Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2011 » Wrzesień » Razem z Tobą przez 366 dni 2012 roku

Razem z Tobą przez 366 dni 2012 roku

Razem z Tobą przez 366 dni 2012  roku Żaden czas nie intrygował ludzkości tak mocno, jak zbliżające się 366 dni roku 2012. Jedni wieszczą nam koniec świata, inni wielki przełom. Kto ma rację? odpowiedzi udzieli autorka licznych bestsellerów, wybitny astrolog, doktor nauk przyrodniczych i antropologii - Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz.

linia

Całe nasze życie podporządkowane jest prawom Kosmosu. Ruch potężnych gwiazdozbiorów, wypełnionych milionami słońc i planet to potężny wir pól magnetycznych zmieniających się periodycznie swym natężeniem w dziesiątkach cykli wpisanych w Matrycę Świętej Geometrii.
rok2012Tysiące lat wnikliwej obserwacji, tego co zdarza się Wewnątrz i Zewnątrz człowieka w rytmie galaktycznego tańca, przyniosło pokaźny dorobek wiedzy zwanej astrologią. Nauka tajemna, skryta przed profanami, dostępna dla wtajemniczonych, ściśle wyselekcjonowanych intelektualnie mędrców, przewodziła człowiekowi przez tysiące lat. Jak każdy dogmat z czasem, traciła swój  blask, minimalizowała swe znaczenie wraz z cywilizacyjnym upadkiem depozytu starożytnej wiedzy.

Współczesny człowiek wyposażony w doskonałe narzędzia badawcze ponownie sięga do tych mądrości odtwarzając je na planie nauk szczegółowych i ocalonych przekazów  z przeszłości.
Wprawdzie astrologia nie wyrokuje o przyszłości to jednak może nam pokazać nasze możliwości, energię jaką dysponujemy lub ostrzec nas o czyhających zagrożeniach. Pomagając ludziom, astrolodzy posiłkują się horoskopami. Wierzą, że każda planeta (np. Mars, Wenus, Merkury itd.), podobnie jak każdy znak z zodiaku, posiada swój specyficzny rodzaj energii. Kiedy planeta znajdzie się w danym znaku dochodzi do łączenia się owych energii. Astrologia nie jest jedynie wiedzą o nas samych, ale także o całych społecznościach. Astrolodzy od dawna uważnie przyglądają się  koniunkcjom niektórych planet (jest to położenie dwóch ciał w przestrzeni, w której zajmują to samo miejsce na ekliptyce), aby zaobserwować ich wpływ na światowe wydarzenia.

Nie jest bowiem dziełem przypadku, że nagle w ciągu trwania jakiegoś roku daje się odczuć wzrost odkryć naukowych w różnych krajach (za co odpowiedzialne jest położenie Jowisza i Urana względem Słońca). Występująca co 12 lat koniunkcja Jowisza i Plutona jest zarzewiem konfliktów wojennych, a Jowisza i Neptuna ( co 13 lat) wywołuje rozruchy na tle religijnym. Uświadomienie sobie tych zależności może pomóc politykom zwrócić szczególną uwagę na losy własnego kraju i całego świata. My zaś sami możemy zrozumieć na pozór niewytłumaczalne zjawiska i wydarzenia. Pytanie tylko czy będziemy chcieli tego tarcza słuchać i korzystać z ostrzeżeń?
Zainteresowanych swoim potencjałem oraz możliwościami korzystania z własnego podświadomego depozytu  ukrytych talentów, ale również ostrzeżeń o swoich słabościach, odsyłam do Astro Calendarium 2012 Krystyny Konaszewskiej-Rymarkiewicz.

 Pani dr Konaszewska-Rymarkiewicz to wybitny astrolog, doktor nauk przyrodniczych i antropologii, autorka rewelacyjnego cyklu podręczników do nauki astrologii. Z założenia książki te miały jedynie przybliżyć polskiemu czytelnikowi tą starodawną i niezwykłą zarazem dziedzinę nauki, to stały się jedynym na polskim rynku księgarskim prawdziwie przystępnym podręcznikiem dla każdego, kto chciałby na własną rękę zgłębiać jej tajniki. (JŁ)

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY