Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2011 » Sierpień » Rozwód początkiem życia. Duchowe korzyści z rozstania

Rozwód początkiem życia. Duchowe korzyści z rozstania

Rozwód początkiem życia. Duchowe korzyści z rozstania Zwracamy się o pomoc do Boga, kiedy nasze fundamenty się trzęsą, tylko po to,aby się nauczyć, że Bóg nimi trzęsie. Charles C. West

 linia

Rozwód początkiem życia. Duchowe korzyści z rozstania – Debbie Ford

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć poniższe książki po preferencyjnych cenach.

obrazTrudno przejść obojętnie obok pierwszej wydanej w Polsce książki Debbie Ford. Autorka międzynarodowych bestsellerów jest stawiana w jednym szeregu z takimi autorytetami z dziedziny przewodnictwa duchowego, jak Deepak Chopra czy Marianne Williamson. Ta książka ma tym większą wartość, że Debbie sama przeżyła w przeszłości rozwód. Stał on się płomieniem, który ukształtował duchowy diament, jakim stała się dla współczesnego świata.
   
Od dziś także polscy czytelnicy mogą poznać siedem duchowych praw rozwodu. Uświadomią one każdemu, jak trudne rozstania mogą odmienić życie człowieka na lepsze. Często te ciężkie chwile były nam po prostu pisane i należy je traktować jako błogosławieństwo. Dwanaście rozdziałów tej książki krok po kroku przeprowadzi nas przez kurs duchowego uzdrawiania. Każdy z nich będzie stopniowo zdejmował ciężar negatywnych emocji, a w jego miejsce pozostawiał poczucie spełnienia i miłości – zarówno wobec siebie, jak i wszystkich wokół. Na końcu każdego z rozdziałów znajdziemy ćwiczenia, dzięki którym na przestrzeni kilku dni wprowadzimy siebie na wyższy poziom duchowego rozwoju.
   
Gdy już dojdzie do rozwodu, tylko od nas będzie zależało, co z tego doświadczenia wyniesiemy dla siebie. Możemy równie dobrze pogrążać się w czarnej rozpaczy, jak i pozwolić sobie na ukojenie serca i wykorzystanie tego doświadczenia do stworzenia zupełnie nowego, lepszego życia. Wybór należy do Ciebie!

Kto pomoże Ci pomóc w przetrwaniu rozwodu lepiej niż osoba, która sama go przeżyła? Ona również zadawała sobie pytania: jak można od nowa  poukładać sobie swoje życie i kiedy znów zacznie się cieszyć każdym kolejnym danym jej dniem. W przeciwieństwie do większości osób, Autorka nie załamała się. Przemieniła bolesne dświadczenie w największe błogosławieństwo, jakie mogło się jej przytrafić.  Została współpracownikiem Deepaka Chopry i jednym z najważniejszych doradców duchowych dzisiejszego świata.

 Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY