Bochenia
Bochenia » Ogłoszenia » Spotkania » 2015 » Słynne Warsztaty - Życie po życiu - poprowadzone przez Bruce Moen’a

Słynne Warsztaty - Życie po życiu - poprowadzone przez Bruce Moen’a

linia

Od 13 do 17 maja 2015 roku swoje słynne Warsztaty Życia po życiu poprowadzi  Bruce Moen w Polsce

ikonaJest to rzadka okazja, żeby poznać tajemnice zaświatów pod okiem absolutnego autorytetu w tej dziedzinie.
Co się dzieje, gdy jesteś z Bruce Moen’em?
 Kiedy Bruce Moen siedzi naprzeciw uczestników warsztatów i krok po kroku wprowadza w tajniki podróży w zaświaty, na sali narasta ekscytacja i coraz większa ciekawość tego, co za chwilę się wydarzy.
Z każdym ćwiczeniem odkrywasz, że to, co znasz z jego książek staje się coraz łatwiejsze do osiągnięcia. Widzisz, że podróże do życia po życiu są o wiele prostsze niż się wydawało i możesz bez problemu je odbywać.
Warsztaty pokazują, że ścieżka rozwoju nie musi być pasmem mozolnych ćwiczeń wykonywanych latami. Okazuje się, że jest to metoda prosta, szybka i skuteczna. Na zajęciach zdobywasz umiejętności, które od razu weryfikujesz. Czujesz, jak z każdym ćwiczeniem wypełnia Cię coraz większa energia i euforia, a pierwsze odzyskania dodają Ci skrzydeł.
Tym, co czyni warsztaty Bruce’a Moen’a tak niezwykłymi i dostępnymi dla każdego jest to, że jest on podobny do większości z nas. Nigdy nie przeszedł śmierci klinicznej, nie przypisuje sobie żadnych psychicznych darów i umiejętności. Nauczył się jednak robić pewne szczególne rzeczy. Uwolnił „stracone dusze” z ich odizolowanej, czasami przerażającej egzystencji po śmierci. Pomógł im odzyskać wolną wolę ponad ich własnym przeznaczeniem. Dodał otuchy opuszczonym po śmierci bliskiej osoby, przeniósł przywiązane do ziemi duchy do ich miejsca w Życiu po Życiu.
Eksploracja Życia po życiu głęboko odmieniła jego życie. Nauczyła go czym jest Miłość i wskazała cel jego życia.
Ten dar przekazuje na swoich zajęciach.

Na warsztatach:

•    Poznasz techniki badania życia po życiu i weryfikowania podróży w zaświaty używając sprawdzonych metod.
•    Nauczysz się używać swoich niefizycznych zmysłów do komunikacji z istotami niematerialnymi, w tym z Twoimi Przewodnikami.
•    Wyćwiczysz integrowanie doświadczeń z życia po życiu ze światem fizycznym tak, aby móc potem wykorzystać tę wiedzę i podzielić się swoim doświadczeniem.
•    Pokonasz wątpliwości, pozbędziesz się blokujących przekonań i lęków dotyczących Twoich możliwości badania światów niefizycznych
•    Opanujesz właściwe wyrażanie intencji, dzięki którym wyruszanie w podróże w zaświaty będzie odbywało się automatycznie
•    Dowiesz się czym jest odzyskiwanie i dlaczego zmarli potrzebują pomocy oraz jak jej udzielić.
•    Uruchomisz swoje niefizyczne zmysły i poszerzysz świadomość, dzięki którym uzyskasz stały dostęp do informacji i wrażeń wykraczających poza świat fizyczny.
•    Dzięki własnym doświadczeniom nauczysz się, jak udowodnić sobie, że doświadczenia w życiu po życiu są prawdziwe.
•    Usłyszysz o miejscach, które można odkryć podczas badania życia po życiu i nie tylko i doświadczysz roli Czystej Bezwarunkowej Miłości. Dzięki temu uzyskasz inspirację do dalszych podróży.

Plan warsztatów: 5 dni ekscytujących wrażeń.

13 maja 2015    14 maja 2015    15 maja 2015    16 maja 2015    17 maja 2015


Szczegółowe informacje szukaj na stronie TUTAJ