Bochenia
Bochenia » Ogłoszenia » Spotkania » 2013 » Festiwal wegetariańskiego świata

Festiwal wegetariańskiego świata

 

linia

FESTIWAL WEGETARIAŃSKIEGO ŚWIATA

Już po raz 13 w Kożyczkowie, 5-11 sierpień 2013

Jak co roku zapraszamy Was do Ośrodka Duchowych i Twórczych Stylów Życia w Kożyczkowie na Kaszubach. Będą wykłady dotyczące zdrowego odżywiania, joga, zajęcia z tańca, relaksacje, ogniska, pokazy gotowania i pieczenia chleba, koncerty.

Gotować na festiwalu będzie Stefan Poprawa znany z wielu eko-imprez mistrz kuchni makrobiotycznej. Będzie kurs gotowania makrobiotycznego, warsztat masażu shiatsu.

Gość specjalny Festiwalu: Nitay Piotr Han poprowadzi warsztat przetrwania w podróży.

Będą zajęcia Aikido i warsztat Pracy z Ciałem z Karoliną Brzezińską. W przestrzeni dźwięków podróżować będziemy ze Stanisławem Olszewskim, mistrzem gry na gongu.

Wykłado-pokazy na temat zapachów, olejków i aromaterapii poprowadzi Katarzyna Kochańska, skomponujemy sobie własne kosmetyki naturalne.

Pokaz masażu polinezyjskiego będziemy mogli obejrzeć w wykonaniu prekursora tego typu masażu w Polsce, wieloletniego praktyka, mistrza Ryszarda Biskupskiego. Będzie też tantryczna joga i Ceremonia w Kręgach w Węsiorach, którą poprowadzi Wioletta Ewa Tuchowska, a także wiele innych atrakcji. Serdecznie zapraszamy.


Wakacyjny Wegetariański Świat już w kioskach, a w nim:

Lato w kuchni
Pięciu Przemian – potrawy Anny Czele, afrodyzjaki w naszej kuchni, zwykłe i niezwykłe, Nałóg a poszukiwanie pełni - Eckhart Tolle, Papaja -
Owoc Aniołów, Akupunktura dla Ciała, Umysłu i Ducha, Rośliny olejkodajne – Kasi Kochańskiej, Bakterie probiotyczne wspierają zdrowie, Joga
Jak ćwiczyć? I wiele innych ciekawych tematów.


19 – 21 lipca będziemy mieli stoisko na TARGACH KSIĄŻKI KULINARNEJ,


które odbędą się w Warszawie przy Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w trakcie trwania Zielonego Jazdowa – letniego projektu Centrum Sztuki Współczesnej.

Można będzie wymienić poglądy z redakcją i zakupić po atrakcyjnych cenach Wegetariański Świat i nasze „kulinarne” książki: Kuchnię wegańską i Głodówkę leczniczą, detox.


Zapraszamy też do Żółtych Cesarzy na zdrowe zakupy

Żółty Cesarz w Warszawie na Służewiu, nieopodal Wyścigów, przy ul. Obrzeżnej 1 A / wejście od Bokserskiej,

a także do „starego” Żółtego Cesarza na Mokotowie ul. Bruna 34/róg Rakowieckiej.

W ofercie pomagające naszym włosom i skórze palonej wakacyjnym słońcem kosmetyki, moc bio-warzyw, dynie, ekologiczna żywność bez chemii z atestami eko-gospodarstw: chleb na zakwasie, warzywa bez chemii, przetwory, mąki, kasze razowe, środki czystości.


Więcej informacji: www.wegetarianski.pl i www.glodowka.pl


Polub nas na FB

http://www.facebook.com/wegetarianski.swiat

http://www.facebook.com/pages/Głodówka-lecznicza/106491276095872


--
Agnieszka Olędzka
Miesięcznik „Wegetariański Świat” i sieć sklepów ze zdrową żywnością „Żółty Cesarz”
www.wegetarianski.pl www.glodowka.pl www.zoltycesarz.pl
Zapraszamy do wpisania swojego adresu do naszego Newsletera obecnego na stronach.