Bochenia
Bochenia » Ogłoszenia » Spotkania » 2016 » Przebudzenie Świadomości

Przebudzenie Świadomości

Instytut Nowej Ziemi  ogłasza kursy rozwoju osobistego  (szczegóły TUTAJ)

PROGRAM ROKU I

zdjecie Proponuję Wam Kochani dogodną formę nauki  

  1. W DOMOWYM ZACISZU, POPRZEZ SKYPA , mniejsze koszty. Zapraszam wszystkich, którzy chcą podnieść wibracje planety poprzez własną ewolucję.

 spotykamy się tylko jeden raz w miesiącu  w sobotę

  3 godzinne spotkania na skypie:   elen.sieradz

 TEMAT PRZEWODNI  DLA I ROKU - "Rozwiąż stare wzorce - rozwiń swoje skrzydła "

 Gdy przychodzi czas ukończenia studiów, nie uciekamy w pośpiechu i nie wyrzucamy z pamięci całej wiedzy zdobytej od początku edukacji, byłoby to bezsensowne. Weszliśmy na ścieżkę poznania, aby zdobyć wiedzę, gdy więc kończy się czas nauki, robimy podsumowanie, zdajemy egzaminy, piszemy pracę. Wyniki są sprawdzianem zdobytych przez nas umiejętności i wiedzy.

 Gdy przchodzi czas transformacji często robimy coś innego. Wchodzimy na wewnętrzną ścieżkę poznania siebie i odrzucamy całą przeszłość, jakby była zakałą, a przecież tak jak w szkole, przyszliśmy zdobyć wiedzę o  czasoprzestrzeni Ziemi. Przebudzenie jest pierwszym etapem, następny to rozpoznanie siebie, swej duchowej Istoty, a później, gdy czas już zakończyć rozdział Czas Dualności - przychodzi pora podsumowania - I TĘ PRACĘ PROPONUJĘ  w naszym UNIWERSYTECIE.
 
 KOCHANI - w naszym Uniwersytecie Wirtualnym rozpoczynamy nowy rok 24 września 2016

 I klasa    - będzie miała zajęcia w soboty w godzinach 9-12

 ZAPISY NA NOWY ROK 2016/2017  trwają do końca sierpnia 2016. 

  PROGRAM

 1.WRZESIEŃ- Termin: 24 września 2016

PIERWOTNY PROGRAM STWORZENIA ZIEMI – cel i etapy ewolucji

 2.PAŹDZIERNIK-Termin: 22 października 2016

PROGRAMY OSOBISTE Jak poznać swoje wzorce zapisane w planie duszy  i jak je rozwiązywać.

3.LISTOPAD-Termin 19 listopada 2016

PROGRAMY RODU/ karma-zrozumiemy i uzdrowimy programy naszych rodów, które są w nas i poprzez nas tworzą w negatywie nasze życie. Praktyka, rozwiązywanie wzorców rodowych w procesie translacji.

4.GRUDZIEŃ – Termin: 17 grudnia 2016

PROGRAMY  POZOSTAŁE-Wzorce cywilizacyjne i narodowe, poznanie, rozwiązywanie.

5.STYCZEŃ - Termin: 21 stycznia 2017

ENERGIA ŻENSKA- czym właściwe jest? Płeć, a może znacznie więcej, jej rola w tworzeniu życia.
a/energia żeńska w skali kosmicznej
b/ osobistej
c/partnerskiej
d/jej rola w tworzeniu rzeczywistości
d/ewolucja żeńskiej energii, początek programu, przebieg, zakończenie.
e/wzorce i wolność od wzorców
f/energia żeńska- energia serca - co to znaczy
g/jak uwolnić serce z trwogi
h/jak być kobietą w dzisiejszych czasach
i/jak uzdrowić energię żeńską w kobiecie i mężczyźnie

 6.LUTY – Termin: 25 lutego 2017

ENERGIA MĘSKA- czym właściwe jest? Płeć, a może znacznie więcej, jej rola w tworzeniu życia.

a/energia męska w skali kosmicznej
b/ osobistej
c/partnerskiej
d/jej rola w tworzeniu rzeczywistości
d/ewolucja męskiej energii, początek programu, przebieg, zakończenie.
e/wzorce i wolność od wzorców
f/energia męska - energia umysłu - co to znaczy
g/jak uwolnić umysł ze starej prawdy
h/jak być mężczyzną w dzisiejszych czasach
i/jak uzdrowić energię męską w kobiecie i mężczyźnie

7.MARZEC – Termin: 25 marca 2017

PARTNERSTWO - Zrozumieć partnerstwo, wewnętrzne, zewnętrzne, kosmiczne.

Dwie siły tworzą istnienie: energia żeńska i męska - powinny być w harmonii, tworzyć zgodne partnerstwo. Czym jest i jak je tworzyć
1. partnerstwo wewnętrzne
2. partnerstwo zewnętrzne /partner, inni ludzie, świat /
3. partnerstwo kosmiczne /rola człowieka, globalnej świadomości/

 8. KWIECIEŃ – Termin: 22 kwietnia 2017

DROGA  EWOLUCJI-  każdej z sześciu podstawowych dziedzin  życia.

Podstawy istnienia i droga ewolucji. Skąd wyszliśmy i dokąd zmierzamy w każdej z sześciu podstawowych dziedzin życia. Jak być wolnością/ miłością w praktykowaniu w tych podstawowych tematów naszego istnienia.

1.Ja -    duch, ciało
2.Rodzina -    relacja z własnymi rodzicami oraz z naszymi dziećmi / co to znaczy być rodzicem, rola/
3.Partnerstwo -    co to znaczy być kobietą, mężczyzną
4.Praca zawodowa -    czym jest i czym być powinna
5.Finanse -    czym są i czym być powinny
6.Świat -    relacja ze światem, z innymi.

 9.MAJ – Termin: 27 maja 2017

PROCES OCZYSZCZENIA SERCA -250 zł

 10.CZERWIEC – Termin: 17 czerwca 2017

PROCES OCZYSZCZENIA UMYSŁU – 250 zł.
 
zajęcia  trwają 

sobota od godz. 9-12

opłata 200 zł  na miesiąc.

 ZAPISZ SIĘ TUTAJ -  CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ

 Listy uczestników zajęć z tego roku.

tutaj więcej opini

http://www.epokaserca.pl/instytut/virtual-university/virtual-university-of-spiritual-evolution/127-uniwersytet-wirtualny-kilka-zdan-od-uczestnikow

KOCHANI - zawsze warto, szczególnie w dzisiejszym czasie, umieszczać słowa prawdy i miłości, które zakotwiczą się w energii pola i wznosić będą życie.
Oto kilka słów od jednej z uczestniczek, drugiej już klasy, Uniwersytetu Nowej Ziemi.

Dziękuję Wam Kochani za naszą wspólną pracę, przemianę, transformację . Elen poznałam kilkanaście lat temu, uczestniczyłam w Jej cudownych warsztatach w różnych miejscach Mazury, Sieradz, Szadek. Wnosiły one do mojego życia zawsze coś nowego. Elen była nie tylko prawdziwym nauczycielem, piękną kobietą z wielkim poczuciem humoru i z niesamowitymi wyzwaniami, o czym zapewne pamięta Roman, ale i wspaniałą koleżanką, przyjaciółką - zawsze z otwartym sercem.
Wiem , że życie dostarczało Jej przeróżnych, ciekawych doświadczeń. Były one naprawdę trudne. Jednak Elen nigdy się nie poddała, zawsze była pilną uczennicą, która odkryła misterną, boską grę. Patrzyłam na Nią z podziwem, bo nieraz byłam świadkiem tych doświadczeń, jak potrafiła ekspresowo przerabiać wzorce.
To właśnie dzięki własnym doświadczeniom Elen nam może dzisiaj tak skutecznie pomagać.
Po latach spotkałyśmy się w Rudawce, poznałam Ją z daleka, mimo jasnych włosów, wcześniej miała czarne. Bardzo się ucieszyłyśmy z tego spotkania. Elen w Rudawce przyciągała tłumy. Żadne, inne warsztaty nie cieszyły się takim powodzeniem. Do pracy na Uniwersytecie zainspirowała mnie Małgosia Lumi, z którą zaprzyjaźniłam się po warsztatach na Mazurach. Wcześniej uczestniczyłam w przeróżnych warsztatach i ciągle poszukiwałam. Ale dopiero pracując na Uniwersytecie, uświadomiłam sobie. ile to ze mnie zaczęło wychodzić zaniżonej wartości własnej, poczucia ofiary, agresora, nawet niechęci do samej siebie. Sama wcześniej bym na to nie wpadła . Praca w grupie jest bardzo wartościowa i powoli wychodziło wszystko .Można powiedzieć, że na pierwszym roku powoli, ale teraz , kiedy prosiliśmy Metatrona o zdjęcie całkowitej zasłony ze świata dualnego, to jest już prawdziwe, Boskie szaleństwo, jazda bez trzymanki - jak pisze Hania.
Ja jestem wdzięczna moim cudownym aniołom. którzy grali i grają dla mnie przeróżne role , dzięki czemu wypływają wzorce i dokonuje się transformacja. W naszej grupie jest dużo miłości, zrozumienia i dużo radości. Ja jestem już innym człowiekiem, patrzę sercem, nie rozumem, nie oceniam, a szukam w sobie i wreszcie pokochałam siebie całym moim boskim sercem. Dzięki energiom archanielskim poczułam wielką, wewnętrzną siłę. Oddanie się prowadzeniu przez Ducha to jest dopiero prawdziwe życie, zaślubiny w moim oblubieńcem - Bogiem. Ta frajda nieustającego wesela, które trwa i ukochany Jezus -Miłość, która zmienia wszystko i wszystko transformuje . Ja nie patrzę, ile mi jeszcze zostało do zrobienia, cieszę się z tego, że tak dużo się dokonało. Dziękuję Bogu, że spotkałam Ciebie Elen, że dzięki Tobie tyle się dokonało i cały czas dokonuje , dziękuję za mój spokój, radość, harmonię. Miłość, zrozumienie.
Dziękuję naszej całej Grupie za wspólną PRACĘ I WSPÓLNĄ TRANSFORMACJĘ .
Kocham Was wszystkich i wielbię i miłuję. NAMASTE

