Bochenia
Bochenia » Ogłoszenia » Nauka » 2010 » Joga dla początkujących

Joga dla początkujących


Proponujemy dwie formuły zajęć – kursy oraz regularne grupy otwarte – pozwalających poznać tę technikę czerpiąc jednocześnie korzyści z płynące z jej zastosowania.

Na poziomie podstawowym praktyka asan przynosi wymierne efekty w postaci:

    * korekty postawy dzięki podniesieniu tonusu mięśni,
    * obniżenia poziomu stresu i ogólnego napięcia,
    * ulgi w wypadku niegroźnych dolegliwości dolnego odcinka pleców,
    * poprawy samopoczucia i dużego zastrzyku pozytywnej energii...

A to tylko niektóre z nich :)
* Kursy jogi dla początkujących

W przeciwieństwie do otwartych grup początkujących taka forma zajęć daje możliwość systematycznej pracy nie zakłócanej zmieniającym się składem grupy oraz pozwala dostosowywać tempo wprowadzania nowych pozycji do postępów grupy.

Semestralny kurs jogi: 30 zajęć po 1 godz. 15 min. Trwa cztery miesiące – przygotowuje do kontynuacji praktyki jogi na wyższym – średniozaawansowanym – poziomie. Obejmuje wszystkie podstawowe grupy asan, których omawianiu poświęcone są całe fragmenty kursu tak, aby maksymalnie efektywnie wyjaśnić podstawowe reguły prawidłowej pracy w asanach z danej grupy.
pn., śr.: 19.30 – 20.45
    15 listopada'10 – 2 marca'11
    zapisy w toku !!!
     7 marca'11 – 22 czerwca'11     
Koszt całości:    450 zł (średnio miesięcznie 110 zł)     
studenci    390 zł (średnio miesięcznie 100 zł)     
Zapisy:

Wpisanie na listę odbywa się wraz z dokonaniem wpłaty, osobiście kwadrans przed zajęciami w recepcji studia bądź przelewem na konto bankowe (w drugim wypadku proszę o potwierdzenie wpłaty mailem). Zapisy trwają do końca drugiego tygodnia kursu – o ile są jeszcze wolne miejsca. Prosimy jednak nie zwlekać z podjęciem decyzji, bo ilość miejsc na sali jest ograniczona.
UWAGA!    całość kwoty stanowiącej opłatę za kursy dla początkujących pobierana jest z góry – przy zapisach, ponieważ tym samym rezerwujemy miejsce dla uczestnika na okres trwania całego kursu. Zapisy trwają do końca drugiego tygodnia kursu – o ile są jeszcze wolne miejsca.
 
** Regularne grupy otwarte dla początkujących

Formuła tych zajęć daje większą swobodę w dopasowywaniu programu do aktualnych potrzeb uczestników, przez co mniejszy nacisk jest położony na systematyczne wprowadzanie nowych elementów. Na tych zajęciach bardziej ćwiczymy niż poznajemy:)
Zajęcia dla początkujących: 1 h. Program zajęć obejmuje zakres pierwszych dwóch miesięcy kursu semestralnego.
pn, śr.: 21.00 – 22.00
wt, czw.: 9.00 – 10.00
 
Poranne grupy dynamiczne: 1h 30min. Dla tych, którzy na początku nie obawiają się wyzwań. Dynamicznie prowadzona praktyka dla grupy mieszanej – obejmuje program pierwszych trzech miesięcy kursu semestralnego.
wt, czw.: 10.15 – 11.45
Opłaty:
    
zajęcia 1h
zwykłe/ulgowe
   
zajęcia 1h 30
zwykłe/ulgowe

jednorazowe wejście:

 

 25 zł.

 
 
 30 zł.

 
karnety miesięczne     
     
raz w tygodniu
(4 wejścia):
     90/ 75 zł.     110/ 90 zł.
dwa razy w tygodniu
(8 wejść):
     130/ 110 zł.
     150/ 130 zł.

 

Karnet miesięczny jest wystawiany dla konkretnej osoby i tylko ona może z niego korzystać, obowiązuje przez 30 dni od daty wykupienia.

W wypadku, gdy osoba nie wykorzysta wszystkich zajęć opłaconych w karnecie z przyczyn leżących po jej stronie, może je dodać do kolejnego karnetu, o ile:

    * kolejny karnet zostanie wykupiony w terminie nie przekraczającym tygodnia od terminu ważności poprzedniego,
    * w okresie ważności kolejnego karnetu po wykorzystaniu wszystkich wykupionych w jego ramach wejść zmieszczą się dodatkowe wejścia do odrobienia.

Jeśli zajęcia nie odbywają się z winy SJ do terminu ważności karnetu zostaje dodany okres zawierający nieodbytą ilość zajęć.

Karta Multi Sport:

    * jest honorowana na wszystkich zajęciach karnetowanych za wyjątkiem sesji terapeutycznych, nie jest honorowana na zajęciach w ramach kursów jogi,
    * posiadacz karty Multi Sport nieodpłatnie może uczestniczyć w zajęciach nie dłuższych niż 1 h 30 min. w wypadku zajęć dłuższych niż 1 h 30 min. konieczna jest dopłata 5 zł. za każdorazowe zajęcia.

Nasi partnerzy:

PROFI-LINGUA Kraków: Szkoła języków obcych

dla słuchaczy kursów językowych 10% rabatu na kursy jogi i karnety

http://www.studiojogi.pl/content/poczatkujacy