia

Świat, w który możemy wejść w rekonektywnym uzdrowieniu dzięki dr Eric Pearl, jest fenomenalnym odkryciem przestrzeni nowych wartości, dotychczas nieznanych dla naszych zmysłów, wyobrażeń i pojęć.

logoTen sposób leczenia to  połączenie z Uniwersum, z naszym prawdziwym JA, wewnętrznym Mistrzem, czego skutkiem jest uzdrowienie, przyspieszenie rozwoju i niezwykła przemiana na wielu poziomach zgodnie z planem naszej Duszy.

Reconnection to ponowne zjednoczenie
, któremu poddajemy się tylko raz w życiu, by stać się jednością z tą wibracją. Człowiek, który zdecydował się na  „połączenie” czuje się cały czas prowadzony, chroniony, w równowadze emocjonalnej i psychicznej niezależnie od sytuacji.
Ten, dotychczas, choć intuicyjnie wyczuwany, ale nie praktykowany sposób uzdrowień wraz z lawinowo postępującą duchowo przemianą, zapoczątkował Dr. Eric Pearl
Porzucił on najbardziej obiecującą działalność chiropraktyki odnoszącą największe sukcesy w Los Angeles w momencie, gdy wraz z innymi osobami zaobserwował cudowne uzdrowienia. Jego pacjenci zaczęli mu opowiadać o fenomenalnych odczuciach cielesnych, doznawanych podczas wykonywanych przez niego zabiegów. Dostrzegali obecność osób trzecich w pokoju, widzieli świetliste istoty, doświadczali błogostanu i wszechogarniającej radości.
Następowały natychmiastowe uzdrowienia, znaczna poprawa w ciężkich przypadkach i długotrwałych schorzeniach. Występowało uzdrowienie z raka, chorób związanych z AIDS, artrozy, chronicznego zmęczenia i wielu, wielu innych.
Od tego czasu zobowiązał się do przekazywania światła i informacji przez proces uzdrawiania rekonektywnego oraz liczne wykłady i seminaria.

Od 7 lat Dr. Eric Pearl kształci osobiście w różnych krajach świata tych, którzy chcą nieść te wibracje i rozprzestrzeniać je dla dobra wszystkich ludzi i Matki Ziemi.
 Dr. Pearl wykształcił już ok 70 tysięcy uzdrowicieli rekonektywnych w 68 krajach.
W 2012 r., po raz pierwszy w Polsce, była możliwość skorzystania z seminarium uzdrawiania rekonektywnego, prowadzonego przez zespół nauczycieli Dr Erica Pearl.

Dr Eric Pearl wystąpił w wielu programach telewizyjnych na całym świecie, był zaproszonym oratorem w Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ), a o jego seminariach pisały różne wydawnictwa, łącznie z New York Times.

W książce "Duchowe połączenie ze Źródłem” będziesz mieć wgląd w głębszą analizę swojego Mistrza, Jego celów w drodze do Twego przebudzenia, oświecenia i uzdrowienia

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

Józef Łącki

linia

Duchowe połączenie ze źródłem. Przekaz Salomona – Dr Erick Pearl, Frederick Ponzlov

Przełom w naszym życiu może mieć miejsce w najmniej oczekiwanym momencie czy miejscu. Przekonał się o tym dr Eric Pearl, którego życie odmieniła jedna sesja z jego pacjentem. Co więcej, seans ten do dnia dzisiejszego odmienił życie dziesiątek tysięcy ludzi na całym świecie. Co takiego wydarzyło się w gabinecie dr. Pearla, że zainteresowali się tym nawet prominentni lekarze, badacze i fizycy kwantowi z całego świata?
Autor międzynarodowego bestselleru „Połączenie ze źródłem” i pionier Uzdrawiania Rekonektywnego zdradza, jakie informacje otrzymał podczas sesji, jaką odbył z Frederickiem Ponzlov. Rozmawiał bowiem wtedy nie ze swoim pacjentem, ale z wielowymiarowym bytem o imieniu Salomon, który przemówił do niego za pośrednictwem ciała Fredericka. To właśnie dzięki temu spotkaniu wielu późniejszych pacjentów dr. Pearla doświadczyło nagłych uzdrowień z chorób takich jak rak, chroniczny ból czy porażenie mózgowe.
Ta książka odmieni Twoje poglądy na uzdrawianie, świadomość i cztero-wymiarową wizję świata. Ujawni Ci również spostrzeżenia, które przed kilku laty zrewolucjonizowały świat medycyny i umożliwiły nam sięgnięcie po energię, której dotychczas sobie nawet nie wyobrażaliśmy. Dzięki wiedzy przekazywanej przez Salomona Ty również możesz przepełnić nią swoje życie, jednocześnie w pełni uzdrawiając zarówno duszę jak i ciało. Dzięki temu możesz sprawić, ze wszelkie cierpienia staną się tylko nieprzyjemnym wspomnieniem.
Uzyskaj połączenie ze zdrowym, lepszym życiem!

http://www.studioastro.pl/

< Wstecz12Dalej >


Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY