Bochenia
Bochenia » Ogłoszenia » Spotkania » 2013 » Wiosenne Odosobnienie z Anette Kannegaard

Wiosenne Odosobnienie z Anette Kannegaard

Wiosenne Odosobnienie z Anette Kannegaard Warszawa, 7 -10 marzec 2013 Holistyczna Polska we współpracy z Kenosis zaprasza na wyjątkowe odosobnienie z Anette Kannegaard:

Wiosenne Odosobnienie z Anette Kannegaard
Warszawa, 7 -10 marzec 2013
 Holistyczna Polska we współpracy z Kenosis zaprasza na wyjątkowe odosobnienie z Anette Kannegaard:

To wspaniała okazja aby wycofać się na kilka dni z naszego  świata i  pobyć wewnątrz siebie tylko ze swoim Bogiem. Narodziła się nowa Energia, to czas na odnalezienie swojej ścieżki duchowej.

•    Odosobnienie niezwykle uspokaja nasz umysł, zmniejsza zewnętrzne oczekiwania, pragnienia i przywiązania do spraw ziemskich stwarzając więcej dystansu do codziennego życia.
•    Brak rozproszeń związanych z codziennymi obowiązkami prowadzi do głębszego i płynniejszego doświadczenia spokoju i samopoznania. Podczas odosobnienia, w którym bierzemy udział Twoja dusza wypełni się radością, zyskasz dodatkową siłę w życiu, kreatywność i czystość umysłu.
•    Pobudzona intuicja pozwoli Ci uzyskać klarowność w otaczających Cię sytuacjach i pomoże łatwiej podejmować trudne wybory.
•    To również szansa by zerwać ze starymi wzorcami i pozbyć się niepotrzebnej kontroli... Podążaj zgodnie z przepływem i zakotwicz się w nim jako część tego WSZECHŚWIATA.
W trakcie tego odosobnienia: poprzez Jogę Kundalini, Tybetańskie uzdrawianie, medytacje, skupienie i koncentrację będziesz pracować z boskością w sobie:   
–    Mając na uwadze spokój / odnajdując spokój w umyśle
–    Słuchając swojej intuicji
–    Udoskonalając swoją wiedzę i świadomość poprzez kontakt z innymi

Świadomość grupy  wzniesie Cię na wyższy poziom w Tobie. Doświadczysz tańca swojej duszy. Otrzymasz też techniki pozwalające na odkrycie własnego piękna i akceptacji własnej drogi życiowej i duchowej.
Bardzo ważnymi narzędziami jest łączenie się z Matką Ziemią i Ojcem Niebem dla poszanowania Boga, którym także jesteś Ty.

„Wkrótce będę z Wami, we wspólnym Tańcu  –  nasze Dusze są połączone.
Z Błogosławieństwem dla wszystkich – Anette. "

Informacje organizacyjne:
Data: 7 – 10 marzec 2013
Rozpoczynamy 7.03.2013 o godzinie 10:00, kończymy w niedzielę o 14:30.
Istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu 6.03.2013 – w tej sprawie prosimy o kontakt z organizatorami .
Miejsce: Radzymin pod Warszawą (Bajkowa Zagroda) lub Mądralin pod Warszawą (Dom Pracy Twórczej) - w zależności od liczby uczestników. Dokładny adres i miejsce prześlemy uczestnikom drogą mailową po dokonaniu opłaty.

Odosobnienie odbędzie się w ośrodku gwarantującym odpowiednie warunki do pracy i nauki, zakwaterowanie i pełne, całodzienne wyżywienie wraz z napojami. Jedzenie jest doskonałe i w  pełni wegetariańskie. Jeśli ktoś z uczestników życzyłby sobie szczególną dietę należy to wcześniej zgłosić.
Uczestnictwo w kursie jest równoznaczne z zakwaterowaniem i posiłkami na miejscu.

Koszt:
Odosobnienie:  900 zł
Zakwaterowanie i wyżywienie: 430 zł
Łączny koszt to: 1330 zł
Dodatkowo, każdego dnia z rana będzie możliwość uczestnictwa w godzinnej praktyce Jogi Kundalini.

Dostępne są pokoje dwu i trzyosobowe pokoje z łazienką lub bez (łazienka na korytarzu) oraz jeden pokój jednoosobowy z łazienką. O wyborze pokoi decyduje kolejność zgłoszeń.
Ilość miejsc jest bardzo ograniczona, dlatego obowiązuje kolejność zgłoszeń i wniesienie opłaty w wysokości  500 zł -  najpóźniej do 20 lutego.

Informacja i zapisy:
Ania  +48 601 251 927 / Marcin  +48 793 284 245
e-mail: seminarium@hopl.pl
W razie pytań prosimy o kontakt. Z chęcią pomożemy i odpowiemy na pytania.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.
logo
 
Kenosis
www.kenosis.pl

 

logoHolistyczna Polska
www:   www.hopl.pl

   

Zainteresowanych prosimy o wniesienie opłaty w wysokości  500 zł  na:

Kenosis - Ośrodek Rozwoju i Autokreacji
ul. Rumiana 35A
02-956 Warszawa Wilanów
Nr. konta: 16 2490 0005 0000 4520 1960 2267
    z dopiskiem:  AnetteKomentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY