Bochenia
Bochenia » Świat od Wewnątrz » 2017 » Marzec » Integracja oddechem według metody Colina P.Sisson

Integracja oddechem według metody Colina P.Sisson

Integracja oddechem według metody Colina P.Sisson Każdy z nas posiada gdzieś w środku wiedzę jak stworzyć życie jakiego chce - Sisson.

linia

Colin Sisson - to pochodzący z Nowej Zelandii psycholog, filozof, terapeuta, doradca, konsultant do spraw zdrowia, były żołnierz (weteran wojny w Wietnamie). Sisson jest przede wszystkim światowej sławy pisarzem, nauczycielem i trenerem rozwoju osobistego. Jest autorem dziewięciu  bestsellerów inspirujących do wewnętrznego przebudzenia. W ramach założonej przez siebie szkoły Inner Adventure Programmes od kilkunastu lat podróżuje po świecie ze swoimi praktycznymi warsztatami (m.in.: Australia, USA, Wielka Brytania, Skandynawia, Rosja i Polska).Warsztaty i treningi Colina w Polsce odbędą się już w czerwcu w 2017 pełen grafik

Jako wybitny praktyk, nauczyciel świadomego życia z wieloletnim doświadczeniem inspiruje ludzi do poszerzania swej świadomości i realizowania swego pełnego potencjału. Jego głównym przesłaniem jest inspirowanie do wewnętrznego przebudzenia poprzez bycie obecnym w sobie, z tym co się dzieje w nas i na zewnątrz nas. Gdy odkrywamy moment teraźniejszy nie tylko jako teorię, ale gdy naprawdę doświadczamy bycia Tu i Teraz prowadzi nas to bezpośrednio do miłości, radości i wolności."

SAMOŚWIADOMOŚĆ to "poznawanie siebie sercem", a to zupełnie co innego niż zdobywanie wiedzy o  sobie.  To  ostatnie  jest  po  prostu  intelektualnym  zrozumieniem.  Tylko  wtedy,  kiedy  zaczniemy  się oduczać  tego,   czego   nauczyliśmy   się o sobie, i praktykować prawdziwą samoświadomość – świadomość serca – doświadczymy kim naprawdę jesteśmy.

Podczas pracy z oddechem wyzwalamy się z dawnych programów i uwarunkowań, blokad emocjonalnych, uwalniamy się od bolesnych wspomnień i obaw o przyszłość. Uczymy się uznawać doskonałość swej rzeczywistości Tu i Teraz, bez ograniczeń akceptować siebie i innych ludzi oraz brać odpowiedzialność za własne życie - bo tylko wtedy, gdy świadomie w nim uczestniczymy możemy być spełnieni i szczęśliwi.

 Nawiąż pełny kontakt ze swoim ciałem i emocjami poprzez oddech. Pozwól sobie na swoje uczucia i uszanuj je bez osądzania.
Poniższe wykłady i zarazem ćwiczenia między innymi przedstawiają drogę do własnej Samoświadomości.

 

Opracował Józef ŁąckiKomentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY