Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2011 » Sierpień » Proś a będzie Ci dane – Esther i Jerry Hicks

Proś a będzie Ci dane – Esther i Jerry Hicks

Proś a będzie Ci dane – Esther i Jerry Hicks „Istnieje w Twoim sercu magnes, który przyciągnie prawdziwych przyjaciół. Jest nim bezinteresowność, myślenie najpierw o innych… Kiedy nauczysz się żyć dla innych, oni będą żyli dla Ciebie.” – Paramahansa Yogananda

linia

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć poniższe książki po preferencyjnych cenach.

To książka dla osób chcących od życia coś więcej, dla osób świadomie podążających ściężką wewnętrznego rozwoju. Książka z którą powinieneś rosnąć wraz z rosnącym Twoim dobrobytem.
Możemy ją przeczytać od deski do deski ale możemy też ją potraktować jak doradcę - otwierając na dowolnej stronie w określonych monmentach naszego życia, otrzymujemy właściwą radę od istoty wyższej - Abrahama.

Kiedy zrozumiesz Prawo Przyciągania już nigdy nie zadziwi Cię to, czego doświadczyłeś w swoim życiu.

Zatem proś o wszystko, czego potrzebujesz. Proś świadomie i z radością
Proś a będzie Ci dane..

prosEsther i Jerry Hicks – amerykańscy odkrywcy Prawa Przyciągania od 20 lat przekazują jego sekrety nie tylko Ameryce ale i całemu światu. Dzięki nim miliony osób na całym świecie zrozumiało jak proste prawa rządzą osiąganiem pragnień i realizacją marzeń. Dziś książka ukazuje się po raz pierwszy w Polsce nakładem wydawnictwa Studio Astropsychologii.
Ich „odkrycie” jest przekazem channelingowym od Abrahama – duchowego podmiotu, który za pośrednictwem małżeństwa Hicks przekazał tę wiedzę całej ludzkości i każdemu z nas.
Państwo Hicks prowadzą otwarte warsztaty w blisko 60 miastach rocznie, wydali dotychczas ponad 700 książek, kaset z nagraniami, płyt CD oraz płyt DVD autorstwa Abraham-Hicks. Ich siłą życiową inspirującą do dalszej pracy jest satysfakcja i wsparcie od czytelników, którzy zrozumieli jak proste zasady rządzą realizacją pragnień. Są również inspiracją dla innych, którzy włączają się w nurt popularyzacji ich Prawa przyciągania – w Polsce m.in. publikacja Byrne Rhonda „Sekret”.

Polacy otrzymują teraz źródło wiedzy, dzięki której miliony osób na całym świecie osiągnęło spełnienie swoich marzeń i pragnień.

Nie jest to książka z gotową receptą – jest to książką dla osób świadomie podążających ścieżką wewnętrznego rozwoju. Jest kluczem do realizacji wszystkich naszych pragnień. Książka, z którą powinniśmy rosnąć wraz z rosnącym, naszym dobrobytem.
Możemy ją przeczytać od deski do deski ale możemy też ją traktować jak doradcę w określonych momentach naszego życia - otwierając na dowolnej stronie otrzymujemy właściwą radę od istoty wyższej - Abrahama.

Kiedy zrozumiesz Prawo Przyciągania już nigdy nie zadziwi Cię to, czego doświadczasz w swoim życiu.
Zatem proś o wszystko, czego potrzebujesz.
Proś świadomie i z radością.
Proś a będzie Ci dane...Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY