Bochenia
Bochenia » Ogłoszenia » Wydarzenia » 2016 » Otwarta sesja Kundalini Yogi

Otwarta sesja Kundalini Yogi

linia


logo                                Otwarta sesja Kundalini Yogi
                           MOC ISTNIENIA - MOC SPEŁNIENIA 2016


Niezwykłe zainteresowanie pierwszą otwartą sesją przerosło nasze oczekiwania, wiele osób z braku miejsc nie dostało się, otrzymaliśmy i nadal otrzymujemy ogrom podziękowań od osób uczestniczących. To spowodowało, że narodził się pomysł powtarzania takich sesji.

24 kwietnia 2016


g. 10.00 - 12.00 - sesja grupowa

od g. 12.15 - sesje indywidualne

prowadzi: Marek Miedziewski

Warszawa, ul. Narbutta 65/71, Gimnazjum 2, metro Pole Mokotowskie
www.AdiShakti.eu

MOC SPEŁNIENIA

Doświadczyłam, jak wielkie znaczenie ma mądry nauczyciel, który potrafi umiejętnie dobierać te niezwykle silne praktyki, by był efekt. Mój nauczyciel dobierał mi praktyki tak, że zaczęłam płynąć przez życie i zmiany - bez obaw i lęków, których wcześniej miałam sporo.  Dziś często słyszę: "Nie da się połączyć pasji i zarabiania." "Trzeba bardzo dużo czasu poświęcić na zdobywanie klientów w tej branży."
A ja mam pasję, dzięki której rozwijam się, pomagam rozwijać się innym i zarabiam (i inni też zarabiają). A większość klientów pojawia się dzięki poleceniom. Na pytania: "jak ci się to udało, jestem pod wrażeniem tego co robisz." mam jedną odpowiedź: praktykuję Kundalini Yogę - mądrze! Reszta dzieje się sama :).

Mój nauczyciel - Marek Miedziewski przyjedzie do Warszawy, by podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą :)
Poprowadzi Otwartą Sesję: MOC ISTNIENIA - MOC SPEŁNIENIA 2016:

PRZESZEDŁEM PRZEZ WIELE ŚCIEŻEK I SPOTKAŃ Z RÓŻNYMI NAUCZYCIELAMI. W TEJ CHWILI KUNDALINI YOGA JEST DLA MNIE PRZEWODNIA. CIĄGŁE POSZUKIWANIA DAŁY MI DOŚWIADCZENIA I ROZWÓJ RELACJI SERCA Z UMYSŁEM. I TYM CHCIAŁBYM SIĘ Z WAMI NA TEJ SESJI PODZIELIĆ. JAK ODPOWIADAĆ NA POTRZEBY WŁASNEGO SERCA I MIŁOŚCI DO SIEBIE, GDY ŚWIAT ZEWNĘTRZNY RZĄDZI SIĘ PRAWAMI UMYSŁU.
KUNDALINI YOGA W SZYBKI I SPEKTAKULARNY SPOSÓB POMAGA ODCZUĆ NASZĄ NIESKOŃCZONOŚĆ, SZCZĘŚCIE I MIŁOŚĆ. ALE, DOPÓKI NIE SPRÓBUJESZ TYCH TECHNIK, TO BĘDĄ TYLKO SLOGANY W MOICH USTACH, TAK JAK SŁOWA SZAMANA, KTÓREGO OPUŚCIŁEM, BY ODKRYĆ WŁASNĄ DROGĘ. JESTEŚ WIĘKSZY NIŻ NIEBO I MNIEJSZY NIŻ MRÓWKA. PRZEKONAJ SIĘ CZY TO PRAWDA PRZY POMOCY KUNDALINI YOGI.

24 kwietnia 2016, g. 10.00 - 12.00
Warszawa, ul. Narbutta 65/71, Gimnazjum 2, metro Pole Mokotowskie,
opłata:
dobrowolna kwota zostawiana w Szkatule Obfitości (zostaw tyle ile chcesz, czujesz, możesz, chodzi o to, że dając, uruchamiamy przepływ obfitości, wszechświat oddaje pomnożone :)
jeśli posiadasz kartę Multisport Plus (Benefit), OK. System, FitProfit, FitFlex - możesz jej użyć

UWAGA: miejsce rezerwuje zgłoszenie swojego udziału na: basiabaczkura@gmail.com

Zabierz: wygodny strój do ćwiczeń, matę/koc, picie i otwartość na to, co dla Ciebie najlepsze :)

Zapraszamy osoby początkujące i zaawansowane, kobiety i mężczyzn, bez względu na wiek, rasę, upodobania, religię - drzwi są otwarte dla Ciebie, jeśli tylko zechcesz skorzystać.

