Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2012 » Październik » Eksperyment intencjonalny. Waga Twoich myśli

Eksperyment intencjonalny. Waga Twoich myśli

Eksperyment intencjonalny. Waga Twoich myśli Wizjonerska, niezwykła, pełna erudycji i serca książka, niosąca zmieniające życie przesłanie oraz ukazująca siłę transformacji w tym, jak widzimy siebie, a co za tym idzie, tego jak widzimy świat. Przeczytaj tę książkę. Otworzy Twoje serce i zmieni życie-Lynne Twist

logo

linia

Eksperyment intencjonalny. Waga Twoich myśli

Lynne McTaggart jest nagradzaną autorką sześciu książek, w tym światowych bestsellerów między innymi „Eksperyment intencjonalny. Waga Twoich myśli”, przetłumaczonych na 30 języków i uznawanych za biblię Ruchu Świadomości. Wydaje również jeden z najwyżej cenionych światowych newsletterów i czasopism dotyczących zdrowia, jak też prowadzi cieszące się ogromną popularnością warsztaty w wielu krajach świata, między innymi w Polsce i telekonferencje w obszarze zdrowia i duchowości.

Pani Lynn Mc Taggart  jako animatorka  Ruchu Świadomości poszukuje odpowiedzi  na fundamentalne pytania  dotyczące  potencjału ludzkiej myśli, jej siły  sprawczej, roli świadomości intencjonalnej w zachodzących procesach różnych form życia dotychczas słabo wyjaśnionych na gruncie nauki.
Cząstkowe odpowiedzi zdobywa od największych współczesnych naukowych autorytetów w długich dyskusjach i dogłębnych studiach, by później połączyć je w całość własnych hipotez i dogłębnych przemyśleń w ciągłej konsultacji ze światowym establishmentem nauki.
Możemy więc być spokojni o merytoryczną poprawność, choć tematyka jej prac daleko wykracza poza tradycyjne, redukcjonistyczne widzenie świata.

Nie często w tego typu książkach spotyka się tak ogromną ilość wiedzy podanej w ciekawej  i przystępnej formie, wiedzy, która rozbudza w nas ciekawość poznania, wpierw samego siebie, rozwoju własnej  świadomości i zachęty do autorskich eksperymentów we współpracy z autorką poprzez jej strony internetowe.
http://www.lynnemctaggart.com/     http://theintentionexperiment.com/about_lynne

Dając wiarę zapewnieniom, że każda nasza pozytywna i intencjonalna myśl generuje namacalną energię, której użycie może zdecydowanie wpłynąć na zmianę naszego życia, eksperymentujmy zgodnie z zawartymi przemyśleniami Mc Taggart, by zmieniać nudny i gnuśny świat dewaluujących się na naszych oczach dotychczasowych wartości.

Józef Łącki

Eksperyment intencjonalny. Waga Twoich myśli – Lynne McTaggart

Coraz częściej napotykamy na publikacje opisujące wpływ umysłu na materię. Wielu naukowców pracuje nad czymś, co wydawać by się mogło absurdalne – pragną zważyć myśl! Wyniki badań wskazują, że nie jest to bynajmniej nierealne marzenie, a każda myśl ma swoją wagę! Skoro wytwór naszego umysłu jest czymś w pełni mierzalnym, to logicznym wydaje się być kolejny wniosek – że ludzki mózg może dosłownie wpływać na świat materialny.
   
Korzystając z badań opartych na najnowszych zdobyczach nauki w takich placówkach jak Princeton, MIT, Stanford oraz wielu innych prestiżowych uczelniach i laboratoriach, książka ujawnia niezwykłą prawdę. Okazało się, że cały wszechświat powiązany jest ogromną ilością pól energetycznych. To dzięki nim masz wpływ na wszystko, co Cię otacza. Myśl generuje własną namacalną energię, której możesz użyć, by ulepszyć swoje życie, a gdy połączysz swoje wysiłki z grupą osób, możecie wspólnie zmienić świat.
   
W swojej pionierskiej publikacji Lynne McTaggart, bestsellerowa autorka znana na całym świecie, zabierze Cię w pasjonującą podróż ku najdalszym zakątkom świadomości  i pozwoli wziąć udział w wyjątkowym eksperymencie o globalnym zasięgu. Autorka opowiada o ekscytującym rozwoju nauki korzystania z ludzkiej intencji, jednocześnie opisując barwne postacie naukowców i pionierów tej sztuki. Oferuje jednocześnie praktyczny program, dzięki któremu możesz nawiązać kontakt z własnymi myślami oraz podnieść poziom aktywności własnej intencji, a także zacząć dokonywać prawdziwych przełomów w swojej codzienności.
  
Użyj myśli - zmień życie i świat!

Wydawnictwo
Studio Astropsychologii

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

Astrocalendarium 2013 – Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz

logoIle możesz zrobić w ciągu jednej godziny? A w ciągu dnia? Teraz pomyśl, jak wiele rzeczy możesz zrobić w ciągu całego roku. Jeśli pragniesz, by wszystkie dni 2013 roku były pasmem niekończących się sukcesów, możesz to sobie zagwarantować już dzisiaj. Wszystko za sprawą unikalnego kalendarium astrologicznego o siedemnastoletniej tradycji!
   
Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz oddaje w Twoje ręce Astrocalendarium 2013. Jest to unikalny przewodnik astrologiczny, który dzień po dniu analizuje układy planet, słońca i księżyca. Umożliwia on tym samym dostosowanie codziennego rytmu życia do oddziaływania ciał niebieskich na Twoją osobę. Tylko od Ciebie zależy, czy będziesz ustawiał się pod prąd czy też skorzystasz ze sprzyjających warunków i osiągniesz sukces w każdej sferze życia.
   
Merytoryczną jakość publikacji gwarantuje osoba jej autorki. Jest ona uznanym i cenionym, także poza granicami naszego kraju, astrologiem, doktorem nauk przyrodniczych i antropologii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Akademii Medycznej w Krakowie. Ma na swoim koncie liczne bestsellerowe pozycje opisujące różnorodne aspekty horoskopu i koncentrujące się na ich praktycznym wykorzystaniu. Dużym uznaniem czytelników cieszą się jej Astrocalendaria, z których porad skorzystało już kilkadziesiąt tysięcy osób. Teraz i Ty możesz do nich dołączyć.
   
Przygotuj się na życiowy przełom.

Wydawnictwo
Studio Astropsychologii

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

 Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY