Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2011 » Październik » Metal o nieograniczonych możliwościach.

Metal o nieograniczonych możliwościach.

Metal o nieograniczonych możliwościach. Badania medyczne zrobiły tak niebywały postęp, że dziś praktycznie nie ma już ani jednego zdrowego człowieka - Aldous Huxley

ag

agKto z nas nie słyszał o uniwersalnym zastosowaniu srebra? Od najdawniejszych lat cieszyło oko swoim pięknem zaklętym w misternej geometrii  kształtów i różnych form kobiecych ozdóbek, wyśmienitych stołowych zastaw, narzędzi lekarskich a ostatnio jako rewelacyjny lek bakteriobójczy stosowany  w bardzo wielu schorzeniach.

Można by rzec, nihil novi sub sole. Już 5000 lat temu Chińczycy stosowali do akupunktury srebrne igły, wodę przechowywano w srebrnych dzbanach zachowując jej świeżość i żywotność. Rzymskie wojska wyposażone w srebrne naczynia wychodziły zwycięsko z groźnych epidemii szalejących wśród  nieświadomych tej wiedzy barbarzyńców.
Przez długi czas zlekceważona i zapomniana wiedza o zdrowotnych walorach srebra, została zastąpiona, wydawać by się mogło, bezkonkurencyjnymi antybiotykami.  Życie jednak udowodniło, że prócz leczenia niosą poważne zagrożenia dla naszego zdrowia a nawet życia.

Badając srebro, a dokładniej jego koloidalny roztwór  zauważono, że jest to naturalny antybiotyk o szerokim spektrum działania i najskuteczniejsze lekarstwo niszczące nie tylko wirusy, bakterie i grzyby, ale też wzmacnia nasz system immunologiczny.

Książka „Srebro koloidalne – rewolucja w leczeniu” autorstwa dr Josef Pies wprowadza nas w termin srebra koloidalnego, tłumacząc jak, kiedy i ile powinniśmy go zażywać jako lek,  czy możemy nim leczyć zwierzęta i rośliny, jakie są złe strony tego lekarstwa. Również dowiadujemy się jak powstawało srebro koloidalne na przestrzeni lat i często w książce zauważyć można rysunki nawiązujące do treści i przykładu wielu osób, którym srebro jakoś pomogło. Autor podał również przykłady różnych doktorów, osób powiązanych ze srebrem i przedstawił ich poglądy, wskazówki itp.
Dr Josef Pies jest naukowcem, doktorem biologii komórkowej i prezesem firmy farmaceutycznej. Specjalistą z dziedziny chorób układu krążenia, skóry i układu nerwowego. Autorem licznych publikacji na temat zdrowia propagujący naturalne metody leczenia.

Zainteresowanie srebrem koloidalnym w ostatnich latach znacznie wzrosło. Przejawia się to nie tylko w zwiększeniu ilości prac naukowych, które potwierdzają działanie srebra, lecz także poprzez szybki rozwój nowych obszarów jego zastosowań. Od teraz również polscy entuzjaści zdrowego życia i naturalnych metod leczenia mogą sięgnąć po to zapomniane przed laty panaceum.
Zacznijmy stosować srebro koloidalne, a skutecznie pozbędziemy się pasożytów i bakterii, które dosłownie "zżerają nas od wewnątrz".

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY