Bochenia
Bochenia » Ogłoszenia » Nauka » 2014 » Zawodowy kurs hipnozy

Zawodowy kurs hipnozy

linia

Od kilku już lat organizowane są dwu i trzydniowe warsztaty hipnozy. Ze względu na przekazywaną wiedzę jak i umiejętności kadry szkolącej są to zdecydowanie jedne z najbardziej profesjonalnych warsztatów hipnozy w Polsce. Właściwie jedyne ukierunkowane na jej zastosowanie w praktyce i przygotowujące do posługiwania się hipnozą w pracy z ludźmi- dodatkowo przyśpieszają rozwój osobisty.

Jednym z podstawowych celów Polskiego Instytutu Neurotransgresji współpracującego z Cechem Naturopatów i Hipnotyzerów  jest rozprzestrzenianie wiedzy na temat terapii, w tym również terapii w hipnozie zapoczątkowanej przez Franciszka Mesmera- niniejszym mamy przyjemność poinformować Państwa o wdrożeniu nowego kursu z zakresu hipnozy energetycznej. Zadaniem nowego kursu jest wszechstronne szkolenie uczestników w różnych rodzajach hipnozy energetycznej tak, aby po jego ukończeniu mogli samodzielnie stosować hipnozę w praktyce.

Kurs hipnozy energetycznej przeznaczony jest dla naturoterapeutów, psychoterapeutów, lekarzy, psychologów oraz dla osób, chcących poznać hipnozę dla własnych prywatnych celów.
Kurs hipnozy energetycznej

Cech Naturopatów i Hipnotyzerów oraz Akademia Doskonalenia Zawodowego Naturopata zapraszają na  kurs zawodowy- Hipnoza Energetyczna:

    80 godzin szkolenia
    zaświadczenie i dyplom

 (Wymóg powyższy wynika z rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 15 grudnia 2010 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu. Kurs kończy się egzaminem wewnętrznym i wydaniem zaświadczenia)
Terminarz

Kurs odbędzie się w czterech zjazdach weekendowych (co drugi weekend)

    30 maja - 1 czerwca 2014
    13 - 15 czerwca 2014
    27 - 29  czerwca 2014
    11 - 13 lipca 2014

 godziny zajęć:

piątek 15:00-20:00
sobota 10:00-20:00
niedziela 10:00-15:00
Opłaty 3600zł

Czytaj  więcej: TU

Za internetem