Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2012 » Maj » Jak z bankruta $tać się milion€r€m

Jak z bankruta $tać się milion€r€m

Jak z bankruta $tać się milion€r€m Sukces to wielkie marzenia, ciężka, konsekwentna praca i odrobina talentu

Jak z bankruta $tać się milion€r€m – Wojciech Chielewski

linia

milZewsząd docierają do nas informacje o wzmagającym się kryzysie. Jesteśmy straszeni zbliżającym się końcem kapitalistycznego świata, do którego tak już się przyzwyczailiśmy. Rosnące ceny w sklepach przy jednoczesnym braku dodatkowych dochodów sprawiają, że nasz domowy budżet zaczyna się powoli kurczyć. Nie mamy się jednak czego obawiać ponieważ, jak przekonuje dr Wojciech Chmielewski, kryzys jest równie naturalny jak przypływy i odpływy morza i musimy go zaakceptować jak każdą inną siłę działającą w naturze.

Autor w przeszłości sięgnął finansowego dna. To doświadczenie nie pogrążyło go w rozpaczy, lecz dało impuls do dokonania zmian w swoim życiu. Dziś jest znakomicie prosperującym przedsiębiorcą, z którego porad korzystają największe rekiny finansjery. Od teraz każdy z nas może skorzystać z wypróbowanych przez niego metod gwarantujących skuteczną reanimację domowego budżetu.

Do znaczącej poprawy stanu finansów wystarczy odkładanie zaledwie 5 złotych dziennie! Systematyczne oszczędzanie będzie zaledwie jednym z szeregu zdrowych nawyków, jakie w sobie wyrobisz dzięki tej publikacji. Dodatkowo pomoże Ci ona zmienić  Twój sposób myślenia o zadłużeniu. Nieszablonowe podejście do tematu zadłużenia pozwala uświadomić sobie wpływ emocji na proces spłaty długów. Wielkie znaczenie będzie miało również zbudowanie w sobie świadomości dobrobytu.

Ta książka nie gwarantuje, że zostaniesz milionerem. Ona daje Ci ku temu narzędzia.

Fascynacja ekonomią to rzadkie zjawisko, a jeśli już, to często wizja wielkiej fortuny przysłania świat wartości, uczuć, intelektu i ducha. Tymczasem dr Wojciech Chmielowski pokazuje nam, że można być wielkim erudytą, człowiekiem bardzo wrażliwym, uczynnym i przepojonym duchem braterstwa i miłości a równocześnie robić wielkie fortuny realizując pełnię własnego człowieczeństwa. Sam dochodząc do fortuny i równocześnie szerokiej wiedzy i mimo młodego wieku mądrości życia, szczerze oddaje swoje przemyślenia Czytelnikowi, pragnąc oszczędzić mu przykrych potknięć, których sam na początku drogi doświadczył.

Umysł osoby zarabiającej duże pieniądze, przestrzega Autor,  nie może być zanurzony w pieniądzach, lecz w pomysłach na siebie, konstruowaniu produktu lub wypracowaniu na jak najwyższym poziomie swoich zdolności. Równocześnie bogactwo wszechświata w swojej różnorodności zobowiązuje do osiągnięcia sukcesu, wzmacniania świadomości dobrobytu. Kiedy masz świadomość dobrobytu, posiadasz moc sprawczą w zakresie kreowania rzeczywistości.

Lektura tej książki inspiruje do działania w wielu płaszczyznach, gdyż wyczuwa się w niej duże bogactwo przemyśleń, przekonywujących do powodzenia w działaniu.

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY