Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2012 » Kwiecień » Nieśmiertelność duszy. Podróże między wcieleniami.

Nieśmiertelność duszy. Podróże między wcieleniami.

Nieśmiertelność duszy. Podróże między wcieleniami. Istnieją rzeczy ukryte przed Twoimi oczami, które są ważne, ale istnieją też światy, które możemy poznawać w sposób, w jaki nikt ich dotąd nie poznawał.

Tak wielu ludzi sądzi swoimi logicznymi umysłami, że wiedzą wszystko. Ale ta wiedza poddana analizie traci sens. Ci, którzy podchodzą do świata logicznie, nigdy nie uzyskają odpowiedzi. Zamiast tego należy pozwolić odpowiedziom płynąć przez Ciebie i czekać na moment eureki.

linia

Nieśmiertelność duszy. Podróże między wcieleniami – Lisa Williams

duszaKiedy książkę pisze osoba o zdolnościach parapsychologicznych możemy zastanawiać się, co wyjątkowego chce nam ona przekazać. Jednak, gdy zadajemy sobie pytania: co czeka nas po drugiej stronie, czy mamy bać się śmierci, co dzieje się z naszymi duszami – nie ma większego autorytetu, który może rozwiać wątpliwości w tej kwestii niż jasnowidzące medium. Autorka tej publikacji, Lisa Williams, posiada niezwykłą umiejętność komunikowania się z tymi, którzy są po tamtej stronie. Ten dar, pozwala jej zrozumieć sens życia i pomagać wielu ludziom na całym świecie.

Książka ta jest wyjątkowa, ponieważ potwierdza nie tylko istnienie świata ducha, ale dokładnie przedstawia drogę duszy przez kolejne wcielenia. Ta podróż trwa nieprzerwanie, a my – w obecnej postaci – zdajemy się być jedynie „wykonawcami” pewnych z góry ustalonych zadań. To dusza zawiera kolejne kontrakty na życie, w których dostajemy lekcje, jakie zgodziliśmy się nauczyć na Ziemi.

Jeżeli losy naszego obecnego wcielenia są określone przed urodzeniem, to jak to się ma do wolnej woli w podejmowaniu decyzji? Czy plan ustalony wcześniej całkowicie determinuje nasze działania? Mnóstwo pytań, na które, i całe szczęście, teraz możesz znaleźć odpowiedź. Z ziemskiej perspektywy nie wszystko wydaje się jasne, dlatego dzięki tej książce wiedzę o wędrówce duszy masz w zasięgu ręki.

linia

Niewątpliwie Lisa Willams, ze swoim darem kontaktów ze światem Duchów, jasnowidzeniem i doskonałą intuicją oraz cudownym darem natychmiastowego kontaktu z każdym spotkanym człowiekiem zadziwia, imponuje i szokuje. Jest inna od wszystkich i pierwszy kontakt z nią kwalifikuje ją do rodziny dzieci słońca, dzieci indygo.

W książce „Nieśmiertelność duszy”,  Lisa uskarża się na swoje życie, które mimo wielkich darów nie jest tak świetlane, jak mogło by się wydawać, gdyż inność zawsze budzi podejrzenie, może zazdrość a czasami nawet gniew.  Na szczęście z pomocą przychodzą prawdziwi Świetlani Przyjaciele, którzy stanowią źródło miłości i mocy nie tylko dla Lisy, ale również dla tych wszystkich, którzy oczekują wsparcia, kontaktu czy pojednania z osobami po tamtej stronie Bramy Życia, szczególnie z tymi co mają jeszcze nie rozliczone rachunki, przerwane zadania czy skrywane za życia urazy.
Informacje jakie otrzymuje Lisa od  zaprzyjaźnionych dusz  niosą bardzo optymistyczne przesłania. Dają odwagę, optymizm i chęć do dalszego rozwoju na każdej płaszczyźnie życia.

Śmierć to powrót do Domu, ale nie koniec naszej wędrówki  czy zasłużony wieczny odpoczynek, bo kres peregrynacji jest odległy,  zależny od zebranych doświadczeń na drodze licznych inkarnacji w towarzystwie mniej lub bardziej znanych nam współtowarzyszy wędrówek.

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY