Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2012 » Sierpień » Głęboka prawda - ostatnia szansa ludzkości

Głęboka prawda - ostatnia szansa ludzkości

Głęboka prawda - ostatnia szansa ludzkości Ludzkie życie jest tajemnicą do przeżycia a nie problemem do rozwiązania – S. Kierkegaard

linia

„Głęboka prawda” to prawdziwe kompendium uporządkowanej ludzkiej myśli według współcześnie zmodyfikowanego paradygmatu nauki. W ogromnym labiryncie wiedzy, poczynając od najstarszej  udokumentowanej prawdahistorii człowieka, jego cyklicznie zmieniającej się cywilizacji do obecnych zagrożeń, Gregg Braden szuka odpowiedzi na fundamentalne pytanie człowieka. 

Kim jestem? Po co i jak tu się znalazłem? Na pytania dotyczące fundamentów egzystencji, jej celowości i tajemnicy kodu Matrycy życia i jego aktywacji, autor odpowiada tyle zrozumiałym co i ciekawym językiem wielu dziedzin współczesnej nauki.

Odpowiedzi ciekawe, szokujące a nawet zdawać by się mogło nieprawdopodobne są darem wielu trudnych doświadczeń nowych dyscyplin nauki, ale również mostem rzuconym przez zerwane kontinuum czasu między współczesnością a tysiącami lat mrocznej przeszłości. Książka, jak przystało na wagę poruszanych problemów, choć opasła, czytana z zapartym tchem, nie pozwala na odłożenie do następnego dnia.

Trzeba przyznać, że popularyzacja tak trudnych nauk szczegółowych z których Gregg Braden stworzył współczesną filozofię, to milowy krok postępu w podnoszeniu świadomości współczesnego człowieka. Wprowadzając nas w głęboką wiedzę poznawczą, autor odkrywa równocześnie naszą wielkość, podnosi nas do roli równych bogom, ale tym samym wskazuje jak wielka jest nasza odpowiedzialność za prawidłowy użytek ze swojej uprzywilejowanej pozycji we wszechświecie. To nie kto inny jest odpowiedzialny za losy tego świata, światowy pokój i ład serca i rozumu, tylko my sami. Czy potrafimy udźwignąć wielką odpowiedzialność za siebie i za nasz udział w kreowaniu świata?

Uważam, że książka ta, jak inne pozycje tego autora, powinna się znaleźć w bibliotece każdego zaciekawionego światem człowieka a już obowiązkowo w szkolnych i miejskich bibliotekach. Józef Łącki

linia

Głęboka prawda. Ostatnia szansa ludzkościGregg Braden

W obecnym świecie istnieją setki spraw, które nas niepokoją lub wręcz przerażają. Wojny, terroryzm, samobójstwa, ludobójstwo, kara śmierci, ubóstwo, kryzys gospodarczy i wojna nuklearna – to zaledwie część z setek kwestii, które wskazują, że z ludzkością nie dzieje się najlepiej. Autor książki odkrył, że te pozornie nie związane ze sobą problemy są w rzeczywistości ściśle ze sobą połączone! Wszystkie wyrastają z fałszywych założeń przestarzałej nauki.

Przywiodły nas one na skraj katastrofy i utraty wszystkiego, co ceni sobie nasza cywilizacja. Zbliża się moment wyboru pomiędzy dalszą degradacją ludzkości i nieuchronnym unicestwieniem planety, a wejściem na nowy poziom rozwoju człowieka.

Autor ujawnia, jak uniknąć zagrożenia globalną wojną, nadużywania zasobów naturalnych i rosnących niedoborów żywności i wody pitnej oraz bezprecedensowego stopnia eksploatacji światowych oceanów, lasów, rzek i jezior. Podaje również nieznane dotychczas fakty dotyczące historii i ewolucji człowieka. Udowadnia także, że ludzie są z natury „zaprogramowani” na pokojową egzystencję.

Gregg Braden to bestsellerowy autor New York Timesa, który jest uważany za światowego pioniera łączenia nauki z duchowością. Ponad 20 lat temu porzucił intratną posadę w międzynarodowej korporacji by móc poświęcić się poszukiwaniom Boga. W jego niezwykłej podróży towarzyszą mu miliony czytelników na całym świecie. Teraz i Ty możesz do nich dołączyć.

Poznaj najgłębszą z prawd!

wyd. Studio Astropsychologii

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższe karty po preferencyjnej cenie.Komentarze (1)

Głęboka prawda - ostatnia szansa ludzkości - Jaka prawda?

Napisane przez stanluk, 14 August 2012
Co to znaczy szukać Boga. Szuka postaci czy tzw dobra? Postaci nie znajdzie bo takiej nie ma, natomiast dobro znajdzie w sobie jeżeli potrafi odróżnić go od zła.
 

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY