Bochenia
Bochenia » Ogłoszenia » Kursy » 2015 » Kurs on-line „Anatomia i fizjologia – podstawy”

Kurs on-line „Anatomia i fizjologia – podstawy”

linia

Akademia Doskonalenia Zawodowego-Naturopata nieustannie wzbogaca swoją ofertę szkoleniową, przedstawiając coraz to nowe, cieszące się ogromną popularnością, kursy zawodowe.

Podążając za oczekiwaniami naszych kursantów umożliwiamy  Państwu naukę przez Internet, za pośrednictwem platformy e-learningowej. Jest to nowoczesna i sprawdzona forma prowadzenia szkoleń, wygodna szczególnie dla tych osób, które nie zawsze mogą uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych lub chcą mieć elastyczny tryb swojej nauki.

ikonaMamy zaszczyt przedstawić Państwu naszą najnowszą propozycję – kurs on-line „Anatomia i fizjologia  – podstawy”, dzięki któremu można podnieść swoje kwalifikacje, nie wychodząc z domu. Kurs zakończony jest uzyskaniem zaświadczenia szkolnego zgodnie z wzorem Ministerstwa Edukacji Narodowej (110 godzin lekcyjnych).

Profesjonalnie przygotowane przez naszych specjalistów materiały szkoleniowe pozwolą Państwu z większym zrozumieniem i pewnością wykonywać swoją pracę.

Program kursu zawiera wiedzę z zakresu podstaw anatomii i fizjologii człowieka, obejmując struktury i funkcje organizmu oraz ich wzajemne powiązania. Anatomia i fizjologia są kluczowymi zagadnieniami i stanowią podstawę wszelkiej wiedzy na temat zdrowia człowieka.

Materiały dydaktyczne zostały opracowane na podstawie dostępnej fachowej literatury medycznej przez specjalistów posiadających długoletnie doświadczenie zawodowe medyczne oraz  kompetencje do prowadzenia szkoleń z zakresu tej tematyki. Wiedza prezentowana jest za pomocą opracowanych w sposób czytelny i prosty zagadnień z tematyki  „Anatomii i fizjologii”. Kurs przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy interesują się tematyką zdrowia, w szczególności tych, którzy zajmują się na co dzień pracą z pacjentem lub mają zamiar robić to w przyszłości.

Dzięki ukończonemu kursowi podniesiecie Państwo swoje kwalifikacje zawodowe oraz uzyskacie nową ważną wiedzę na temat budowy anatomicznej oraz funkcjonowania organizmu człowieka.

Kurs jest prowadzony w formie 11 modułów.

W skład materiałów szkoleniowych wchodzą:

    Ilustrowany skrypt
    Prezentacja PowerPoint
    Podsumowanie
    Pytania lub testy sprawdzające

Czas kursu jest zależny od indywidualnych możliwości opanowania przedmiotu, choć posiada swoje ramy.

Po zakończeniu każdego działu, będą Państwo odpowiadali na pytania z zakresu omawianego działu.

Błędnie rozwiązane zadania należy poprawić według wskazówek udzielanych przez prowadzącego kurs.

- na opanowanie materiału z każdego modułu są dwa tygodnie. Moduł kończy się testem sprawdzającym. Na zakończenie kursu, uczestnik pisze pracę dyplomową na uzgodniony z wykładowcą temat (20-30 str.A4)

- minimum uczestników to 5 osób

- osoby, które nie mogłyby z ważnych powodów czasowo brać udziału w kursie, będą mogły kontynuować w kolejnej edycji

Dokładne informacje TUTAJ