Kochana Elen,
przesyłam Ci moją opinię o naszej pracy:
Spotkanie Elen było jednym z największych błogosławieństw mojego życia. Czasem czuję, że mnie uratowało. Usłyszałam o Niej od mojej przyjaciółki , kiedy obie przeżywałyśmy trudne chwile. Choć pragnęłam spokoju, miłości i harmonii, wokół siebie miałam wciąż emocjonalne burze, chaos, złość, pretensje, agresję. Nie umiałam sobie z tym poradzić. Często płakałam z bezsilności i żalu, że moje życie nie jest takie jakie miało być. Wciąż obwiniałam moich bliskich o to, że nie są tacy, jakich sobie wymarzyłam. Po kilkunastu miesiącach pracy z Elen jestem innym człowiekiem. Wreszcie zrozumiałam, że naprawianie świata trzeba zacząć od siebie: to my kreujemy naszą rzeczywistość Trzeba zacząć od rozpoznania i zrozumienia własnych wzorców, a potem zmienić je na pozytywne, takie jakich pragniemy. Dzięki naszej pracy osiągnęłam upragniony spokój i harmonię, wewnątrz i wokół mnie. „Nierozwiązywalne” problemy same się rozwiązały. Zamiast bolesnych zmagań – zaufanie i oddanie wszystkiego Duchowi, zamiast walki –czysta Miłość. Czasem mam wrażenie, że Elen nauczyła nas czarować, że dzięki Niej potrafimy stworzyć wszystko, czego pragniemy. Ja stwarzam. Serdecznie dziękuję Elen i całej grupie za te cudowne miesiące wspólnej transformacji. Za wspólną drogę do Miłości, Pokoju, Harmonii i Szczęścia.

Kochana Elen,

z Serca dziękuję za przebudzenie ŚWIADOMOŚCI. Dzisiejszy warsztat /wykład/ dał mi wiele odpowiedzi na nurtujące pytania .. mimo wzruszenia i kilku łez które uroniłam w trakcie niósł ze sobą duży spokój  i najcenniejsze dla mnie ZROZUMIENIE  :)   Materiał do pracy-to kopalnia doświadczenia i możliwości przyglądnięcia się wydarzeniom z pozycji obserwatora, a to dla mnie cenne nie wchodzić w rolę człowieka_zwierzęcego.  Jesteś cudowna w kontakcie, konkretna, spokojna i pełna miłością ku wszystkim  ;O)   Dziękuję za Ciebie na mojej drodze życia.

 

/...../Przy okazji przyznam, że sobotnie warsztaty były the best. Uporządkowały mi dotychczasową wiedzę i jakby podsumowały pewien okres mojego życia.

Pracuję dalej i zobaczymy gdzie Duch mnie poprowadzi. Mam pewne przeczucia, ale zobaczymy. Dziękuję też za ?MINO?, pracuję z dźwiękiem mam z tego wiele radości.

Czuję jakby odpadała ze mnie ?skorupa?. Uwalniam się. Zaczynam być nieuchwytny dla niskich energii.

Pozdrawiam serdecznie

Namaste

Piotr

/.../Jak zwykle Kochana Elen - dużo mądrości i wiedzy. Śpiewam nasze dźwięki, czuję  jak otwiera się przestrzeń, chce się fruwać i tak się czuję. Zrozumienie życia daje nowe możliwości, jasność wyborów- dziękuję Tobie za to.Kocham Cię -Ewa

/.../Dałaś nam trochę "popalić" -klika godzin przed komputerem, ale to się opłaciło, bo choć minęło już trochę czasu  nadal czuję wolność, jasność, zrozumienie, wdzęczność. Niech Cię Bóg prowadzi, dziękuję  Elen -Jasiek