Bochenia
Bochenia » Ogłoszenia » Spotkania » 2010 » Centrum Psychoterapii Integralnej zaprasza

Centrum Psychoterapii Integralnej zaprasza

Centrum Psychoterapii Integralnej i Akademia Walki z Rakiem Odział w Poznaniu zapraszają osoby dotknięte chorobą nowotworową oraz ich osoby wspierające do udziału w sesji terapeutyczno - szkoleniowej wg Programu Simontona.

Program Simontona jest to poznawczo-behawioralny program psychoterapii przeznaczony dla pacjentów onkologicznie chorych oraz ich najbliższych, stawiający sobie za cel poprawę funkcjonowania emocjonalnego pacjenta, wzrost zaangażowania w proces leczenia, poprawę komunikacji z otoczeniem itp.

Jest to program o udokumentowanej skuteczności, z powodzeniem stosowany w licznych ośrodkach onkologicznych na całym świecie. Program Simontona był pierwszym programem psychoterapeutycznym, który w badaniach naukowych wykazał, że uzupełnienie leczenia medycznego odpowiednią interwencją psychoterapeutyczną, przeciętnie zwiększa dwukrotnie długość przeżycia chorych, przy znacznie poprawionej jakość życia.

Prowadzenie:

mgr Joanna Zapała – psycholog, psychoterapeuta, trener psychoonkologii, certyfikowany trener Racjonalnej Terapii Zachowania, certyfikowany terapeuta i superwizor Programu Simontona.
Dyrektor Centrum Psychoterapii Integralnej, Kierownik organizacyjny i merytoryczny Ogólnopolskiej Sieci Akademii Walki z Rakiem.

dr  n. med. Maciej Skibiński - psycholog, certyfikowany terapeuta, superwizor i trener Programu Simontona. Oprócz tego posiada certyfikat Praktyka NLP oraz certyfikat "101" wydany przez EATA (European Association for Transactional Analysis - Europejskie Stowarzyszenie Analizy Transakcyjnej).

Termin: 20-25 czerwca 2010 roku

Koszt: dla osób z diagnozą choroby nowotworowej i ich wspierających – bez opłat.  Liczba miejsc: 15

Dla osób szkolących się w terapii simontonowskiej liczba miejsc: 5
Koszt  uczestnictwa dla osób szkolących się: 850 zł

Miejsce: Biały Dunajec, Pensjonat Pani Marii Majewskiej

Koszt noclegu wraz z wyżywieniem 40 zł/os za dobę. Dojazd we własnym zakresie.

Zgłoszenia: Przyjmowane po wpłacie zaliczki w wysokości 200 zł (opłata za nocleg i wyżywienie)
telefonicznie pod nr 0 61 8 202 746 w pn 9.00 – 20.00 wt - pt w godz. 9.00 -15.00 lub 0 502 99 44 97  poznan@awzr.pl ,  www.awzr.pl, www.cpi.poznan.pl

Osoby szkolące się w terapii simontonowskiej będą proszone o wypełnienia formularza zgłoszeniowego i na tej podstawie przeprowadzona zostanie kwalifikacja na szkolenie.