****** *********

DODATKOWO ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNEGO DOBORU PRAKTYKI  PRZEZ MARKA:
24 kwietnia, od g. 12.15
koszt: 50 zł
rezerwacja: basiabaczkura@gmail.com, 608 585 737

Jak to wygląda:
Marek jest osobą, która dużo czuje, czasem zada jedno pytanie i już uruchamia się proces. Jest w stanie wskazać niewykorzystywane talenty, potencjał, podpowiedzieć coś, czego sami nie widzimy i dobrać praktykę Kundalini Yogi, ew. coś co poczuje tak, by rozwinąć w sobie konkretną jakość, coś uzdrowić, przetransformować. Jest w tym moc, przynosi to niesamowite efekty. Przy czym robi to z poziomu serca, miłości i akceptacji. "Cudowny człowiek" - to najczęściej wypowiadane słowa przez osoby wychodzące z indywidualnych sesji z Markiem.

****** *********

Z tych zajęć wyjdziesz z czymś, co jest najcenniejsze w procesie transformacji, uzdrawiania, rozwoju: DOŚWIADCZENIEM - ono ma największą moc!
KUNDALINI YOGA:
- rozwija wewnętrzny nieskończony potencjał
- oczyszcza i harmonizuje na wszystkich poziomach: ciało, umysł, duch
- daje doświadczenie przekraczające pojmowanie umysłu
- uwalnia lęki, bloki mentalne, traumy, stres, toksyny
- harmonizuje wszystkie systemy: hormonalny, nerwowy, odpornościowy, trawienny itd.
- buduje charyzmę
- przynosi świadomość, szczęście i spełnienie
- daje nowy początek...

Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda! A Marek ma niezwykły dar trafnego dobierania praktyk!

---------------------------------------------

Zajęcia prowadzi: Marek Miedziewski
Doświadczony jogin, podróżnik i nauczyciel duchowy. Od 16 lat podróżuje do Indii. Organizuje cykliczne duchowe wyprawy do Indii, Tajlandii, Japonii i Brazylii z warsztatami Kundalini Yogi. Od 13 lat prowadzi Ośrodek Rozwoju Twórczych Stylów Życia. Od ponad 20 lat zgłębia różnorodne techniki rozwoju i doskonalenia; najbardziej ceni Kundalini Yogę, która jego zdaniem działa najszybciej i najsilniej ze wszystkich znanych mu metod. Prowadzi indywidualne sesje oraz grupowe zajęcia i warsztaty technik KY (m.in. w Polsce, Anglii) a także treningi dla biznesu. Współautor pierwszego w Polsce DVD z Kundalini Yogą: "Cud obfitości" i "10 ciał - Twój nieskończony potencjał", ww.kozyczkowo44.pl

JUŻ BYŁO:

10 kwietnia 2016, g. 10.00 - 12.00 

prowadzi: Basia Baczkura

WEWNĘTRZNA MOC I ŚWIADOMOŚĆ - VII cz.

Podczas duchowej wyprawy do Brazylii doświadczyłam dwóch niezwykłych jakości, dzięki którym jestem w stanie przechodzić przez wyzwania życia, transformować i uzdrawiać: wewnętrzna moc i świadomość. Dzięki nim potrafię przebić się przez największą iluzję, ograniczenia umysłu. Kiedy mam tę świadomość i wewnętrzną moc - one prowadzą mnie w procesie życia i pokazują, że wszystko, co spotyka mnie w życiu służy jedynie mojemu wzrastaniu. Mając moc i świadomość w sobie, potrafię ze spokojem i mądrością przetransformować strach, niemoc, poczucie zagrożenia - w moc, spokój, promienność, miłość. I pojawia się inspiracja, kreatywność, wdzięczność. I od razu niemalże wszechświat mi odpowiada zadziwiającą obfitością! To doświadczenie stało się moją prawdą, jest we mnie, działa w moim życiu cały czas!

Dziś już wiem, że nieważne co mnie spotyka, ważne jest coś innego...

Podzielę się tym doświadczeniem i opowiem, jak w godzinę (!) udało mi się przetransformować lęk i niemoc w ... promienną miłość, moc i spokój.

