Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2011 » Wrzesień » Oczyszczanie Świadomości - jak żyć w zgodzie z samym sobą

Oczyszczanie Świadomości - jak żyć w zgodzie z samym sobą

Oczyszczanie Świadomości - jak żyć w zgodzie z samym sobą Zanim zaczniemy zmieniać nasze małe światy, rodziny, przyjaciół,zmieńmy samych siebie!

linia

"Boże, użycz mi pogody ducha,
abym godził się z tym,
czego nie mogę zmienić,
odwagi,
abym zmieniał to, co mogę zmienić,
i mądrości,
abym odróżniał jedno od drugiego."


oczyszczaniePowyższa modlitwa wymawiana w beznadziejnych  sytuacjach przez wielu alkoholików i narkomanów, stanowiła również błagalną prośbę dla Debbie Ford, kiedy 26 lat temu jej życie legło w gruzach narkotycznego upodlenia, pogrzebania resztek wstydu i ludzkiej godności.
W swojej beznadziei  i bezsilności, nie zważając na maniery czy niestosowność miejsca, pada na kolana w publicznej ubikacji, rozpaczliwie wielokrotnie wyrzuca z siebie w konwulsjach bólu  całą sobą, ciałem i umysłem,  błagalnie, niczym mantrę,  słowo po słowie, Modlitwę o pogodę ducha.

Przychodzi ogromna ulga, nadzieja a następnie entuzjazm totalnej przemiany co w źródle tego słowa entheos czyli natchniony przez Boga pozostaje przez nią odczytane jako Boska interwencja. Doznając tak niebiańskiej ulgi Debbie Ford kurczowo trzyma się duchowej drogi do dalszego życia, naprawienia ogromnych szkód spustoszenia swojego ciała i ducha i zerwanych relacji międzyludzkich. Mozolnie buduje drogę do swojej podświadomości, lecząc kompleksy bardziej niszczące ją niż bolesne przypadłości fizyczne.

Dzień po dniu pełna wiary i entuzjazmu nie tylko bryluje we własnym błogostanie, ale inspiruje potężną energią płynącą z jej ducha. Dzisiaj znana jako  najwybitniejszy psycholog i specjalista od ludzkiej duszy, założycielka Instytutu Forda oraz bestsellerowa autorka New York Timesa woła do poranionych, nie mających Światła na swej drodze. Niemal z aptekarską dokładnością konstruuje recepty na powszechnie nieznane jeszcze Dary:
Dar Pragnienia
Dar Samoświadomości
Dar Wyzwolenia
Dar Przebaczenia
Dar Czci
Dar Uległości
Dar Uznania Samego Siebie

Po tych Darach Debbie Ford obiecuje Światło Zrozumienia, Światło Woli Bożej, Światło Poświęcenia, Światło Przejścia, Światło Przeznaczenia, Światło Współczucia i wreszcie Światło Możliwości.
Czytając OCZYSZCZENIE ŚWIADOMOŚCI  czyli Jak żyć w zgodzie z samym sobą,  znajdziemy szczegółowy opis procesu, który uwolni nas od cierpień i urazów, tak destrukcyjnie wpływających na nasz obraz świata. Od tej chwili możemy być wstanie uczciwie ocenić swoją przeszłość, z dystansem spojrzeć na teraźniejszość oraz zaplanować lepszą przyszłość.

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY