Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2011 » Sierpień » Leczenie Ponadczasową Mądrością

Leczenie Ponadczasową Mądrością

Leczenie Ponadczasową Mądrością Źródłem każdej choroby są silne, długotrwałe, niszczące emocje. Dlatego wyleczyć chorą duszę oznacza wyleczyć ciało. Gilbert Renaud, zwany cudotwórcą z Vancouver, tę prawdę stosuje z powodzeniem w pracy z pacjentami.

linia

Jak pokonałam raka. Sprawdzone terapie dla ciała i umysłu – Monika Godlewska


Jak emocje mnie niszczyły

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć poniższe książki po preferencyjnych cenach.

MonikaPrzeszłam wszystkie możliwe terapie: hipnozę, rebirthing i integrację oddechem, radykalne wybaczanie, masaż shiatsu, reiki, odłączanie od negatywnej energii przodków, oczyszczanie energetyczne, psychoterapię i ustawienia systemowe.
Ale najbardziej pomogła mi świadomość, że muszę całkowicie zmienić swoje życie i robić to czego potrzebuje moja dusza. Dopiero dzięki uwolnieniu się od destrukcyjnych emocji poczułam się oczyszczona. Moją dewizą życiową jest zdanie, że „co nas nie zabije, to nas wzmocni”. Wierzę, że jesteśmy doświadczani dokładnie takimi cierpieniami, jakie jesteśmy w stanie unieść. A każda trudna sytuacja ma nas czegoś nauczyć. Musimy tylko wyciągnąć z niej lekcję i dokonać zmian.
Z pewnością jest wiele przyczyn powstawania nowotworów. W moim przypadku było to pielęgnowanie poczucia krzywdy i brak umiejętności wybaczania. Wiele wyjaśniły mi ustawienia systemowe, w trakcie których okazało się, że podświadomie dążyłam do śmierci. Było to związane z losem członków mojej rodziny. Dużo zmieniło się w moim nastawieniu do życia i relacjach z ludźmi. Nie daję się wykorzystywać. Staram się stawiać granice, aby nie naruszano mojej prywatności. Nauczyłam się mówić „nie”. Mam znacznie więcej energii i optymizmu. Kiedy opowiadam ludziom o raku, nie mogą uwierzyć, że mówię o tym tak spokojnie. Ale niezależnie od tego, co sama robię dla swojego zdrowia, jestem w stałym kontakcie z onkologiem i regularnie poddaję się badaniom tomograficznym w Instytucie Onkologii.

Monika Godlewska

rakMonika Godlewska kilka lat temu usłyszała diagnozę, która dla wielu osób jest równoznaczna z wyrokiem śmierci. Rak. Nowotwór. Choroba, która corocznie zbiera na całym świecie swoje obfite żniwo. Monika dokonała wtedy najważniejszego wyboru – zdecydowała się na życie i walkę z przerażającym przeciwnikiem.
    Zamiast ograniczać się do konwencjonalnych metod leczenia, szukała na własną rękę sposobów podniesienia swojego stanu zdrowia. Na początek zdiagnozowała u siebie duchowe i fizyczne przyczyny powstania nowotworu. Pozwoliło jej to zacząć pracę nad sobą. Zastosowała do tego uzdrawianie energetyczne, jogę, ustawienia Berta Hellingera, masaż Shiatsu i elementy wschodnich filozofii. Autorka korzystała z całego wachlarza bardziej i mniej znanych metod walki z chorobami – od diety makrobiotycznej po lecznicze głodówki, od medytacji, afirmacji i modlitw po ćwiczenia odprężająco-relaksujące i zatrzymujące energię w organizmie oraz muzykoterapię.
    Kompleksowe terapie zregenerowały jej ciało i zniszczyły śmiertelnego przeciwnika. Pozwoliły także Autorce spojrzeć na swoje życie z szerszej perspektywy i uświadomiły, że choroba może być największą łaską, jaka może nas czasem spotkać. Dziś Monika Godlewska chce się podzielić swoim bogatym doświadczeniem. W tym celu przygotowała kompleksowe opracowanie metod, które w jej przypadku przyniosły znakomity efekt. A skoro uzdrowiły ją – pomogą i Tobie.

linia

Medytuj, a będzie Ci dane. Podręcznik i audiobook do realizacji marzeń – Esther i Jerry Hicks

W słowach, które słyszysz, zawiera się moc; a z czasem twój opór osłabnie, i zaczniesz się otwierać. Gdy miejsce oporu zajmie przyzwolenie- tak jak wątpliwości zastępuje wiara – twoja obfitość stanie się zauważalna.

medytujEsther i Jerry'ego  Hicks nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Ci amerykańscy odkrywcy  Prawa Przyciągania zyskali już ogromną popularność w kilkunastu krajach, w tym w Polsce. Ich najnowsza publikacja pokazuje, że spełnianie marzeń dzięki najpotężniejszemu prawu we wszechświecie może być jeszcze łatwiejsze, niż się dotychczas wydawało.
   