Wspólnie przejdziemy przez techniki Kundalini Yogi, które transformują poczucie braku bezpieczeństwa, nierównowagę emocjonalną, lęki, stresy, przywiązania i uzależnienia na głęboką wiarę w siebie, poczucie bezpieczeństwa i mocy w sobie, mocny system nerwowy. Przeprogramujemy umysł, by działał z poziomu wewnętrznej mądrości, rozwiniemy świadomość, tak, by wzbijać się ponad każde ograniczenie, iluzję i z mocą i mądrością płynąć przez życie i przyciągać sukces. Zbliżymy się do stanu wewnętrznej ciszy, która przyciąga do życia to, co nam służy, co służy naszemu wzrastaniu.
Dzięki Kundalini Yodze stanie się to Twoim doświadczeniem, prawdą, którą żyjesz, a nie słowami, które tylko czytasz.

WEWNĘTRZNA MOC I ŚWIADOMOŚĆ - niezwykłe jakości, które cudownie prowadzą przez życie.

Mnie prowadzą tak, że nawet gdybym miała dostęp do najmądrzejszych strategii marketingowych, lepiej bym nie zaplanowała mojej drogi. Z perspektywy czasu widzę i czuję, że jest jakaś ogromna mądrość, która tym kieruje, a ja potrafię się jej poddać i dać prowadzić :)

Kilka lat temu na kosmicznie atrakcyjnych warunkach, zostawiłam pracę w dużej telewizji (!), by popłynąć ku pasji życia! Ale... wtedy jeszcze nie wiedziałam dokąd płynę, co jest tą pasją. Bez żadnych lęków (!), mimo, że wcześniej miałam ich bardzo dużo, podążałam ku... nieznanemu... otwarta i ufna, zaczęłam przyciągać doświadczenia, przekraczające moją  dotychczasową wiedzę, wyobrażenia, a nawet marzenia!

Często słyszę: "Nie da się połączyć pasji i zarabiania." "Trzeba bardzo dużo czasu poświęcić na zdobywanie klientów w tej branży."
A ja mam pasję, dzięki której rozwijam się, pomagam rozwijać się innym i zarabiam (i inni też zarabiają, bo dostają podwyżki, awansują, zmieniają pracę na lepszą :) ). A większość klientów pojawia się dzięki poleceniom.

Dziś prowadzę treningi "Stress Management" dla jednej z największych korporacji na świecie i nie zrobiłam nic, żeby to osiągnąć, poza... pracą nad sobą! Nie wysłałam żadnej oferty, nie namawiałam, nie przekonywałam.

A feedback jaki otrzymuję po treningach przerasta moje najśmielsze oczekiwania, bo jeśli ktoś pisze, że najbardziej podobało mu się to jak się czuł po treningu - to czy może być lepiej?

Na pytania: "jak ci się to udało, jestem pod wrażeniem tego co robisz." mam jedną odpowiedź: praktykuję Kundalini Yogę - mądrze! Reszta dzieje się sama :).

Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda!

opłata: dobrowolna kwota zostawiana w Szkatule Obfitości (zostaw tyle ile chcesz, czujesz, możesz, chodzi o to, że dając, uruchamiamy przepływ  obfitości, wszechświat oddaje pomnożone :)

jeśli posiadasz kartę Multisport Plus (Benefit), OK. System, FitProfit, FitFlex - możesz jej użyć

UWAGA: miejsce rezerwuje zgłoszenie swojego udziału na: basiabaczkura@gmail.com

Zabierz: wygodny strój do ćwiczeń, matę/koc, picie i otwartość na to, co dla Ciebie najlepsze :)

Zapraszamy osoby początkujące i zaawansowane, kobiety i mężczyzn, bez względu na wiek, rasę, upodobania, religię - drzwi są otwarte dla Ciebie, jeśli tylko zechcesz skorzystać z naszego doświadczenia.
Z tych zajęć wyjdziesz z czymś, co jest najcenniejsze w

procesie transformacji, uzdrawiania, rozwoju: DOŚWIADCZENIEM - ono ma

największą moc!


KUNDALINI YOGA:
- rozwija wewnętrzny nieskończony potencjał
- oczyszcza i harmonizuje na wszystkich poziomach: ciało, umysł, duch
- daje doświadczenie przekraczające pojmowanie umysłu
- uwalnia lęki, bloki mentalne, traumy, stres, toksyny
- harmonizuje wszystkie systemy: hormonalny, nerwowy, odpornościowy, trawienny itd.
- buduje charyzmę
- przynosi świadomość, szczęście i spełnienie
- daje nowy początek...

Zajęcia prowadzi: Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini oga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we  wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: "Cud obfitości" i "10 ciał - Twój nieskończony potencjał". ww.adishakti.eu

13 marca 2016, g. 10.00 - 12.00

prowadzi: Basia Baczkura

MOC PROMIENNOŚCI - VI cz.

Gdy kilka miesięcy temu przechodziłam przez ekstremalnie trudny czas, a niełatwe wyzwanie postawiło znak zapytania co do mojej dalszej drogi, poczułam mocno, że... mam nie robić nic, a jedynie pracować nad sobą i moc mojej promienności zadziała i przyciągnie do mnie właściwe rozwiązanie. I ....zadziałała! Przyszło rozwiązanie, które otworzyło przede mną nowe możliwości!

By działać mocą istnienia, potrzebujemy silnego Ciała Promiennego. Ono daje odwagę, siłę i wytrzymałość, by przechodzić przez wyzwania życia i nie poddawać się a wzrastać ponad wewnętrzne ograniczenia i zewnętrzne uwarunkowania, by odważnie sięgać po sukces, marzenia i spełnienie. Nasza Promienność to nasz magnetyzm przyciągający prosperitę i to czego potrzebujemy, by się spełniać.

GDY PROMIENNOŚĆ ZACZYNA DZIAŁAĆ, WTEDY TAK NAPRAWDĘ ZACZYNAMY ŻYĆ, KOCHAĆ, CIESZYMY SIĘ TYM KIM JESTEŚMY I PROMIENIEJEMY PIĘKNEM

NASZA PROMIENNOŚĆ PODNOSI NAS I PROWADZI
Mnie prowadzi tak, że nawet gdybym miała dostęp do najmądrzejszych strategii marketingowych, lepiej bym nie zaplanowała mojej drogi.  Z perspektywy czasu widzę i czuję, że jest jakaś ogromna mądrość, która tym kieruje, a ja potrafię się jej poddać i dać prowadzić :)

6 marca 2016

g. 10.00 - 12.00 - sesja grupowa

od g. 12.15 - sesje indywidualne

prowadzi: Marek Miedziewski

MIŁOŚĆ - LĘK
KARIERA - RODZINA
RADOŚĆ - SMUTEK
ŚWIATŁO - CIEŃ
SUKCES - PORAŻKA

JAK POŁĄCZYĆ DUALNOŚCI ŻYCIA I PRZECHODZIĆ PRZEZ NIE Z MĄDROŚCIĄ I MOCĄ?

TYM RAZEM MAREK PODZIELI SIĘ SEKRETNYMI TECHNIKAMI KUNDALINI YOGI ORAZ SWOIM DOŚWIADCZENIEM JAK ŚWIADOMA KOMUNIKACJA ZE SOBĄ I PARTNEREM ORAZ UMIEJĘTNOŚĆ SŁUCHANIA I BYCIE WYSŁUCHANYM UZDRAWIA I WPROWADZA HARMONIĘ W PRZECIWIEŃSTWACH ŻYCIA

DODATKOWO ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNEGO DOBORU PRAKTYKI  RZEZ MARKA:
6 marca, od g. 12.15
koszt: 50 zł
rezerwacja: basiabaczkura@gmail.com, 608 585 737
Otwarta sesja Kundalini Yogi

MOC ISTNIENIA - MOC SPEŁNIENIA 2016 - IV cz.

28 lutego 2016, g. 10.00 - 12.00
prowadzi: Basia Baczkura

Są dwa sposoby działania, osiągania: jeden to napiąć się i w pocie czoła pracować, a drugi: odprężyć się i pozwolić, by... samo się działo. Te słowa Yogi Bhajana, mistrza KY usłyszane kilka lat temu wywarły na mnie ogromne wrażenie. Nie dawały mi spokoju. Coś we mnie powtarzało, że wcale nie trzeba się męczyć, że można płynąć swobodnie, przyjemnie i osiągać spełnienie. Dziś już wiem, że, aby ten drugi sposób działał, trzeba wypracować w sobie odpowiednie jakości, promienność, która działa!

A działa tak, że nawet gdybym miała dostęp do najmądrzejszych strategii marketingowych, lepiej bym nie zaplanowała mojej drogi. Z perspektywy czasu widzę i czuję, że jest jakaś ogromna mądrość, która tym kieruje, a ja potrafię się jej poddać i dać prowadzić :)

MOC ISTNIENIA - MOC SPEŁNIENIA 2016 - III cz.

KOSMICZNE ZWIĄZKI - 7.02.2016

Marek Miedziewski

czyli tantryczne praktyki Kundalini Yogi na przyciągnięcie lub utrzymanie właściwego partnera, rozwinięcie wspaniałej relacji, wzajemne zrozumienie i jogiczną komunikację
g. 10.00 - 12.00 - sesja otwarta

od g. 12.15 - indywidualne konsultacje dotyczące związków

Zapraszamy singli, pary, zakochanych, niezakochanych; wszystkich tych, którzy pragną wznieść na wyższy poziom relacje ze Sobą (to podstawa) oraz z partnerami, bliskimi, rodziną. By kreować relacje z poziomu serca i miłości, nie lęków i uzależnień. By wzajemnie wzrastać, inspirować się i wydobywać z siebie nawzajem to, co najlepsze :-)
MOC ISTNIENIA - MOC SPEŁNIENIA 2016 - II CZ.

24 stycznia, g. 10.00 - 12.00

Mówiłam, jak wielkie znaczenie ma mądry nauczyciel, który potrafi umiejętnie dobierać te niezwykle silne praktyki, by był efekt. Mój nauczyciel, kilka lat temu powiedział mi: dla Ciebie najlepiej by było, gdybyś otrzymała ogromną odprawę finansową, odeszła z tej firmy i spokojnie zastanowiła się co dalej. W TVP było to niemożliwe, by dostać taką odprawę. Mój nauczyciel dobierał mi praktyki, ja sumiennie ćwiczyłam, bo miałam obiecane, że będzie efekt ;) i po pół roku  odeszłam z firmy otrzymując kosmiczną odprawę. CUD :)
Dziś często słyszę: "Nie da się połączyć pasji i zarabiania." "Trzeba bardzo dużo czasu poświęcić na zdobywanie klientów w tej branży."
A ja mam pasję, dzięki której rozwijam się, pomagam rozwijać się innym i zarabiam (i inni też zarabiają). A większość klientów pojawia się dzięki poleceniom. Na pytania: "jak ci się to udało, jestem pod wrażeniem tego co robisz." mam jedną odpowiedź: praktykuję Kundalini Yogę - mądrze! Reszta dzieje się sama :).
________________________________

MÓJ NAUCZYCIEL - MAREK MIEDZIEWSKI ZGODZIŁ SIĘ PRZYJECHAĆ DO WARSZAWY I PODZIELIĆ SIĘ SWOIM DOŚWIADCZENIEM I WIEDZĄ! :)
POPROWADZI OTWARTĄ SESJĘ: MOC ISTNIENIA - MOC SPEŁNIENIA 2016 - II

"Wprowadzę Cię w tajemnicę praktyk. Doświadczysz w jaki sposób ciało wpływa na podświadomość i uwalnia niepotrzebne wzorce, jak oddech wpływa na Twoje myśli a, mantra przynosi pozytywne wizje.  Pomogę Ci odkryć, jak się wzmocnić, pokochać i oczarować samą/ym sobą. Praktykując kundalini yogę stałem się bardziej niezależny, podejmuję więcej właściwszych decyzji w krótszym czasie, ale przede wszystkim nauczyłem się łączyć duchowość z codziennym życiem. To znaczy korzystać z całego potencjału, jaki mam i żyć pełnią siebie." Marek Miedziewski

MOC ISTNIENIA - MOC SPEŁNIENIA 2016 - I CZ.

6 stycznia, g. 10.00 - 12.00

Basia Baczkura

Kilka lat temu na kosmicznie atrakcyjnych warunkach, zostawiłam pracę w dużej telewizji (!), by popłynąć ku pasji życia! Ale... wtedy jeszcze nie wiedziałam dokąd płynę, co jest tą pasją. Bez żadnych lęków (!), mimo, że wcześniej miałam ich bardzo dużo,  podążałam ku... nieznanemu... otwarta i ufna, zaczęłam przyciągać doświadczenia, przekraczające moją  dotychczasową wiedzę, wyobrażenia, a nawet marzenia!

Często słyszę: "Nie da się połączyć pasji i zarabiania." "Trzeba bardzo dużo czasu poświęcić na zdobywanie klientów w tej branży."  A ja mam pasję, dzięki której rozwijam się, pomagam rozwijać się innym i zarabiam (i inni też zarabiają, bo dostają podwyżki, awansują, zmieniają pracę na lepszą :) ). A większość klientów pojawia się dzięki poleceniom.
Na pytania: "jak ci się to udało, jestem pod wrażeniem tego co robisz." mam jedną odpowiedź: praktykuję Kundalini Yogę - mądrze! Reszta dzieje się sama :).

Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda!

Na ty zajęciach podzielę się z Tobą moim doświadczeniem. Poznasz techniki, które pozwoliły mi i pozwolą Tobie przejść przez bardzo głęboki proces oczyszczania, uwalniania, uzdrawiania i transformacji, silnie oczyszczają ciało i umysł, dzięki czemu łączymy się z nieograniczonym wewnętrznym potencjałem i mocą, otwieramy się na nowe jakości, a okazje same zaczynają płynąć ku nam.