Bochenia
Bochenia » Ogłoszenia » Wydarzenia » 2012 » Warsztat MERKABA (Kwiat Życia) wg Drunvalo Melchizedeka

Warsztat MERKABA (Kwiat Życia) wg Drunvalo Melchizedeka

Warsztat MERKABA (Kwiat Życia) wg Drunvalo Melchizedeka
8-10 lutego w Warszawie, prowadzi Tom de Winter z Holandii


Merkaba to żyjące pole energetyczne człowieka. Aktywacja tego pola otwiera niezwykłe możliwości, od ochrony po uzdrawianie siebie i innych. Medytacja Merkaba to 17 oddechów połączonych z odpowiednimi mudrami i komendami dotyczącymi prędkości oraz kierunków rotacji pola. Ta pradawna wiedza pochodzi z tradycji Atlantydy, a pośrednio od starożytnych Egipcjan.

Warsztat obejmuje m.in.:
- naukę medytacji aktywującej pole Merkaba
- świętą geometrię ciała świetlistego
- siłę intencji
- starożytne praktyki oddechowe
- uzdrawianie wewnętrznego dziecka
- Oddech Jedności z Matką Ziemią i Ojcem Niebo

Zajęcia są tłumaczone z języka angielskiego na polski.

Merkabę można dowolnie programować (analogicznie do kryształów, które przechowują i przesyłają informacje) do realizacji własnych potrzeb lub dobra całego świata. W polu Merkaba umieszcza się dowolne intencje, dzięki którym można m.in. usuwać napięcia, żyć w harmonii, uzdrawiać oraz nawiązać trwały kontakt z Wyższym Ja. Należy jednak pamiętać, że podstawowym warunkiem doświadczania pozytywnego wpływu Merkaby jest praca z poziomu czystej bezwarunkowej miłości. Regularne praktykowanie Merkaby (nazywanej pojazdem świetlnym) pomaga także w przygotowaniu do przejścia w wyższy wymiar.

Więcej o Merkabie: www.merkaba.pl

Przed uczestniczeniem w zajęciach warto zapoznać się z książką Drunvalo Melchizedeka Pradawna Tajemnica Kwiatu Życia: http://agnieszkajurko.pl/ksiazki.html

Opłata:
790 zł, osoby powtarzające 590 zł.
Warunkiem uczestnictwa jest wpłata 250 zl zaliczki.

Miejsce:
Warszawa, ul. Towarowa 22, wejście E.
Zajęcia w piątek od 18.00 do 21.00,
w sobotę i niedzielę od 10.00 do 18.00.

Zapisy:
Agnieszka Jurko,
tel. 501 625 528,
e-mail: agnieszka@agnieszkajurko.pl

Zdjęcia z warsztatów:
http://www.merkaba.pl/galeria-zdjec.html


Pełna informacja o warsztacie:
http://agnieszkajurko.pl/tom-de-winter- ... olsce.html


*

O prowadzącym.


Tom de Winter: nauczyciel praktyk duchowych i terapeuta z Holandii. Pracował na różnych stanowiskach bezpośrednio związanych z pracą dla ludzi. Zanim rozpoczął praktykę terapeutyczną (masaż krzyżowo-czaszkowy) był m.in kierownikiem działu kadr w liniach lotniczych KLM. Wprowadza w życie zasadę, że zmysły oraz odczucia związane z ciałem są kluczowym elementem procesu uzdrawiania. Studiował nauki społeczne oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury, tantry. Obecnie bierze udział w pionierskich doświadczeniach z wykorzystaniem aktywności fal alfa ludzkiego mózgu (Biocybernaut Institute).

Przez wiele lat odczuwał brak czegoś istotnego w życiu i kiedy poznał Drunvalo Melchizedeka odkrył swoją misję życiową, której oddaje się z pełnym przekonaniem i otwartym sercem. Już od ponad 15 lat na całym świecie prowadzi warsztat Merkaba (Kwiat Życia) i jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo. Tysiące osób nauczyło się aktywować swoje pola Merkaba, co miało znaczący wpływ na świadomość ludzką, która właśnie teraz przechodzi ważny okres zmian i rozwoju. Tom w 2011 r. uzyskał od Drunvalo także licencję na prowadzenie jego najnowszego warsztatu Przebudzenie Oświeconego Serca (Awakening The llluminated Heart). Tom od wielu lat prowadzi regularne zajęcia w Polsce oraz od 2009 także warsztaty dla polskich grup w Egipcie, podczas których uczestnicy medytują m.in. w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz bezpośrednio przy Sfinksie.