W książce „Medytuj, a będzie Ci dane” Państwo Hicks odchodzą od opisywania Prawa Przyciągania, poświęcając się tylko i wyłącznie praktycznemu wykorzystaniu go i dostrajaniu do realizacji pragnień za pomocą medytacji. Dzięki temu wystarczy tylko kwadrans dziennie, by gruntownie odmienić swoje życie. Zwięzłość poszczególnych rozdziałów powoduje, że możesz skorzystać z tej książki w każdej wolnej chwili. Poręczny format powoduje z kolei, że będziesz mieć ją zawsze pod ręką. W autobusie, na spotkaniu, czy też podczas krótkiej przerwy w pracy – wszędzie tam możesz spełniać swoje marzenia!
    Autorzy wyjaśniają, jak z pomocą medytacji możesz wniknąć w Wir, który jest Twoją Rzeczywistością Wibracyjną gwarantującą spełnianie marzeń. Dostroisz do niego nie tylko swój umysł, lecz także zsynchronizujesz oddech. medytujDołączona do książki płyta CD pozwala wprowadzać się w stan sprzyjający przyciąganiu dobrobytu także w chwilach relaksu.
    Już dziś możesz dowiedzieć się, jak medytując osiągnąć dobrostan w kwestiach finansowych, zdrowotnych, uczuciowych i samospełnienia. Jak przekonują Autorzy, stan pełnego szczęścia jest bowiem naturalnym stanem każdego człowieka. On się po prostu Tobie należy!

zatrzymujące energię w organizmie oraz muzykoterapię.
    Kompleksowe terapie zregenerowały jej ciało i zniszczyły śmiertelnego przeciwnika. Pozwoliły także Autorce spojrzeć na swoje życie z szerszej perspektywy i uświadomiły, że choroba może być największą łaską, jaka może nas czasem spotkać. Dziś Monika Godlewska chce się podzielić swoim bogatym doświadczeniem. W tym celu przygotowała kompleksowe opracowanie metod, które w jej przypadku przyniosły znakomity efekt. A skoro uzdrowiły ją – pomogą i Tobie.

linia

Uzdrowienie z Sai Babą. Leczenie ponadczasową mądrością – Tadeusz Piotr Szewczyk

"Cokolwiek by się działo, nigdy nie rezygnuj z Duchowości!" Sathya Sai Baba

SaiW święta wielkanocne 2011 roku świat obiegła wieść o odejściu jednego z największych przywódców duchowych współczesnego świata – Sai Baby. Ten wielki myśliciel fizycznie nas opuścił, lecz miliony osób wciąż pamiętają jego ponadczasowe nauki. Tadeusz Piotr Szewczyk, człowiek który osobiście poznał mistrza, postanowił przełożyć ten nie tracący aktualności przekaz wschodu by mógł on dotrzeć do ludzi Zachodu.
    Dzięki niemu dowiadujemy się, że zanim przystąpimy do procesu uzdrawiania, powinniśmy zrozumieć sens chorób, które nas dotknęły. Może się bowiem okazać, że w niektórych sytuacjach wcale nie potrzebujemy zdrowia, a ból i Sai Bcierpienie nas tylko uszlachetniają.
    Gdy chcemy rozpocząć uzdrawianie, niejednokrotnie wystarczy, byśmy odrzucili krytycyzm i przyjęli postawę pełną pokory.

Tak właśnie postąpił Sai Baba, jak i wielu potężnych lekarzy duszy i ciała. Poznamy także znaczenie, jakie w procesie pokonywania chorób odgrywa podbudowanie poczucia własnej wartości i pewności siebie. Niejednokrotnie nasz leczniczy potencjał jest wyhamowywany przez przykre wspomnienia i zakorzenione w nas przekonania. Nie bez znaczenia są też negatywne związki, w których potrafimy tkwić całymi latami oraz niechęć do wzięcia odpowiedzialności za swoje czyny. A wszystko to ułatwi nam oparcia, jakie znajdziemy w naszych bliskich oraz... Aniołach.

Prawdziwa mądrość Wschodu czeka tylko, byś z niej skorzystał.
„Choroby, których się tak boicie, stanowią ważny etap rozwoju.

Choroba jest dla człowieka tym, czym jest zmiana skóry dla węża. Musisz zrobić postęp i dlatego Twoja Dusza decyduje się przyjąć na siebie chorobę, Stąd też powinniście być bardzo ostrożni w tłumaczeniu chorób, ponieważ w efekcie możecie bardzo ciężko się rozchorować, dlatego, że dusza jeszcze pożądliwiej  pragnie dalszego rozwoju.

Musisz wiedzieć, że jest w Twojej duszypewna część, która szczególnie uporczywie dąży do tamtego świata. Pamięta ona dokładnie przeżyte tam szczęście. To twoja jaźń. Odżywa ona wtedy, kiedy ciało, a wraz znim ego, umierają”

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższe książki po preferencyjnych cenach.Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY