Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2011 » Sierpień » Witamina to życie - Zbigniew Wiśniewski

Witamina to życie - Zbigniew Wiśniewski

Witamina to życie - Zbigniew Wiśniewski Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby.

linia

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć poniższe książki po preferencyjnych cenach.

witaminaWitamina to życie. Kontrowersje z pogranicza medycyny. – Zbigniew Wiśniewski

Czy wiesz, że większość środków kupowanych w aptece możesz śmiało zastąpić tym, co znajduje się... na Twoim talerzu? .Odkryj szokującą prawdę, która zelektryzuje już wkrótce całe środowisko medyczne.

Oto zbiór najnowszych faktów z pogranicza historii, medycyny i dietetyki. Znajdziesz w nim pojęcie radiowitalności, która tak naprawdę warunkuje stan Twojego zdrowia. Rodzisz się z określonym poziomem promieniowania, a poprzez nieodpowiednie odżywianie obniżasz go. Gdy spadnie on poniżej określonego poziomu – chorujesz. Gdy spadnie jeszcze niżej – umierasz. Nie musi się jednak tak stać. Wystarczy, że zmodyfikujesz swoje zwyczaje żywieniowe i zaczniesz zastępować produkty, które oddziałują na Ciebie negatywnie tymi, które są w stanie Cię uzdrowić.

Autor w oparciu o wyniki najnowszych badań medycznych, które udowodniły prawdziwość wielu mądrości ludowych, przeanalizował działanie witamin i innych związków odżywczych zawartych w naszym pożywieniu. I doszedł do zaskakujących wniosków – wiele informacji o odżywianiu się, w które kazano Ci wierzyć jest wyssane z palca. Załóżmy, że wierzysz w negatywny wpływ jajek na poziom Twojego cholesterolu. Czy to jednak na pewno jest prawda, czy też może ktoś chce, abyś tak myślał?

Pozwól witaminom zaopiekować się stanem Twojego organizmu. Są one zawarte w niemal każdym posiłku i i tylko poprzez ich świadomą selekcję będziesz mógł w pełni wykorzystać tkwiący w tych związkach potencjał. Skoro większość nękających nas chorób ma podłoże w naszym jadłospisie, poprzez pożywienie możemy je też wyeliminować. Skoncentruj się na zdrowiu, zamiast na chorobach.Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY