Bochenia
Bochenia » Ogłoszenia » Wydarzenia » 2015 » Międzynarodowy Festiwal Ziem Górskich

Międzynarodowy Festiwal Ziem Górskich

Biuro Prasowe serdecznie zaprasza dziennikarzy i fotoreporterów na 47. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem.

Wnioski o akredytacje można składać w terminie do 19 sierpnia 2015 r. przesyłając formularz zgłoszeniowy na adres media@promocja.zakopane.pl. W tytule maila prosimy wpisywać „Akredytacja” oraz nazwę redakcji. O przyznaniu akredytacji poinformujemy drogą mailową.
formularz zgłoszeniowy TYTAJ

Akredytacje będą wydawane tylko i wyłącznie aktywnym zawodowo dziennikarzom na podstawie ważnej legitymacji prasowej lub zaświadczenia o współpracy z redakcją. Do wydania akredytacji nie wystarcza legitymacja potwierdzająca przynależność do związku bądź stowarzyszenia dziennikarskiego. Liczba akredytacji jest ograniczona. Akredytacje nie obejmują noclegu. Akredytacją może posługiwać się tylko i wyłącznie jej właściciel.
Dla dziennikarzy, którzy nie mogą osobiście uczestniczyć w Festiwalu, istnieje możliwość korzystania z wszystkich informacji i materiałów przygotowywanych przez Biuro Prasowe. Zgłoszenia można przesyłać na ww. adres mailowy.

Materiały do pobrania:
informacja prasowa 47MFFZG
http://festiwale.zakopane.pl/2015/festiwal-folkloru/dla-mediow

Biuro Prasowe 47.MFFZG będzie czynne w dniach 21-28 sierpnia w godz. 10.00 – 17.00 w siedzibie Urzędu Miasta Zakopane ul. Kościuszki 13 (pokój nr 1, parter). Jedynie w niedzielę 23 sierpnia w związku z Mszą Św. Ekumeniczną i korowodem Biuro rozpocznie pracę ok. godz. 12.00. Natomiast w dniu 29 sierpnia Biuro będzie pracowało do godz. 14.00.

tel. 18 20 20 462

Zapraszam na konferencję prasową poświęconą rozpoczynającemu się 47. Międzynarodowemu Festiwalowi Folkloru Ziem Górskich.

Konferencja odbędzie się w sobotę 22 sierpnia o godz. 15.00 w sali obrad Urzędu Miasta Zakopane, ul. Kościuszki 13.

Wezmą w niej udział przedstawiciele władz miasta, organizatorów i jury Festiwalu.